Jump to content
Dogomania

tylko psy

Members
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About tylko psy

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=green]:new-bday: Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin !!! :BIG: :tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
 2. tylko psy

  JH Nowa Ruda'08

  ja będę w sobotę:)
 3. [quote name='Biutka']Tylko Psy Będziesz? :cool3: Zgłaszałaś siebie? :razz:[/quote] Tak, będę razem z siostrą:) Tylko muszę sobie znaleźć psa (a jak nie tutaj- na dogomani, to na wystawie...)
 4. A ja szukam psa (wielkość obojętna) na wystawę w Nowej Rudzie (6 grudnia, sobota). Wiem, że trochę późno piszę, ale jeżeli byłaby jeszcze możliwość pożyczenia od kogoś to proszę :)
 5. mnie podoba się nawet ten kalendarz, a te szczeniaczki sa prześliczne:loveu: Sama gazeta też jest fajna w tym miesiącu:)
 6. Kaya spróbuję Ci wysłać jeszcze raz te schematy;).
 7. Witamy wszystkich i pozdrawiamy:multi::)
 8. Ja też chodziłam do p.Grazyny (ale z goldenem) i według mnie ona uczy dość dobrze (w każdym razie nasz piesio jest dość posłuszny);)
 9. [quote name='Kaya']podeślij mi je na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja wkleje :)[/quote] Kaya próbowałam Ci wysłać figury ale masz pełną skrzynkę odbiorczą (e-mail) ;)
 10. Ja narysowałam kiedys większość figur, które są na MP. Jeśli ktoś jest chętny to mogę je przesłać na maila (bo niestety nie potrafię wstawiać obrazków na forum) albo wysłałabym jednej osobie, któraby wkleiła te rysunki.;)
 11. znalazłam! [URL]http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8[/URL] tu masz wypisane wszystkie przydomki hodowlane
 12. [quote name='puzzle']Mam pytanko czy gdzies mozna sprawdzic zatwierdzone przydomki hodowli? Wlasnie wymyslam, ale wiekszosc pewnie jest juz zarezerwowana... [/quote] Musisz poszukać kilka(naście) stron wczeniej, taka stronka była już kilka razy podawana:)
×
×
 • Create New...