Jump to content
Dogomania

*Iza*

Members
 • Posts

  459
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by *Iza*

 1. Cudne pieski! Mam nadzieję , że maluchy rosną jak na drożdżach :) .
 2. [quote name='jaz53']Jestem włascicielem Championa tej rasy, mam kontakt z praktycznie wszystkimi hodowlami. W czym mogę pomóc?[/quote] Bardzo mi miło ,że znalazł się ktoś kto ma tego pięknego pieska. Proszę o fotki (najlepiej założenie galerii) ,abyśmy wszyscy mogli podziwiać te śliczne pieski. Narazie dziękuje za pomoc dot. informacji o hodowlach. Niestety...z pieska w najbliższych latach nic nie wyjdzie. Pozdrawiam Iza
 3. [quote name='JustynaJK']i znów minął miesiąc :shake:[/quote] Masz rację, strasznie czas leci.
 4. [quote name='justys95']Mam już nowy numer! :D Ale nie całkiem przeczytany...;)[/quote] Ciekawy? Chyba kupie ten numer.
 5. Zależy od pogody . Ale zazwyczaj 40-50 minut raz dziennie . Pies za to ma całodobowo podwórko do dyspozycji. Naprawdę!
 6. [quote name='wilusa']przekażę Eunice tę prośbę przy najbliższej okazji :)[/quote] Miejmy nadzieje że się zgodzi. :p
 7. [quote name='wilusa']witam, co prawda nie hoduję i nie mam petitków, ale moja dobra znajoma owszem, podaję adres strony, na której znajdują się informacje oraz zdjęcia interesującej Cię rasy :): [URL]http://www.rudispbgv.republika.pl/[/URL] Pozdrawiam[/quote] Strone od dawna znam i już kontaktowałam się z hodowczynią. Może dało by się jakoś Panią Eunike zaprosić na dogomanie? :p
 8. Jeszcze nie umie ale jest w trakcie nauki targetowania i siadania :). Wiem ,że to nie dużo ale mając 8-letniego psa nie idzie to tak szybko.;) Chociaż uważam że i tak uczy się naprawde wyśmienicie.
 9. Naprawde nikt nie interesuje się tymi ślicznymi pieskami? Fotka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/68/a22bdd321311ab35.jpg[/IMG][/URL]
 10. [quote name='saya']zgadzam się :) jak dla mnie podnoszący na duchu, że nawet taki pies, mający tak okropne przejścia może dorównać innym, i to przy tak młodej osobie, podczas gdy ludzie dorośli nie mogą sobie poradzić z psami, które mieli od szczeniaka ;)[/quote] Otóż to. Jestem ciekawa jaka histroria będzie opisana w następnym numerze.
 11. A może skończylibyśmy pisać posty pt." mam już nowego MP" i zaczeli pisać swoje odczucia na temat danego artykułu? To może ja zaczne. Mi w obecnym numerze "Mojego psa" (wrzesień 2007r.) najbardziej spodobał się artykuł [I]Sukcesy czytelników[/I] na stronie 30. Ponieważ sama szkole swojego dorosłego psa ten artykuł dał mi takiego "kopa" . Dał mi wielką nadzieje ,że się uda go wyszkolić . Ta dziewczyna była w dużo gorszej sytuacji a się jej udało. Polecam ten artykuł wszystkim zdesperowanym , którzy załamują ręce na wybryki swojego psa. Warto się wziąć do pracy ,nawet będąc niedoświadczonym bo jeżeli włożymy w to całe serce to chodźby nie wiem co dopniemy celu.
 12. Jeszcze mi się przypomniało coś ;). Nasz uwielbia stare kości wykopane z ziemi . Na szczęście takich mało..;)
 13. Może , ale co na to ja poradze? Przecież sama nie pojade do tego weta. A jak już pisałam , nie mam na to żadnego wpływu chodźby niewiem co. Zresztą, wet mówił że on może utykać na tą łape .
 14. Mój uwielbia jeszcze kluski z serem ;)
 15. Ja również gratuluje wszystkim :klacz: :Rose:. Miejmy nadzieje , że zobaczymy się na międzynarodówce w lutym :).
 16. A ja o owocach nie słyszałam :o. Mój dopomina się wszystkiego co jemy ;). I ma wtedy minę: "No proszę, proszę widzisz jaki głody jestem" albo "Masz coś tam jeszcze?" Jamniki maja takie słodkie oczy gdy o coś proszą..;)
 17. [quote name=':: FiGa ::']A nie masz na to zadnego wpływu? :roll: Ja zrobiłabym wszystko by dowiedzieć sie co psu dolega i starałabym sie mu pomóc, tym bardziej że piszesz iż łapa go boli, pies wręcz się przewraca... nie rozumiem Twojej postawy. Ja jeżdżę 20km do weta, z każdą błachostką. I jeżdżę autobusem, za weta płace sama bo rodziców to tyle obchodzi co nic... Ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć, skoro nie rusza Cię to że Twój pies cierpi, spokojnie możesz patrzeć na to jak się wywraca to się nie wtrącam.. :roll:[/quote] On nie leży jak długi gdy się przewróci. Pochyla się do przodu i zaraz wraca do normalnej pozycji. I to nie jest tak że ciągle i przez cały czas. Przeraca się tylko gdy szybko biegnie . Normalnie jest wszystko ok. U mnie są tacy weci , że napewno by coś wiedzieli. Jeden już prawie go zabił...
 18. Nasz jamnik również uwielbia łapać owady.
 19. Dziewczyny licze na szerokie opowiadanko na temat wystawy.Niestety ja niepojechałam..
 20. Chleb z masłem a raczej samo masło i ciasteczka wątrubkowe. O czekoladzie nie wspomne...;)
 21. Zdjęcie krótkowłosego jest brzydkie:diabloti: . Ja głosowałam za krótkowłosym , bo sama takiego posiadam. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/32/a01e0b09502dbe9c.jpg[/IMG][/URL] Rudy krótkowłosy :razz:
×
×
 • Create New...