Jump to content
Dogomania

POZNAŃ-BASTER. Rozpoczął nowe życie. I to jakie... :)))


kinga

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ale to może właśnie nie jest źle??
Baster miałby jeden spacer w ciągu tygodnia i jeden w weekend

przepraszam że ja tak na wygnaniu się wymądrzam, ale to oznacza 2 spacery w tygodniu a nie jeden

tylko nie wiem jak to logistycznie (zapoznanie, wypuszczenie psa) itd można zrobić :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']tylko nie wiem jak to logistycznie (zapoznanie, wypuszczenie psa) itd można zrobić :oops:[/quote]
no właśnie o tą lagistykę - jakoś musimy się umówić, żeby pokazać co i jak, żeby sie też umówić z kuzynem Marcina który mi psa dawał na ten spacer itepe itede.
Byłoby pięknie gdyby Marta mogła go zabierac też na spacery!

Link to comment
Share on other sites

Zapoznanie z Basterem nie jest groźne, on jest przyjacielski. Może jakos pod wieczór w normalny dzień mogłybyście sie umówić pod jego domem i poznać ich oraz powiedzieć opiekunom, że ktoś po niego przyjdzie. Baster miałby więcej spaceru, tak jak pisze Kinga.

Kinga :mad:- sorry za offa, ale proszę o aktualizację psów!!!

Link to comment
Share on other sites

tak sobie myślę i za każdym razem jak otwieram ten wątek , to mi się to rzuca w oczy, ale dopiero teraz to zdefiniowałam

tytuł

pies-żywioł

kojarzy mi się z : pies - tornado, nadpobudliwy

niekoniecznie się dobrze kojarzy

może odstraszać niesłusznie potencjalnych czytaczy a więc domki

może by tak zmienić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']z Kinga bedzie ciezko, bo Ona sama jest zywiolowa! :evil_lol:[/quote]

Kinga nie jest żywiołowa :shake: - wręcz przeciwnie :p
jest zrównoważona :evil_lol:, by nie rzec - leniwa :oops:...

i dlatego na wszystko, co sie za bardzo rusza i wymaga za długich spacerów - Kinga patrzy ze zgrozą... :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

na dogo widziałam sporo wątków z psami po przejściach, które w nowych domkach mają kłopoty socjalizacyjne i niszczą, są nadpobudliwe na spacerach itd

dlatego już mam pewnie wypaczone spojrzenie i to "żywiołowe" mi się zaraz źle kojarzy

oczywiście to jest skojarzenie, czyli coś takiego jak stereotyp:diabloti:

no ale o to chodzi w tytułach, a po co odstraszać potencjalnych opiekunów :cool3:

trzymam kciuki za Bastera, bo jest wdzięcznym psem i chyba rzadko na dogo trafiają się tak mało problematyczne dorosłe psiaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...