Jump to content
Dogomania

Ile czasu jesteś z psem na spacerze?


Moniskaa

Ile czasu jesteś z psem na spacerze?  

125 members have voted

  1. 1. Ile czasu jesteś z psem na spacerze?

    • 10-15 min
      5
    • 30-45 min
      30
    • 45min-1godz
      38
    • 1-4 godz
      51
    • więcej czasu
      3


Recommended Posts

[quote name='jolai alf']Ja mam 2 psy więc trochę sie nachodzę ale to lubię rano jakieś 30 z jednym i 45 do godziny z drugim, po południu na działkę na jakieś 2 godziny to zależy czy jest pogoda czy pada deszcz i jeszcze wieczorem to tez zależy od pogody ale jakieś 30... 45 min :lol::lol::lol:[/quote]


A nie możesz wziąć obydwu naraz? :lol:


U nas to jest 3 spacery po ok. 20 min, i jeden 1-2 godz. ;)

Link to comment
Share on other sites

różnie.. jeden czy dwa spacerki takie tylko na siusiu to jest 3-10 min..przed moim wyjsciem na kilka godzin zawsze jakos psa mecze nie zawsze spacerem.. rozne rzeczy robimy-jak ide z nia na terning weight pullingu np. to trwa to ok. pol godziny ale juz tego dnia spaceru nie ma.. podobnie jak jezdzimy na agility czy umawiamy sie z innymi psami na przegiaganie [tug of war].. noramlnie taki spacer bez smyczy 30-60min zalezy ile mam czasu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Jeżeli mam czas, to musowo Bras na wybiegu/w parku spędza 1,5-2 godziny plus 2 wyjścia 20 min. Jak nie zdąże-a studiuje- to zostają tylko te 20 minutówki 3x dziennie.
Of kors w weekend są to całodzienne wypady na rower, np nad jezioro.

Link to comment
Share on other sites

rano: 1,5-2h
ok godziny 14 na 30 minut
wieczorem tak samo jak rano 1,5-2h

u mnie nie zależy od pogody a raczej od pory roku ;-)
zimą wychodzimy dwa razy dziennie na jakies 2h. po zachodzie słońca już z nimi nie wychodzę, bo nie za bardzo widzi mi się pobyt z psami w lesie czy na łące, gdy już ciemno ;-) a "oświetlenie" na wsiach wypada słabo...więc wieczorami latają sobie przed domem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...