Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='albiemu']allegro 1330 wejść - szok - israel wziąłeś udział w rekordzie i z jedenj strony to pamiętna chwila z drugiej najlepiej gdyby nie było powodu do tego rekordu - prawda?No ale - prosze zamknij aukcję.Cegiełki - chyba się wstrzymamy jeszcze bo nie wiemy ile jest z wpłat na AFN - musimy to sprawdzić. Niech jakaś dobra dusza podpowie jak, bo nigdy tego nie robiłam :/[/quote]
Juz 1489 i 12 obserwujacych ;)
Aukcji nie zamknąłem ponieważ otrzymuję dużo maili (najwięcej chyba w ciągu ostatniej doby) w sprawie pomocy finansowej dla Braila. Jeżeli każdy z piszących wpłaci nawet najmniejszą kwotę to suma powinna być zadowalająca. Allegrowicze pytają o aukcję cegiełkową. Na razie odpowiadam że aukcji cegiełkowej jeszcze nie ma ponieważ Brail w piątek jedzie do nowego domku. Chętnym do wpłat podaję konto AFN. Myślę że szkoda byłoby zamykać aukcję skoro jest taki odzew. Brail na pewno będzie miał duże potrzeby - a jeżeli coś zostanie skorzysta inny potrzebujący psiak.
Chciałbym zamknąć aukcję w piątek w momencie gdy Brail dojedzie do swojego domku.
[B]Albiemu [/B]co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Juz 1489 i 12 obserwujacych ;)
Aukcji nie zamknąłem ponieważ otrzymuję dużo maili (najwięcej chyba w ciągu ostatniej doby) w sprawie pomocy finansowej dla Braila. Jeżeli każdy z piszących wpłaci nawet najmniejszą kwotę to suma powinna być zadowalająca. Allegrowicze pytają o aukcję cegiełkową. Na razie odpowiadam że aukcji cegiełkowej jeszcze nie ma ponieważ Brail w piątek jedzie do nowego domku. Chętnym do wpłat podaję konto AFN. Myślę że szkoda byłoby zamykać aukcję skoro jest taki odzew. Brail na pewno będzie miał duże potrzeby - a jeżeli coś zostanie skorzysta inny potrzebujący psiak.
Chciałbym zamknąć aukcję w piątek w momencie gdy Brail dojedzie do swojego domku.
[B]Albiemu [/B]co o tym myślisz?[/quote]

Dojedzie jutro do nowego domku , to już pewne :lol: Jakoś spać nie mogę :razz: No pieniążki napewno będą potrzebne :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie się mijamy z pm i wątkiem :D, israel - jako, że dla mnie AFN i aukcie cegiełkowe są nowością, nigdy z tego nie korzystałam, mówię szczerze - to zdaję się na Was, bardziej doświadczonych. Macie rację, może trzeba brac jak dają a ratowaćz tego Brajla w razie potrzeby i inne życie. Wiadomo z kasą krucho czasem jak potrzeba na już a tak to będzie w razie potrzeby. Nie chcę też nikogo urazić kto dawał kasę, niech sie wypowiedza prosze osoby, które wpłacały - jak to widzicie? W razie czego wspólna decyzja jak trzeba będzie pomóc innemu istnieniu??

Link to comment
Share on other sites

Piotrek spać!Jutro wstajesz bardzo wcześnie - juz nawet proponowałam kołysanki przez telefon ale moje OJ DANA!!!!! OJ DANA!!!!!! nie uśpiły Cię - ciekawe dlaczego??
Rozmawiałam z kierowniczką i Brajl juz na nas czeka :)

Pamiętaj przed Rzeszowem na lewo NOWY DWÓR !

Link to comment
Share on other sites

oj to sie chlopak jutro zdziwi.....a tak powaznie - czy on nie bedzie sie denerwowal co sie z nim dzieje....kazdy psiak ma strea, gdy sie go przewozi w nowe nieznane miejsce....a Brajl tym bardziej moze byc zdenerwowany bo przeciez dodatkowo nie widzi gdzie jedzie :(

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

trzymam za Was wszystkich mocno kciuki :lol:,
pewnie Brajl będzie zdezorientowany,ale jak poczuje życzliwe ręce,to się uspokoi i będzie podstawiał łepek do miziania.
Zabierzecie dla niego jakieś miękkie smakołyki?Kochany psiulek :loveu:,a Wy nie mniej kochani jesteście :loveu::loveu::loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Wiem o tym , i zdaję sobie sprawy z tego , [B]ale mam wsparcie[/B] ;)[/quote]

fantastycznie :) jestem pewna, ze lepiej nie mogl trafic.....i rece nowej pani napewno go szybko uspokoja....poczuje, ze nic mu nie grozi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Uwazajcie na niego w drodze, żeby nie uciekł.
Powodzenia.[/quote]
Ja też przychylam się do prośby. Szelki i obroża wskazane.! Może się bać nowych dzwięków i zamieszania.
Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno by szczęśliwie dojechał na miejsce!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie poczytalam za duzo, bo plakalam. Mam nadzieje, ze dojedzieszczesliwie i bedzie szczesliwy. Wole sobie nawet nie wyobrazac co ludzie mu zrobili...
Jezeli moge pomoc to pusccie mi smsa ok, to moj nowy nr, bo niektorzy maja moj stary nr a to nowy 0031 617 065 039. Ja mam pit bulla z adopcji, Saddama. Nie napisze jak go kocham, brak mi slow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Juz 1489 i 12 obserwujacych ;)
Aukcji nie zamknąłem ponieważ otrzymuję dużo maili (najwięcej chyba w ciągu ostatniej doby) w sprawie pomocy finansowej dla Braila. Jeżeli każdy z piszących wpłaci nawet najmniejszą kwotę to suma powinna być zadowalająca. Allegrowicze pytają o aukcję cegiełkową. Na razie odpowiadam że aukcji cegiełkowej jeszcze nie ma ponieważ Brail w piątek jedzie do nowego domku. Chętnym do wpłat podaję konto AFN. Myślę że szkoda byłoby zamykać aukcję skoro jest taki odzew. Brail na pewno będzie miał duże potrzeby - a jeżeli coś zostanie skorzysta inny potrzebujący psiak.
Chciałbym zamknąć aukcję w piątek w momencie gdy Brail dojedzie do swojego domku.
[B]Albiemu [/B]co o tym myślisz?[/QUOTE]
miałam ja zrobić aukce cegiełkową, ale niestety nie uda mi się bo dzis idę do szpitala... Mam zagrożoną ciąże i coś mi sie tam podziało.. Dlatego jesli po wyjściu (kiedykolwiek oo nastapi :/) będzie naal taka potrzeba oczywiście mogę ja zrobic...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...