Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

książkę zeskanowałam, miałam problem z kompresowaniem pliku. ostatnio jak byłam u rodziców komputer był zajęty przez cały dzień a wieczorem nie miałam już siły siedzieć nad kompem.
Książkę dorwałam kiedyś na allegro, odkupiłam ją za całą złotówkę:)
Teraz polują na "Obedience" I.SJOSTEN i "Inteligencję psów" CORENa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']książkę zeskanowałam, miałam problem z kompresowaniem pliku. ostatnio jak byłam u rodziców komputer był zajęty przez cały dzień a wieczorem nie miałam już siły siedzieć nad kompem.
Książkę dorwałam kiedyś na allegro, odkupiłam ją za całą złotówkę:)
Teraz polują na "Obedience" I.SJOSTEN i "Inteligencję psów" CORENa[/QUOTE]
A "Tajemnice psiego umysłu" Corena? Mam, czytałam i bardzo polecam ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']czy ma ktoś na sprzedaż LINDA P.CASE- PIES - ZACHOWANIE, ŻYWIENIE I ZDROWIE
czy ewentualnie ktoś ma w domu i napisze czy poleca czy nie? :)[/QUOTE]

Ja mam i choc jeszcze nie skończyłam czytać, to jak najbardziej polecam - jej cena była wysoka, ale jak dla mnie warto było ją ponieść :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']szkoła szczeniąt na allegro jest tania z tego co widzę [URL]http://allegro.pl/szkola-szczeniat-i1836585021.html#gallery[/URL][/QUOTE]]

Tak, tylko że mi zależało na książce o tym samym tytule ale innej autorki - Gwen Bailey...
Już niedostępna, tylko sporadycznie ktoś wystawia ( takie białe kruki :P )
Bądź co bądź dzis przyszła i jestem baaardzo zadowolona :D

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Entliczka']]

Tak, tylko że mi zależało na książce o tym samym tytule ale innej autorki - Gwen Bailey...
Już niedostępna, tylko sporadycznie ktoś wystawia ( takie białe kruki :P )
Bądź co bądź dzis przyszła i jestem baaardzo zadowolona :D[/QUOTE]

Aha :) (10 znaków)

Link to comment
Share on other sites

Po bardzo długich poszukiwaniach książki "Obedience" Inki Sjosten udało mi się ją zamówić. Odnalazłam jedną księgarnię internetową, która posiada jeszcze tą książkę. Wiem, ze wiele osob teraz na nią poluje wiec podaje link do ksiegarni:
[url]http://www.aldabra.com.pl/index.php[/url]
Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='everyin20']Po bardzo długich poszukiwaniach książki "Obedience" Inki Sjosten udało mi się ją zamówić. Odnalazłam jedną księgarnię internetową, która posiada jeszcze tą książkę. Wiem, ze wiele osob teraz na nią poluje wiec podaje link do ksiegarni:
[URL]http://www.aldabra.com.pl/index.php[/URL]
Pozdrawiam;)[/QUOTE]

Szczęściara z Ciebie.:) Przed chwilą złożyłam zamówienie i okazało się, że zostało anulowane, bo książki brak.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='papillonek'][COLOR=royalblue][B][SIZE=4][U]Sprzedam

[/U][/SIZE][/B][I][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red][B]Przyjaciel pies[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/I][COLOR=black]
[B]1/2009[/B] labrador retriever ,dog niemiecki, lancashire heeler
[B]4/2009[/B] amstaff ,leabenger,pumi
[B]5/2009[/B] jamnik ,welsh corgi, alano espanol
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=royalblue][COLOR=black]3/2010[/COLOR][/COLOR][/B] cavalier king charles spaniel, wyżeł weimarski
[B][COLOR=royalblue][COLOR=black]4/2010[/COLOR][/COLOR][/B] chiński grzywacz ,staffik, pointer
[COLOR=royalblue][COLOR=black][B]9/2010[/B] lhasa apso, hokkaido , z nakleikami na zeszyty

[B][I][COLOR=red][SIZE=3]Mój Pies[/SIZE]
[/COLOR][/I][/B][COLOR=black][B]maj 2008 nr (200)[/B] beagle, wydanie jubileuszowe, Tomasz Lis[/COLOR][B][I][COLOR=red]
[/COLOR][/I]lipiec 2008 nr 7(202)[/B] Jamnik szorstkowłosy, rottweiler, zanim kupisz bordera, Pudel Joanny Żółtkowskiej
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=royalblue][COLOR=black]wrzesień 2008 nr 9 (204)[/COLOR][/COLOR][/B] cocker spaniel amerykański , wszystkie wady ON, maltańczyk
[B]listopad 2008 nr 11 (206)[/B] jack russell terrier, zanim kupisz setera irlandzkiego, kumpel dla yorka, Piotr Kraśko
[B]styczeń 2009 nr 1 (208 )[/B] westik, zanim kupisz ON, ratunku dostałem psa, Iwona Węgrowska
[B]maj 2009 nr 5 (212)[/B] nowofunland, Ewa Błaszczyk, Zanim kupisz berneńczyka,
[B]czerwiec 2009 nr 6 (213)[/B] flat coated retriever, Maja Popielarska, wakacje z psem
[B]październik 2009 nr 10(217) [/B]Mastif neapolitański, zanim kupisz doga, Michał Olszański, 10 sposobów na agresję
[B]styczeń 2010 nr 1 (220)[/B] staffordshire bull terrier,kelpie, zanim kupisz husky, Marek Siudym
[B]marzec 2010 nr 3 (222)[/B] alaskan malamute, zanim kupisz jamnika, Żmuda Trzebiatowska, sekrety udanej adopcji, wszystko o socjalizacji
[B][COLOR=royalblue][COLOR=black]kwiecień 2010 nr 4 (223)[/COLOR][/COLOR][/B] shih tzu, zanim kupisz jack&parson russell terriera, springer spaniel walijski
[COLOR=royalblue][COLOR=black][B]nr 8 2010(227)[/B] whippet, spinone&italiano, zanim kupisz dalmatyńczyka, Rafał Maserak

[COLOR=purple][B] [I][COLOR=black]Cena 3 zł +przesyłka
kontakt na pw
Zapraszam :)
[/COLOR][/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=royalblue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Przypominam się :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, jeśli ktoś z Was posiada ciekawą ofertę tych oto pozycji:
"Jak rozmawiać z psem" - Stanley Coren
"Tajemnice psiego umysłu" - Stanley Coren
"Jak być najlepszym przyjacielem psa" - Mnisi New Skate
Byłabym zainteresowana :) Proszę o kontakt przez PriV, ponieważ obawiam się że nie dam rady zerkać na bieżąco na ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję książki [B][I]"Kynologia. Wiedza o psie - Jerzy Monkiewicz, Jolanta Wajdzik, wydawnictwo UWP, wydanie I".[/I][/B]
W sklepie internetowym Karusek posiadają wydanie II, jednak koniecznie najpierw chciałabym zakupić wydanie I.

Jeżeli ktoś z Was również posiadał by jakiekolwiek artykuły z psich czasopism lub książkę na temat rasy [B][I]Podenco Ibicenco/Podenco z Ibizy/Ibizan Hound[/I][/B], byłabym wielce zainteresowana! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...