Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
 • Content Count

  2,162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Pimpek

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  7274650

Converted

 • Location
  woj. podkarpackie
 1. Zapraszam na kończący się dziś o 20.00 bazarek z różnościami dla ludzi i psów:).

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...g-20-ZAPRASZAM!!!!

 2. Pimpek

  Pimpek - Kundelek

  Kosmici... chciałoby się!
 3. Pimpek

  Pimpek - Kundelek

  Nowych nie robiłam. P: Mam jedynie jeszcze kilka z poprzedniej sesji. Ale teraz sobie pójdę, żebyście wrócili, o.
 4. Pimpek

  Pimpek - Kundelek

  Pf, jeszcze czego! Nie no, joke. Hucznego sylwestra i.. A, do diabła z tym.
 5. Pimpek

  Pimpek - Kundelek

  Trafi mnie z wami. Kto wam powiedział, że system "gdy jest - znikamy, a gdy jej nie ma - bombardujmy jej temat postami, by wróciła" jest efektowny? I tak, wcięło mnie. Gdzie jestem? Nie tam, gdzie wy - tyle wiem na pewno. Czemu wróciłam? Pusiakowa zaintrygowała mnie swoją wiadomością na gg. Na ile wróciłam? Sama chciałabym to wiedzieć. Nie potrafię się na was długo gniewać. Kuurczęę.
 6. A wiesz, że mam bardzo podobnie, Just. ? I, nie, stanowczo nie jesteś brzydulą. Huh, mój czarnuch nie dałby się wziąć na kolana do takiego zdjęcia. ;d Szczęśliwego nowego roku i, wybacz, że tak rzadko u was bywamy.
 7. W sumie racja. Hmm.. Mam nadzieję, że zdjęcia z wystawy będą?.. :razz:
 8. [quote name='Bewarka']Heh :evil_lol: Nie, nie, ja jestem duuużo głupsza! Nie mówili, pytali sie tylko, czy nie widzieliśmy gdzieś żółwia. My takie oczy :-o i że nie. A potem latali po całym parku z głowami wbitymi w ziemie i szukali. :lol: Może komuś uciekł?[/quote] Pleciesz bzdury, głupku! :evil_lol: Cóż.. Zabawne.
 9. Konie na tyle nieba świetne, podobnie z resztą jak te z trzech ostatnich zdjęć. :loveu:
 10. Świetne. :evil_lol: Wygląda jakby miała jakiś dziwny hełm na łbie.. Z sierści.
 11. Rozumiem, Izo, że to nie twój pies, nie ma co się denerwować. Choć co do tego drugiego nie do końca bym się zgodziła.
 12. Pimpek

  Pimpek - Kundelek

  Właśnie wiem, Marto. Było dobrze, tylko trochę za luźno, dziadkowi najwyraźniej to przeszkadzało i.. Cóż. Teraz nie mogę się już w ogóle połapać w tym, jak on to zrobił. :shake: Spokojnie, spokojnie, następne zdjęcia będą odwrócone. :eviltong:
 13. 'Kaja w tym samym wieku[..]' czyli ile dokładnie? (; Czarnuch liczy sobie 8-9 lat a za.. zasuwa, jakby miał zaledwie rok. :eviltong: A' propos, z racji, że pierwszy raz się tu pokazujemy, nasłodzimy troszeczkę - psiaki świetne.
 14. Oo.. Ile zdjęć. Bobik widzę, iż ma wielu znajomych. ;) Olek, przynajmniej nie jest na łańcuchu non stop, to już jakiś plus.
×
×
 • Create New...