Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerokiej drogi...oby wszytstko przebiegło bez komplikacji bo pogoda taka średnia...,bardzo wam tego zycze a najbardziej samemu psiakowi
Ludzie jestescie wielcy....nieocenione jest wasze poświęcenie i pomoc jaką ofiarowaliście temu psiakowi...
Oby nowa droga na jaką wkracza piesio była tą właściwą

Link to comment
Share on other sites

Czekajmy cierpliwie - Brajl jedzie na Śląsk - u nas dziś pogoda koszmarna więc na pewno jadą powoli i ostrożnie.

Kochani Brajl ma kochający domek - z czego wszyscy bardzo się cieszymy - ale to dopiero początek - ma też ogromne potrzeby. Zmieniłem jego aukcję na cegiełkową - Wszystkich którzy mogą pomóc serdecznie zapraszamy
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265658230[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Brajl jest cudowny - skradł serce Peterowi i jego fantastycznej współtowarzyszcze, której owczarki są całym zyciem ... [/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]Jak wychodziłam z Brajlem ze schroniska Peterowi drżały ręce z emocji a jej płynęły łzy wzruszenia .... zostanie mi ten ich obrazek w głowie niczym pocztówka z najważniejszego wyjazdu ....Czekali w ciszy bo pomimo szczęścia jakie spotkało Brajla widok pięknego psa obijającego sie o moje nogi, o bramkę, nieporadnego i tak ufnego mógł jedynie być elementem przeszywającej ciszy i smutku .... Peter na chwile odwrócił oczy i powiedział, że nie może patrzeć ...[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]Silni sa chyba tylko Ci bez serca i skrupułów - Peter z Panią od owczarków może nie są tak silni ale mają serce i ja wybieram ich ....[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]Oddałam smycz, Brajl wąchał zimne powietrze z naszym zapachem, z naszym smutkiem i milczeniem i nie przestraszył się, przyjął to spokojnie i powoli zaczął merdać ogonem ... Patrzcie jak to jest - krzywdzimy zwierzęta a one nadal nas kochają, nadal w nas wierzą i czekaja nie ważne czy na głaskanie czy na cios - jedyne ważne to, że na naszą uwagę i dobrą albo złą rękę.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kim jesteśmy, skoro w miejscu Brajla kiedy go wyprowadzałam czekał kolejny skulony, zawiedziony pies ... bo skoro chory na raka to jego właściciel dzisiaj wywalił go w centrum miasta na przystanku nie ściągając nawet za bardzo nogi z gazu. - Nigdy nie powiem o czlowieku, że zachowuje się jak zwierze, bo będzie to dla zwierząt obrazą ...[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]Teraz jedzie już spokojnie, ufnie. Peter wziął głęoki oddech i podziwam go razem z jego kompanką za olbrzymią odwagę, za to, że kiedy spojrzeli na Brajla wiedziałam, że czuja jego cierpienie, ból i nadzieję, co przyjęli z pokorą ze wstydem za człowieka. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Ten pies pomimo ciosu z ręki człowieka kocha setką serc. Ten pies pomimo wyłamanych zębów nigdy ich nie uzyje przeciwko człowiekowi. Ten pies pomimo, że nie ma oczu przy czlowieku widzi zielone łąki, pełną miskę i ciepły koc i za to dziekuje swoim ogonem.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, jeszcze są naświecie tacy dobrzy ludzie jak albiemu, Peter czy Pani od owczarków. Zresztą, wszysycy jesteście wspaniali.
Ale i tak wstyd mi za ludzi, za to, co Brajlowi i innym biedakom robią. Moze to nie po chrzescijansku, ale życze im żeby dostali to, czego sami są sprawcami. Z całego serca życzę.

Link to comment
Share on other sites

@Albiemu
gdy zobaczylam co ludzie zrobili Brajlowi - bylam po prostu przerazona;
szczesliwa gdy znalazl dom; ale taraz ..po Twoim opisie Ich spotkania... gdy tak pieknie opislalas zetkniecie krzywdy i zaufania, dobroci i wstydu za innych - pierwszy raz placze prze kompem, czytajac opowiesc o ludziach i psie, ktorych w sumie nawet nie znam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...