Jump to content
Dogomania

W imie TFUrczosci.....


Gaga

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i poraz kolejny.............
[SIZE=4]wstyd mi że jestem człowiekiem..... :placz::oops::placz: [/SIZE]


z komentarzem sie pohamuje :motz:..... bo dostałabym wiecznego bana :roll:

nadmienie tylko że pomysły "artystów" są coraz to :hmmmm: śmielsze?........ale niestety za przyzwoleniem takich samych kretynów :angryy: rządnych krwi, bólu, cierpienia....udowodnienia wyższości człowieka nad resztą stworzeń...
dokąd zmierza ten świat? :hmmmm: ile jeszcze petycji dane nam bedzie podpisać................ które i tak na nikim nie robią wrażenia.... organizatorzy i "PAN ARTYSTA" właśnie nas mają za jakiś upośledzonych szaleńców :roll:
"jeden goopi koondel i tyle hałasu" ..........[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:motz:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
miałam nie komentować :roll: :evil_lol:


ło matko z córką..:placz::placz:... jak trafie do piekła... to osobiście zaopiekuje sie takimi :hmmmm: "ludźmi"? :knuje:


podpisano: JA i mój TZ ;)[/B]

[/COLOR][/FONT]124677.Magda Ż.....
Jastrzębie Poland
124695. Paweł W..................
JastrzebiePOLAND

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i poraz kolejny.............
[SIZE=4]wstyd mi że jestem człowiekiem..... :placz::oops::placz: [/SIZE]


z komentarzem sie pohamuje :motz:..... bo dostałabym wiecznego bana :roll:

nadmienie tylko że pomysły "artystów" są coraz to :hmmmm: śmielsze?........ale niestety za przyzwoleniem takich samych kretynów :angryy: rządnych krwi, bólu, cierpienia....udowodnienia wyższości człowieka nad resztą stworzeń...
dokąd zmierza ten świat? :hmmmm: ile jeszcze petycji dane nam bedzie podpisać................ które i tak na nikim nie robią wrażenia.... organizatorzy i "PAN ARTYSTA" właśnie nas mają za jakiś upośledzonych szaleńców :roll:
"jeden goopi koondel i tyle hałasu" ..........[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:motz:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
miałam nie komentować :roll: :evil_lol:


ło matko z córką..:placz::placz:... jak trafie do piekła... to osobiście zaopiekuje sie takimi :hmmmm: "ludźmi"? :knuje:


podpisano: JA i mój TZ ;)[/B]

[/COLOR][/FONT]124677.Magda Ż.....
Jastrzębie Poland
124695. Paweł W..................
JastrzebiePOLAND[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:...bo tego się nie da bez emocji ...
dostalam linka w nocy od GONITWY ...dzięki Goni że posłalaś .....rano posłała mi Magda jako kolejna ...
wiele słów ciśnie się na ustach :angryy::angryy::angryy:...ale czym one sa w zderzeniu z tą makabryczną rzeczywistością :-(....kto z osób tam przebywających w tamtym miejscu może zasłużyć na miano człowieka ....ONI są TYLKO GATUNKIEM nie są istotami zasługujacumi na miano Homo Sapiens:shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Helvetica][SIZE=7]125090 Signatures Total[/SIZE][/FONT]

Co za ścierwo........................
Proponuję wysłać stosowny protest do Ambasady Kostaryki w Warszawie:angryy:

Ambasada Republiki Kostaryki
Adres: ul. Kubickiego 9/5
02-954 Warszawa
Telefon: 22 858-9112
Fax: 22 642-7832
Adres e-mail firmy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Osoby zarządzające:
Johnny Saurez Sandi Konsul Generalny, Charge dAffaires

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja tego kompletnie nie pojmuję..."artysta" jest niewątpliwie ( moim zdaniem) człowiekiem chorym psychicznie...ale właściciel galerii i widzowie? Wolność wypowiedzi artystycznej chyba trochę ( hmmm trochę) za szeroko jest rozumiana...zgroza i tyle. mnie tylko "pociesza" myśl ,że w Polsce chyba ( ?) do tego jeszcze nie dorośliśmy...Mam nadzieję ,że nie stalibyśmy patrząć na umieranie zwierzaka w imieniu sztuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leni'][FONT=Helvetica][SIZE=7]125090 Signatures Total[/SIZE][/FONT]

Co za ścierwo........................
Proponuję wysłać stosowny protest do Ambasady Kostaryki w Warszawie:angryy:

Ambasada Republiki Kostaryki
Adres: ul. Kubickiego 9/5
02-954 Warszawa
Telefon: 22 858-9112
Fax: 22 642-7832
Adres e-mail firmy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Osoby zarządzające:
Johnny Saurez Sandi Konsul Generalny, Charge dAffaires[/quote]
[FONT=Arial][B]
[COLOR=Red]Leni ...czy jesteś w stanie napisać i wkleić tutaj jakiś text aby można było skopiować i wysyłać ...[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leni']
Proponuję wysłać stosowny protest do Ambasady Kostaryki w Warszawie:angryy:

Ambasada Republiki Kostaryki
Adres: ul. Kubickiego 9/5
02-954 Warszawa
Telefon: 22 858-9112
Fax: 22 642-7832
Adres e-mail firmy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Osoby zarządzające:
Johnny Saurez Sandi Konsul Generalny, Charge dAffaires[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak petycja.... to ja jestem na TAK ;)
niech ktoś skleci sensowny text... a ja sie podpisze i wyśle :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku'] mnie tylko "pociesza" myśl ,że w Polsce chyba ( ?) do tego jeszcze nie dorośliśmy...Mam nadzieję ,że nie stalibyśmy patrząć na umieranie zwierzaka w imieniu sztuki[/quote]

Też mi się tak wydaje. Tam nie mają dogo ( ;) )
Nawet sztuka ma swoje granice, to, że ktoś ma inne jej pojęcie to nie znaczy, że ktoś ma przez to cierpieć. Czytałam o człowieku, który zrobił swoje popiersie z krwi, ale oczywiście swojej. Plastyk w gimnazjum opowiadał nam o rzeźbie z odchodów słonia. Ale o czymś takim jeszcze nie słyszałam...
Oczywiście podpisałam petycję.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]125931. Aga Opole

Normalnie nie wiem co powiedzieć. Jak tylko będziecie mieli tekst podpisuje się pod nim. I za kogo ten człowiek się uważa. Kiedyś przywiąże do łańcucha dziecko, starszą osobę i powie, że to sztuka???????:shake:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][COLOR=DarkGreen][B]125931. Aga Opole

Normalnie nie wiem co powiedzieć. Jak tylko będziecie mieli tekst podpisuje się pod nim. I za kogo ten człowiek się uważa. Kiedyś przywiąże do łańcucha dziecko, starszą osobę i powie, że to sztuka???????:shake:[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Agguś... i właśnie tu jest różnica... dziecka, starszej osoby ... ludzia :roll: NIE WOLNO!!!! a pies to nie ludź :shake: takie kanalie są wciąż bezkarne... ktoś tu wspomniał..... że w Polsce na szczęście sie tak nie dzieje....
zobaczmy ile psów jest na samym dogo... wycieńczonych, wygłodzonych, gwałconych, maltretowanych... i tez dzieje sie to za przyzwoleniem społeczeństwa...(tak jak bicie, poniżanie, maltretowanie żony, dziecka)
bo nie oszukujmy sie że sąsiedzi widzą co sie dzieje obok.....
widzą jak gówniarz idzie i pali papierosa albo pije piwo na ulicy.... POZATYM NIKT NIC NIE WIE NIKT NIC NIE WIDZI :angryy:
a o ilu psach, kotach, koniach.... nawet nie mamy pojęcia.... giną w cierpieniach samotne :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofik1']I to ma by sztuka?!?To jest barbarzyństwo:angryy::angryy::angryy::angryy:.Tyle ludzi na to patrzyło i nic:roll::roll::roll:.Życze im tego samego:angryy::angryy::angryy:[/quote]dla mnie to "sztuka"! Bo " sztuka"jest wymyslec takie kretynstwo!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...