Jump to content
Dogomania

Paatrycja

Members
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paatrycja last won the day on July 16 2011

Paatrycja had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Paatrycja

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/01/1993

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paatrycja

  Crufts 2014

  ( Nie aktualne).
 2. Dalej szukam kogoś, kto wracałby w niedzielę z Poznania w stronę Trójmiasta i miałby wolne miejsce.
 3. Wraca ktoś w niedzielę po BISach z Poznania w stronę Trójmiasta i miałby wolne miejsce dla jednej osoby bez psa? Dokładam się do kosztów paliwa. :)
 4. [quote name='MEGNUM']Pilnie poszukujemy osoby, która zechce wystawić w niedzielę dwa Jack Russelle. Proszę o info na pw.[/QUOTE] Wysłałam już wiadomość. ;)
 5. Gdyby ktoś poszukiwał handlera, jestem do dyspozycji w sobotę oraz niedzielę. Nieodpłatnie. ;)
 6. Wzięłam te słowa z jednego z wierszy w powieści J.R.R. Tolkiena i połączyłam razem. W przetłumaczeniu na angielski oznacza to "glittering middle-earth" czyli "błyszczące śródziemie". Niestety wczoraj przeczytałam, że nazwa hodowlana rejestrowana w Irish Kennel Club może mieć tylko JEDNO słowo, co według mnie jest totalną głupotą. Muszę do nich napisać w tej sprawie.
 7. [quote name='Squ']Trochę komplikowane to macie ;) W każdym razie mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i gdzieś wylądujesz na wecie :) Patrycja, kiedy podenco będziesz miała? :cool3: [/QUOTE] A powiem Ci, że znajoma właśnie spodziewa się miotu i byłaby okazja, ale przez ostatni czas interesuje mnie inna, bardzo podobna rasa i aktualnie jestem na etapie głębszych rozmów na ten temat z hodowcami. :cool3:
 8. [quote name='Cockerella']Nad Budapesztem też rozmyślałam ;) myślałam choćby nad rokiem, a później nad przeniesieniem się do Niemiec. Jednak studia w Budapeszcie kosztują ponad 10 tys. euro rocznie (!), na co niestety nie było mnie stać (a do tego doszłyby jeszcze opłaty z mieszkanie, jedzenie i inne (w prawdzie nie wiem jakie koszty związane są ze studiami w UK, nigdy się tym nie interesowałam)). Zdecydowałam się na studia w pl, choć z zagraniczną maturą nabiegać się z papierami i na dzwonić trzeba nieźle, ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń :cool3:[/QUOTE] Mam jeszcze 3/4 lata na
 9. [quote name='Squ']Czy ja wiem czy mamy fajniej.. Za dużo wydziałów, a za mało miejsc pracy. Nie czaję po co otworzyli Poznań i Kraków. A nie możesz próbować dostać się na wetę w UK? UK i IRL są jakoś powiązane pod względem uczelni i matur?[/QUOTE] Niestety, ale studia w UK są szalenie drogie (nie mówiąc już o życiu tam). Tutaj mam kierunek finansowany i płacę dość niewielkie pieniądze w porównaniu z tym, co musiałabym zapłacić studiując w UK. Obecnie w tym roku ubiegam się o miejsce na veterinary nursing (głównie na UCD - ucd.ie) Po trzech/czterech latach studiów (w zależności od uniwers
 10. Jak ja bym chciała mieć u siebie tyle uczelni do wyboru i taki - przepraszam, ale - niski próg, w dodatku nie zbyt wygórowanymi maturami (dokładniej mówiąc biologii). :roll: Na całą Irlandię jest tylko JEDNA JEDYNA uczelnia, która ma kierunek medycyny weterynaryjnej. Najniższy próg waha się pomiędzy 560-600 punktów z matury, z czego maksymalna możliwa ich uzyskania to 600 punktów. Ci, co nawet będą mieli to minimalne 560/600 nie mają gwarantowanego miejsca. Jedno wielkie losowanie. Nawet nie wiecie, jak to marnuje marzenia. Ale trzymam za wszystkich kciuki bo wiem, jak bardzo wam na tym
 11. [quote name='Tascha']wally - nie odpowiadasz na email...[/QUOTE] Również zostawiłam PW, ale odpowiedzi brak.
 12. Co prawda nie medycyna weterynaryjna a [I]"veterinary nursing"[/I], ale złożyłam aplikacje na ten kierunek i czekam. Niestety o tym, czy się dostałam czy nie będę dopiero wiedziała pod sam koniec sierpnia. ;)
×
×
 • Create New...