Jump to content
Dogomania

W imie TFUrczosci.....


Gaga

Recommended Posts

Sorry ale.. [B]CO TO K.... JEST???!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]
[img]http://images33.fotosik.pl/20/0e32464b7510e4f4.jpg[/img]
To ma byc sztuka??!! Czy ich wszystkich powalilo???!! Odbija im??? Czy wokol sa same bezmozgowia, ktorzy nie wiedza, ze to zadna sztuka, tylko zwykle ZNECANIE SIE???!!! :crazyeye: Przeciez to jak w bajce o szatach cesarza...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miejmy nadzieję. Jak dla mnie ten facet to nie artysta, tylko zwyczajny czub, którego powinni gdzieś zamknąć. A ludziom, którzy obojętnie na to patrzyli albo, o zgrozo, podziwiali 'dzieło sztuki' życzę podzielenia losu tego psa i podobnej obojętności otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

to żadna sztuka. To morderstwo. I to najgorszy rodzaj. A jak się ludziom tak robi to jest wielkie ajwaj. W średniowieczu dla bandziorów były dobre kary - do klatki i na widok publiczny aż nie zdechnie. W tym czasie każdy go może opluć, obrzucić zgniłymi odpadkami itp. Oczywiście to jest bardziej łagodna śmierć ;]

A zastanawia mnie inna rzecz. Bo jakiś czas temu była bardzo podobna akcja co do filmu kolejnego "artysty". Jak topił kotka w wannie i to nagrał i umieścił w swoim filimie. Czy to jakiś wysyp morderców bezbronnych czy wysyp prowokacji? Swoją drogą tak czy siak się podpisze na tej petycji.

I jeszcze jedno mnie zastanawia, jak można takie coś uznać za artyzm? Niepojęte. Ja w przyszłości być może będę artystką i nie do pomyślenia,żeby zrobić takie coś. Inna rzecz, że teraz masy są żądne krwi, cierpienia i poniżenia. Popatrzcie na te wszystkie big brothery, fear factory i inne szajstwa. Chyba niektórzy nie mają rozróżnienia. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć turpistów, którzy lubieli to, co samo sobie gdzieś tam leży...

No cóż, że tak posłużę się niedokładnym cytatem, artysta jest wytworem swoich czasów.

Link to comment
Share on other sites

Nie moge w to uwierzyć. Co za pieprzony zwyrodnialec. Ludzie odwiedzający wystawę niestety klasyfikują się do tej samej grupy - dając przyzwolenie na katowanie psa prowadzące do śmierci w męczarniach. Wstyd mi że jestem człowiekiem....
[FONT=Helvetica][SIZE=7]122164 Signatures Total[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...