Jump to content
Dogomania

Stevie Rae

Members
 • Content Count

  1,284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Stevie Rae last won the day on December 3 2011

Stevie Rae had the most liked content!

About Stevie Rae

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Uczniem
 • Location
  Mikołów
 • Interests
  Zwierzęta, języki obce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wchodzę na dogomanię a tu takie wieści ... Doyeczku kochany super !!! :) :) :) Tak bardzo się cieszymy !!! :) :) I czekam na info co dalej ... jak nowi właściciele i samopoczucie Doyka ... :):multi:
 2. Niestety wyłączyły mi się powiadomienia na ostatnim wydarzeniu Doyka i przegapiłam zakończenie - musiałam założyć nowe wydarzenie. [url]http://www.facebook.com/events/455248214553843/[/url] - udostępniajcie, zapraszajcie znajomych! Doyek czeka już stanowczo za długo na nowy domek i trzeba próbować ze wszystkich sił!
 3. Ogłoszenia dla Tami - numer 624dd: tablica.pl morusek.pl doadopcji.pl rynekslaski.pl adopcjapsa.pl gumtree.pl pajeczyna.pl kokosy.pl olx.pl alegratka.pl naszemiasto.pl wp.pl petworld.pl psy.elk.pl przygarnijzwierzaka.pl cafeanimal.pl darmoweogloszenia.pl lento.pl
 4. Stevie Rae

  Sląsk

  A może ktoś z okolic Mikołowa/Tychów chętny na spacerek? :)
 5. Bardzo dziękuję Murko zarówno za zorganizowanie bazarku jak i poprawienie tekstu! ;) Jeżeli zaś chodzi o szczepienie Doyka, to zaraz dam Ci odpowiedź, tylko skonsultuję się z Pianką i resztą. [quote name='sonek666'][COLOR=#000000]Poproszę o dane do przelewu- z bazarku dla Chłopaka uzbierało się 76zł [/COLOR];-) [COLOR=#000000]A jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238016-!!!!-DZISIAJ-KONIEC-!!!!-PAMI%C4%98TNIKI-WAMPIR%C3%93W-PRATCHETT-na-Fundacj%C4%99-CENTAURUS-i-DOYKA"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...TAURUS-i-DOYKA[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy! Już leci numer konta :) W takim razie deklaruję się, i od poniedziałku Doyek ma załatwione wyróżnione ogłoszenie na tablicy. Zobaczymy, czy będzie efekt, trzymam kciuki i mam nadzieję, że coś się z tego wykluje! :)
 6. Stevie Rae

  Najlepszy wet na śląsku

  [quote name='kasikz'][COLOR=#000000]Nie polecam natomiast kliniki czy przychodni (jak zwał tak zwał) w Mikołowie, chirurg z którym mieliśmy styczność nie ma podejścia do swoich pacjentów, a do właścicieli zwierzaków jest jeszcze gorszy. I tam to widać, że liczy się pieniądz, u Gierka - niekoniecznie [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Za podanie zastrzyku zapłaciliśmy śmieszną kwotę [/COLOR]:smile: [/QUOTE] Chyba wiem, o jakim gabinecie mówisz. Jest niedaleko mnie, i sama niegdyś odwiedziłam tego Pana z Kapslem. Oni są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk, facet jak dla mnie zupełnie niekompetentny. Za zwykłą rutynową kontrolę po szczepieniu płaciłam mnóstwo kasy, bo - jak twierdził - konieczne było zastosowanie jakiegoś leku. Polecam natomiast Panią doktor Lewicką, też z Mikołowa - bardzo miła i sympatyczna Pani, ma świetne podejście do psiaków, niskie ceny i wydaje mi się, że to jeden z lepszych weterynarzy :) A i Pana Gierka czasem odwiedzam i z czystym sumieniem mogę polecić. Czy on się teraz bodajże nie przeniósł z Katowic gdzieś, bo dotarła do mnie takowa informacja?
 7. Stevie Rae

  Psia moda by taks

  To ja zapisuję sobie wątek z pięknymi obróżkami :loveu:
 8. Po poprawkach tak wyglądałby tekst: Przedstawiam Państwu Doya. Doy ma cztery lata i jest średniej wielkości pieskiem. Przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Janowie Lubelskim, gdzie czeka na nową, kochającą rodzinę – którą będzie mógł pokochać swoim małym, psim serduszkiem. Doyek to cudowny piesek. Jest spokojny, stateczny i opanowany. Sam upomina się o pieszczoty, a szczególnie o drapanie za uszkiem. Zachęca do zabawy – podrzuca zabawkami, podskakuje – zupełnie jak szczenię! To wesoły piesek, który chętnie rozweseli każdą rodzinę we wszystkie ponure dni. To także prawdziwy dżentelmen – potrafi zachowywać się grzecznie sam w domu – nie niszczy, nie załatwia się. W żadnym wypadku nie jest też amatorem samotnych wędrówek czy ucieczek. Grzecznie chodzi na smyczy, na spacerach jest ciekawy świata. Świetnie dogaduje się z pobratymcami – w tej chwili mieszka wśród małego stadka, unika konfliktów i zaczepek. Doyek został wykastrowany, jest także regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pchłom i kleszczom. Doy, proszę Państwa, to wspaniały pies. Jedyne czego mu brakuje, to człowieka. Człowieka, do którego mógłby się przytulić w chłodne zimowe wieczory, człowieka, który chciałby mu czasem porzucać piłeczką, a wreszcie człowieka, który podrapie go po brzuszku i pokocha. Doycio na pewno to odwzajemni, i pokocha Go bezgranicznie, swoim maleńkim psim serduszkiem. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 503683050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i co Wy na to? :cool3: chcę Doyeczkowi od poniedziałku wykupić wyróżnienie na tablicy.
 9. wpłynęło na konto: 30 zł aluś0502 100 zł grazia60 dziękuję! :multi:
 10. Mały świąteczny prezent dla Doyka: [URL]http://lubelskie.olx.pl/posting_success.php[/URL] [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-ConfirmAd?ActivationCode=d0a11dd8e06e6dd87a5017454b6fe343&AdId=439878385&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpuid=64994403%3B439878385%3B64994403%3B3200076%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1355424797611[/URL] [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/1YZ25/activate/http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,65928,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/140810/Doy---piekny-bezproblemowy-psiak-szuka-dobrej-rodzinki/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/140810/Doy---piekny-bezproblemowy-psiak-szuka-dobrej-rodzinki/[/URL] [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] [URL]http://alegratka.pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,66422,Lw==.html[/url] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Doy---piekny-bezproblemowy-psiak-szuka-dobrej-rodziny-id55360.html[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/dodaj_ogloszenie.php?zapisane=tak[/URL] [url]http://hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_kundelek_janow_lubelski-19304.html[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=23&ID_C=2&ID_S=11&send=true[/url] [url]http://lublin.kokosy.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Doy,79388[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/ok/[/url]
 11. witam i zapraszam na bazarki dla olkuszakow:

  bn_9db38b458f.png

  i Miskow:

  bn_5adfd2eb91.png

  z pozdrowieniami

 12. Przepraszam, jeśli nie życzysz sobie takich wiadomości!

  Zapraszam serdecznie na cegiełkowy bazarek świąteczny dla Doyeczka - psiakowi kończą się pieniążki na hotelik, prosimy o pomoc w zasileniu funduszy!

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Doyka-do-9-01

  :tree1:

 13. Przepraszam, jeśli nie życzysz sobie takich wiadomości!

  Zapraszam serdecznie na cegiełkowy bazarek świąteczny dla Doyeczka - psiakowi kończą się pieniążki na hotelik, prosimy o pomoc w zasileniu funduszy!

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Doyka-do-9-01

  :tree1:

 14. Przepraszam, jeśli nie życzysz sobie takich wiadomości!

  Zapraszam serdecznie na cegiełkowy bazarek świąteczny dla Doyeczka - psiakowi kończą się pieniążki na hotelik, prosimy o pomoc w zasileniu funduszy!

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Doyka-do-9-01

  :tree1:

 15. Przepraszam, jeśli nie życzysz sobie takich wiadomości!

  Zapraszam serdecznie na cegiełkowy bazarek świąteczny dla Doyeczka - psiakowi kończą się pieniążki na hotelik, prosimy o pomoc w zasileniu funduszy!

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Doyka-do-9-01

  :tree1:

×