Jump to content
Dogomania

POZNAŃ-BASTER. Rozpoczął nowe życie. I to jakie... :)))


kinga

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, nie, tylko do piątku Baster musi czekać na nowy domek i będzie miałkolejny tymczas po drodze. Ale wszystko dla jego bezpieczeństwa.
A ten domek pod Poznaniem jest super - już chciałyśmy tam lokować kolejnego psiaka, ale nie zdążyłyśmy i dobrze - więc Baster ma tam pewne miejsce. Mam nadzieję, że dogadają się z Myszą - koleżanką i nie rozwalą domku i ogródka :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']witaj Agata-Poznań ;)

niestety, ja się w tej chwili już zgubiłam również :oops:

U Ciebie Baster będzie [U][B]do[/B] [/U]piątku?
czyli jesteś, jak napisała supergoga, właśnie tym "kolejnym tymczasem po drodze", tak? ;)[/quote]

[quote name='Donvitow']Rany ale zamieszanie ale to lepsze niż hopkanie miesiącami.. Pies jest na tymczasie bezpieczny do piątku a w piatek jedzie do domku sprawdzonego przez Supergogę. Dom jest super i tam zostanie.

Dobrze zrozumiałem?[/quote]
Tak, tak tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Tylko skad barć kase na to?
Bo nawet jak przez pierwszy miesiąc się loodziska pozrzucają to potem - a nie wiadomo ile potrwa szukanie mu domu - im dalej tym gorzej... :shake:[/quote]


Ma początek można umieścić na 3 tygodnie z możliwością przedłużenia:)
A kase np. z aukcji na alegro??????????

Link to comment
Share on other sites

Info o Basterku!!!!!

Jest bardzo kochanym pieskiem,grzecznym i dobrze wychowanym.
Na początku latał jak szalony,no bo przecież musiał wszystko obwąchać:crazyeye:
Teraz grzecznie śpi na dywanie przy kominku,ale kanapa też była już wypróbowana i chyba się spodobała:cool3:
Z jamniczką żyją w zgodzie.Sonia zachęcała Go do zabawy,ale Basterek jest jeszcze trochę nieśmiały.Kociaki odizolowane i raczej tak zostanie,chociaż doszło już do pierwszego spotkania.Nastąpiło parsknięcie ze strony kocura:evil_lol:,a Baster nic(agresja-zero).Myślę,że z jego strony to przejaw ciekawości,a nie chęć upolowania mojego kotka.

Basterek jest cudownym,ułożonym psiakiem.Sprawia wrażenie grożnego,ale to tylko pozory.Już,po tych kilku godzinach mogę spokojnie powiedzieć,że jest łagodnym psiulkiem :loveu:On jest SUPER!!!!!:lol:

Pozdrawiam wszystkich.
P.S.Idziemy już spać,ale jeszcze musimy wyjść na krótki spacerek...

Link to comment
Share on other sites

Agata - ja naprawdę nie wiem jak sie odwdzięczę... :Rose: :Rose:
I Tobie Goniu też - za Agatę ;-) i wsparcie :Rose:

ps. dzisiaj spałam u mamy z psami (nie miałam już siły wracać do mnie) i w nocy psiak mojej mamy Bari szczekał - a ja się przebudziłam i wołam "Baster co się stało"... :roll:

Byle do piątku.... odetchnę w piątek.

Link to comment
Share on other sites

A wiecie, że Baster - podobnie jak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7278661#post7278661"]kaukaz Igor z Koszalina [/URL]- jest psem stawnym?? (stawowym?? :hmmmm: )
Pierwsze co zrobił na ogródku u Agaty... to wlazł do oczka wodnego i się w nim zaczął pokładać i w kółko kręcić cały zachwycony... :roll:

I Agata i jej TZ - osobno - doszli do wniosku że on im się bardzo z dobermanem znajomych kojarzy... kto wie?? kto wie?? moze on i krwi dobermana w sobie troszkę ma?? :cool3:

I dostałam dzisiaj maila od pani Beatki - że czekaja na niego niecierpliwie i że sie doczekać nie mogą...

Link to comment
Share on other sites

Pani Beatka zgodziła się żebym wkleiła tutaj maila od niej :lol:

[quote]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][I]Pani Paulinko uważnie prześledziłam forum internetowe i byłam mile zaskoczona, że jest tylu ludzi, którym na sercu leży dobro Bastera. Opierając się na opiniach tych osób chyba coraz bardziej przekonuję się, że Myszka i Baster będą stanowili doskonałą parę i oboje będą wiernymi towarzyszami naszej doli i niedoli.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2](...)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][I]Niecierpliwie oczekujemy na Basterka. Oboje chcemy, aby ta zwłoka wyszła Basterkowi tylko na zdrowie. Ten psiak i tak za dużo przeszedł jak na swoje czteroletnie życie. Nie chcielibyśmy Go narażać ( tak od razu) na dodatkowy stres związany z naszym wyjazdem do pracy; Myszka już się przyzwyczaiła. Być może w następnym tygodniu uda mi się wygospodarować kilka dni urlopu, które chcę w całości poświęcić naszemu nowemu podopiecznemu.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][/I]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=darkred][I]Nie mogę doczekać się piątku.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...