Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Mogę zobowiązać się, że będę robić bazarki,  z których z każdego minimum 100zł będzie szło na Zulę i mam nadzieję, ze uda mi się słowa dotrzymać aż nie znajdzie ona DS. 

Nic niestety nie mogę więcej obiecać bo nie wiem co będzie dalej z fantami a są też takie sytuacje, że dostaję fanty na konkretnego psiaka.

 

Kochana b-b dziękujemy za taką wspaniałą ofertę i za bazarek, który ruszył!!!

 

Ewu, mamy 135,- stałych deklaracji, nie jest źle. Ja też za chwilę ruszę z bazarkiem (50%) utargu dla Zulki.

 

Duni szkoda, ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Dunia będzie następna do pomocy, a teraz musimy skupić się na Zulce, żeby trafiła do

 

Szafirki, a potem  do wspaniałego DS (lub wcześniej do sunnynight)

 

Na pewno Basiu nie zostawimy Cię i nie pozwolimy, byś musiała dopłacać brakującą kwotę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochana b-b dziękujemy za taką wspaniałą ofertę i za bazarek, który ruszył!!!

 

Zmieniłam trochę treść mojej deklaracji zanim ukazała się Twój wpis :)

Mam nadzieję że ten "nowy" brzmi lepiej :)

Bo bazarki mogę robić też co 2-3 miesiące i wtedy Zulka mniej by pieniążków dostała...a tak ma pewną stówkę co miesiąc:)

 

Gabi kochana podeślij mi dane do wpłat bo cioteczka Smyku chce już wpłacić pieniążki za swoje rzeczy :)

 

 

 

Na pewno Basiu nie zostawimy Cię i nie pozwolimy, byś musiała dopłacać brakującą kwotę

 

Nie, nie Basiu...tym bardziej, że mój zięć od 1.07 w Gliwicach pracuje a pod koniec miesiąca przeprowadza się tam córka z synkiem  i jak ja bym Ci na ulicy w oczy spojrzała? ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunnynight, to są bardzo dobre warunki, czemu piszesz, że to tymczas daleki od ideału?

 

 

Wiesz Gabi, może ja po prostu patrzę na te warunki przez pryzmat tego, jak się szykuję na własnego psa ;) Zwlekam między innymi dlatego, że muszę zakończyć pewne zobowiązania by potem móc zmienić tryb pracy na swobodniejszy i mniej czasochłonny, przez pierwsze tygodnie zamierzam w ogóle zostać z psiakiem w domu, żeby jak najlepiej go zsocjalizować i jak najwięcej nauczyć, już szukam dobrej szkoły... No, jak z dzieciakiem po prostu ;)

 

Przez BDT "awaryjny" rozumiem zatem taki... no, byle jaki właśnie ;), jak nie będzie niczego lepszego... Ale wygląda na to, że z tym lepszym nie będzie kłopotu - dobrze, niech Zulcia jak najszybciej znajdzie jakąś spokojną przystań :)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam trochę treść mojej deklaracji zanim ukazała się Twój wpis :)

Mam nadzieję że ten "nowy" brzmi lepiej :)

Bo bazarki mogę robić też co 2-3 miesiące i wtedy Zulka mniej by pieniążków dostała...a tak ma pewną stówkę co miesiąc:)

 

Gabi kochana podeślij mi dane do wpłat bo cioteczka Smyku chce już wpłacić pieniążki za swoje rzeczy :)

 

 
 

Nie, nie Basiu...tym bardziej, że mój zięć od 1.07 w Gliwicach pracuje a pod koniec miesiąca przeprowadza się tam córka z synkiem  i jak ja bym Ci na ulicy w oczy spojrzała? ;)

 

A to niespodzianka!!!

 

Zulcia ma ode mnie pierwszy miesiąc hotelikowania w prezencie :) Jest tak jak napisała ewu-musi być grupa osób, które będą odpowiedzialne za Zulkę finansowo; Basia/ewu NIE MOŻE dźwigać kosztów utrzymania następnego psa.

 

Aniu, przepraszam, że tak publiczne, ale muszę to napisać: KOCHAM CIĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Gabi, może ja po prostu patrzę na te warunki przez pryzmat tego, jak się szykuję na własnego psa ;) Zwlekam między innymi dlatego, że muszę zakończyć pewne zobowiązania by potem móc zmienić tryb pracy na swobodniejszy i mniej czasochłonny, przez pierwsze tygodnie zamierzam w ogóle zostać z psiakiem w domu, żeby jak najlepiej go zsocjalizować i jak najwięcej nauczyć, już szukam dobrej szkoły... No, jak z dzieciakiem po prostu ;)

 

Przez BDT "awaryjny" rozumiem zatem taki... no, byle jaki właśnie ;), jak nie będzie niczego lepszego... Ale wygląda na to, że z tym lepszym nie będzie kłopotu - dobrze, niech Zulcia jak najszybciej znajdzie jakąś spokojną przystań :)

 

O, wspaniale, że szukasz psiaka na stałe, wybór jest ogromny, może wybierzesz któregoś z Dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę przenieść deklarację z Jogisia na Zulkę.

 

 

Przelałam jednorazowo 20 zł :)

 

 

Ileż się tu dzieje! Nie wiem jaki pomysł najlepszy. Tak czy owak, gdyby Zuleczka trafiła do BDT, to przeniosę deklarację na tę drugą sunię.

 

 

Jednorazowa wpłata poleciała,jeśli tylko będę miała możliwość wesprę Zulkę co jakiś czas dodatkowym groszem

 

 

Jak juz napisalam,  moje serce nalezy juz do Zuzi po wyadoptowaniu Jogisia no i moja kieszen tez.To znaczy, ze nie 30 a 50 stalej

 

Dziękuję Wam z całego serca w imieniu smutnej (już niedługo) Zuleczki!!!

 

Dzisiaj wpłynęło 40,- od Pokre i 10,- ode mnie (VII) dziękuję serdecznie.

 

Jutro wyślę nr konta, tym którym jeszcze nie wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

Anula chce wyciągnać sznaucerka z Zamościa, więc moznaby połączyć transport i rozłożyć na 2 psiaki. Ja albo mój mąż podjechalibyśmy po nie do Gliwic za zwrot za paliwo. Może ktoś ... wybiera się akurat na wycieczkę do Zamościa i mógłby podrzucić sznupkę do Krakowa lub Gliwic?

Link to comment
Share on other sites

Anula chce wyciągnać sznaucerka z Zamościa, więc moznaby połączyć transport i rozłożyć na 2 psiaki. Ja albo mój mąż podjechalibyśmy po nie do Gliwic za zwrot za paliwo. Może ktoś ... wybiera się akurat na wycieczkę do Zamościa i mógłby podrzucić sznupkę do Krakowa lub Gliwic?

 

Niestety nie jestem zmotoryzowana.

 

Zapraszam na bazareczek dla Zulki i Nekusi:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147641-%C5%9Bliczne-ciuszki-na-potrzeby-dw%C3%B3ch-cudnych-sunieczek-nelusi-i-zulki-do-2107-2015-godz-2000/

Link to comment
Share on other sites

Taki wysyp wpisów, że aż trudno mi się połapać;) Na razie nie mogę zaproponować żadnej pomocy, bo mam trochę deklaracji, a chcę być w porządku. Pewnie pod koniec lipca pewne rzeczy mi się wyjaśnią i wówczas może mógłbym przyjąć na siebie jakąś stałą deklarację.

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie:)

Gabi dam Twój numer mojej koleżance z Dąbrowy, która zajmie się sprawą pod moją nieobecność .

Gosia zadzwoni do Ciebie a Ty bądź w kontakcie z Szafirką w kwestii transportu Zuli.

Czy to przypadkiem nie ta sama Gosia, która przywiozła do mnie Nelusię?

Link to comment
Share on other sites

Anula chce wyciągnać sznaucerka z Zamościa, więc moznaby połączyć transport i rozłożyć na 2 psiaki. Ja albo mój mąż podjechalibyśmy po nie do Gliwic za zwrot za paliwo. Może ktoś ... wybiera się akurat na wycieczkę do Zamościa i mógłby podrzucić sznupkę do Krakowa lub Gliwic?

 

Dziękuję szafirko o ten wpis z prośba o pomoc w transporcie.Anula postara sie założyć wątek kudłaczkowi,żeby nie zaśmiecać tego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...