Jump to content
Dogomania

Paatrycja

Members
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paatrycja last won the day on July 16 2011

Paatrycja had the most liked content!

About Paatrycja

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/01/1993

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dalej szukam kogoś, kto wracałby w niedzielę z Poznania w stronę Trójmiasta i miałby wolne miejsce.
 2. [quote name='MEGNUM']Pilnie poszukujemy osoby, która zechce wystawić w niedzielę dwa Jack Russelle. Proszę o info na pw.[/QUOTE] Wysłałam już wiadomość. ;)
 3. Gdyby ktoś poszukiwał handlera, jestem do dyspozycji w sobotę oraz niedzielę. Nieodpłatnie. ;)
 4. Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat szczotek producenta [B]Amico By Gorgo[/B][B]l?[/B] ;)
 5. Ja to myślę o różowej. Ślicznie się prezentuje. :loveu:
 6. Nie rozumiem, o co chodzi. :shake: W żaden sposób nie odbieram postów Anostek jako nadmiernie promujących jakąkolwiek firmę.
 7. [quote name='anostek']Widzieliście? [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=321532391310706&set=a.219300508200562.52410.199419856855294&type=1&theater[/URL] Jak dla mnie czad - na pewno skorzystam, może coś fajnego zaproponują dla mojej potworzycy :-)[/QUOTE] Jak dla mnie pomysł świetny - oryginalny, nie codzienny i zdecydowanie pomoże wielu właścicielom psów! Jak najbardziej się zgłoszę! ;)
 8. [quote name='dance_macabre'] maił ktoś styczność z tymi piłkami [URL]http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-ball-m-2-pack-ultra-pilka-2-szt,id186.html[/URL] ?[/QUOTE] Jeżeli mam być szczera to nie sądzę, aby była to [I]"najlepsza piłka do aportowania jaką kiedykolwiek zrobiono". [/I]Jest wiele podobnych piłek - które lecą daleko, odbijają się wysoko, unoszą się na wodzie i przy okazji też są w jaskrawych kolorach, aby łatwo było je znaleźć. Cena wydaje mi się strasznie zawyżona.
 9. [quote name='krzysio']A o to Kochana musiałabys zapytac nowego prezesa zkwp...[/QUOTE] Dlaczego akurat prezesa ZKwP? Co prezes ZK w Polsce ma wspólnego z zaprzestaniem organizowania maratonów wystawowych przez FCI? Tym bardziej, że takie maratony się w Polsce nie odbywają.
 10. Ja aktualnie mam ten sam problem. Mam suczkę crossbreed, która w tym miesiącu skończyła 11 lat. Od ostatniego czasu widać nadwagę i próbuję z tym walczyć, zabierając ją przynajmniej raz dziennie lub co dwa/trzy dni na rolki, gdzie przejeżdżamy/przebiegamy około 3 kilometrów (włączając w to oczywiście dwa/trzy spacery w dniu). Zastanawiam się również nad zakupieniem konkretnej karmy dla "tłuściochów" na spalanie tkanki tłuszczowej - Husse Light. Myślę, że przy starszych psach trzeba możliwie jak najszybciej zdać sobie sprawę z ich wieku i zmienić dietę na jak najkorzystniejszą.
 11. [B]BabyCakes[/B], trudno się z Tobą nie zgodzić i ja osobiście w pełni Cię popieram i się z Tobą zgadzam. Pisząc "krzywdzące", miałam na myśli to, ile płaci się za te wystawy bo trzeba przyznać, że z roku na rok są one droższe, dorównując opłatom za wystawy światowe czy europejskie i odebranie takiej szansy "szybkiego championatu" nie jest do końca fair. Nie mówię, że tych maratonów musi być od gromka, ale ja osobiście nie widzę w tym nic złego. Faktem jest, że coraz więcej ludzi pędzi za tytułami, ale biorąc na bok przyjemnie spędzony czas ze znajomymi, podróżowanie i zwiedzanie nowych krajów to tym właśnie są wystawy - rywalizacją, odnoszeniem (bądź też nie) sukcesów, a czy we właściwy, uczciwy sposób to już inna sprawa. Pozdrawiam. :)
 12. Przeglądając całą kategorię obedience nie znalazłam jednej ważnej odpowiedzi jaką jest, czym tak naprawdę różni się obi od PT? W przyszłości, najprawdopodobniej w następnym roku po zakupie swojego długo oczekiwanego szczeniaka planuję rozpocząć jakiś psi sport i pod lupę pierwsze biorę obedience. Chciałabym możliwie wiedzieć o tym sporcie jak najwięcej, a przeglądając wątek znalazłam kilka odniesień do PT, dlatego stąd moje pytanie. Pozdrawiam. ;)
 13. Paatrycja

  Piłka ażurowa

  Sądzicie, że taka piłka będzie również użyteczna dla starszego psa? Moja "mieszanka" akurat skończyła tydzień temu 11 lat, ale wciąż jest żywym psem, lubi aportować i przeciągać się, chociaż jej dziąsła i zęby niekoniecznie są takie silne jak wcześniej. Nie chciałabym zapłacić za piłkę tyle pieniędzy, jeżeli zwyczajnie będzie ona nieodpowiednia dla psa. Z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)[B] Paulix[/B], wysłałam PW.
 14. Proszę bardzo. [url]http://www.fci.be/documents/dogshows2014.pdf[/url]
×
×
 • Create New...