Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
 • Content Count

  5,678
 • Joined

 • Last visited

About Bewarka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  157804

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Miechów/Kraków

Converted

 • Location
  małopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kocurkotka wspaniale, idealnie wręcz, nie mogę się napatrzeć!
 2. Masakra ;o Chyba świat zaczyna mnie ciekawić ;) Zdjęcia, opis...Zaczynam częściej zaglądać, może akurat coś dodasz :)
 3. Tak właśnie, google mówi, że Coren wydał swą książkę w 1994 roku. Może gdyby teraz ktoś zrobił coś podobnego to inaczej by to wyglądało? Ja i tak patrzę na takie coś z przymrużeniem oka ;)
 4. Psy zmieniły moje życie

 5. Dobrze, że lokator już nie jest rozgniewany...A wiecie co ciotka zdecydowała zrobić z psem? Może zostawiła puste mieszkanie i na reszte czasu moglibyście pomieszkać u niej w razie kolejnego kryzysu?
 6. Hmm u mnie wszystko jest ok, ale zdjęcie można zobaczyć tutaj: http://www.biedronka.pl/pl/product,id,8711,name,smycz-rowerowa-lub-do-biegania-z-psem
 7. Witamy zwierzyniec :) pokaż no te kózki!
 8. Dzięki, tak myślałam, tak więc jej książki przeniosę odrobine niżej na mojej liście :D
 9. Jakie polecacie opowieści do poduszki z psami w roli głównej? Nie chodzi mi o żadne poradniki. Kiedyś kupiłam kilka książek i najbardziej przypadł mi do gustu kryminał "Na psa urok" (Spencer Quinn). Teraz znów bym coś poczytała, ale liczę się z groszem, więc poszłam się zapisać do biblioteki, znalazłam i wypożyczyłam książkę Jon'a Katz'a "Dobry pies" (tylko taka była). Pani zaproponowała mi rezerwację interesujących mnie pozycji w internetowym katalogu, więc poszukałam i naliczyłam prócz wyżej wymienionej książki jeszcze ponad 30 innych z psami! No i nie wiem co rezerwować ;o Zaciekawiła mnie "Pies, który kochał zbyt mocno" no ale takiej nie mają...Tak więc jakieś pomysły? Prawdopodobnie będzie to "Chet i Bernie na tropie" Spencera, ale może coś jeszcze? Jak będę mieć pecha to moge czekać nawet miesiąc na książkę.
 10. Jej, wspólna fota :) będzie więcej? :D
 11. A u mnie ładniutko- ciepło, ale z wiaterkiem i lekkimi chmurami :loveu: tylko jakby mi psa ukradli i nie wiem kiedy oddadzą :cool3: Jaki Purcel :D
 12. Uhuhu jakie zmiany ;) deszcz? a u mnie chyba milion stopni!
 13. Fajne te arbuzy, jaka to szerokość? :)
 14. Ale fajne macie spacerki :) a ja nołlajf, zawsze sama :D
×
×
 • Create New...