Jump to content
Dogomania

Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak


DoPi

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim zaglądającym. No nie jestem typem "niegdybającym". Bo gdybym nie zostawiła pod opieką, nie .....to może by się nic nie wydarzyło. Ze schodków spadł, ale na płytkę betonową. Może to co miał w główce się pogorszyło? Mam nadzieję, że dowiemy się w poniedziałek po rezonansie, który będzie robiony we Wrocławiu. I muszą, po prostu muszą to być dobre wieści. Zezolek dzisiaj przeszedł 2 m i dopiero zaczął się kręcić. Tomcugu Zezik generalnie jest u Łukasza, ale często są u mnie. Alfikowo, Amigo może przydałby mi się taki solidny kop. Ewciu Gonzales dzięki za zapraszanie do Zezika, bo ja nie mam za dużo znajomych na dogo. Hope2 każda informacja na temat wodogłowia cenna. Maluch zjadł , wypił wysiusiał się i wykoopał. Teraz śpi smacznie.

 

x4oxv8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze, musi. 

Ja ostatnio panikowałam,że mój pies na pewno ma czerniaka,albo przetokę, albo.... Się okazało,że to cysta niegroźna. Już po niej śladu  nie ma. U Zezika też będzie dobrze. Słodziak z niego do zacałowania :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez na zaproszenie Ewci. Dopiero dzisiaj, bo od wczorajszego wieczoru nie włączałam kompa. Ciężko mi po rozstaniu z kochana tymczaską :(

Maleńki jest przesłodki, do zacałowania. Będzie dobrze na pewno.

Tylko zaglądać mogą, bo 6 chorych kociaków, ich mamuśka i mój zwierzyniec w 50% też chorusi, wysysają ze mnie każdą złotóweczkę :(

Link to comment
Share on other sites

U Was burza była? U nas susza straszna :(

Witaj Zezolku!

W nocy. Alfik bardzo się boi, biega po całym mieszkaniu i nie może sobie bezpiecznego miejsca znaleźć. Także noc z głowy.

Za to poranek super. Powietrze chłodne i rześkie, tylko w mieszkaniu wciąż duszno.

Link to comment
Share on other sites

U nas wczoraj zarwał się po południu straszny wiatr, zaczęło grzmieć i..... poszło wszystko gdzieś bokiem. Kurczę, podlewam codziennie ogródek, ale niewiele to daje, wszystko kładzie się na ziemię :( Deszcz potrzebny bardzo, tylko bez piorunów prosimy, bo też nie lubimy takich atrakcji.:)

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudne maluniateczko 

jaki iskiereczek maluni kochany 

sciskamy ogromnie ogromnie za wszystko 

dziewczynki przekochane przybyly na watus 

 sciskamy wszystcy calem sercem za malutkie zycie pozdro33ss.JPG

za badania 

za wszystkomisi21ss.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przybiegłam podzielić się z Wami ciut lepszymi wiadomościami. Po popołudniowych sterydach Zezik jest troszkę lepszy. Doktor powiedział, że jest lepiej, a do tej pory był bardzo oszczędny w słowach. Maluch postawiony na ziemi nie od razu zaczyna się kręcić tylko staje i tak jakby się patrzy przed siebie. Burzy u mnie boją się dwa psy - wilczyca i mixamstaf. Z wilczycą walczyłam o łóżko, potem o łóżko walczył Łukasz. Nie wyszedł zwycięsko, bo Lusia przez całą burzę deptała po nim, a skończyło się na lekko rozkwaszonym nosie. Lusia stanęła mu swoją "małą" łapką a waży tylko 30 kg. Mixa szukałam po domu i znalazłam wciśniętego za szafę. Marley(mixcolli) i Zezolek nie przejmowali się burzą. Zezik rano o 5-tej się obudził i poszliśmy na siku na trawkę. Razem z nami poszedł Marley. Jak zbliżył się do Zezolka to ten zawarczał i szczeknął na niego. No bo co mu jakieś wielkie bydle będzie przeszkadzało w siusiu.  

Głodomór zawsze był z niego, ale teraz na każdy szelest od razu jest piszczenie "dawaj jeść". Myślę, że sterydy spotęgowały u niego uczucie głodu.

Powiem Wam, że po wiadomościach z lecznicy ciut lżej na sercu. Teraz tylko czekam na dobre wyniki rezonansu, żeby to nie było to wodogłowie. Nie wiem, czy wyniki są od razu, ale będę czekać niecierpliwie.

Jeszcze mam prośbę do Was. Jeśli ktoś wpłacił pieniążki na Zezika, to prosiłabym o informację na pw. Nie doczytałam, ale konto jest wspólne z koteczką odebraną w tym samym czasie przez Karolinę i też zbierane jest na rezonans. Muszę wyodrębnić jakoś pieniążki dla Zezika.

Bardzo wszystkim odwiedzającym i wspierającym dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...