Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Też jestem zdania, że Zuleczka jest prześliczna.

Gdyby tylko ktoś tak bardzo się zakochał, aby lęk Zulki przed dotykiem mu nie przeszkadzał.

Na koncie ślicznotki następujące wpłaty:

04.07.

Neelith 40,- (czerwiec, lipiec)

Bogusik 10,-  (lipiec)

06.07.

milagros19853201 5,-  (lipiec)

Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam w Hoteliku odwiedzić psiaczki.Wszystkie są zadbane i w dobrej formie.Troszeczkę poobserwowałam Zulkę.Tak jak Hania pisze,Zula praktycznie trzyma się z dala być może bała się nas,trzymała się na odległość,chociaż jak podeszłam z aparatem to nie uciekła ale następnym razem wolała schować się za tył domu.Razem z innymi psiakami podeszła aby wziąć z ręki mojej  smaczkiJest bardzo ładnym psem,jedyny problem to tkwi w jej strachu a może to nie strach tylko taki ma charakter.Zrobiłam kilka fotek Zuleczce,nie są rewelacyjne.

 

IMG_1190.JPG

P7070951.JPG

P7070948.JPG

P7070931.JPG

P7070921.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Jakbym Gigę widziała. Najlepiej dla obuj jak się ją z daleka. Zulka chociaż smak weźmie z ręki, a Giga mowy nie ma.

Tak Zulka bierze smaczki z ręki nawet od obcego ale przy tym jest ostrożna,nie bez strachu.Smaczek góruje raczej nad strachem.Jest to piękny pies,dostojny,tylko sposób zachowania nie pasuje do jej urody.Myślę,gdyby Zulka była w mieszkaniu w bloku,jej zachowanie by się zmieniło,by musiała zaakceptować bliskość człowieka,ocierania się o niego siłą rzeczy i wtedy by było okey.W Hoteliku ma swobodę,przestrzeń i to jest złe dla Zulki.

Link to comment
Share on other sites

Myślę jak Anula.

Napisałam kiedyś ,że jak Giga pójdzie do DS to ją wezmę do DT.Ale Szafirka napisała ,że bierze sie do gryzienia jak jej coś nie pasuje i zaczęłam mieć obawy.

Ale zobaczymy co się będzie działo. Giga na razie niestety nie wybiera się do DS.

Link to comment
Share on other sites

Cudna Zulka, wyjatkowo wdzięczna modelka. A to zdjęcie pod winoroślą jest tak ujmujące, że pewnie zachwyci nie jedno serce!

Tylko jak przekonać kogoś by adoptował pieska tak lękliwego? mimo że najpiękniejszy. Ciągle myślę jaki właściwie dom byłby dla niej najlepszy...

Gabrysiu- podmienie jej trochę zdjęć w ogłoszeniach na te nowe, naprawde piękne:)

 

Link to comment
Share on other sites

O 8.07.2016 o 16:37, Usiata napisał:

Zulcia jest prześliczna, po prostu *) *)

Szafirko, czy uważasz, że obroża feromonowa choć troszkę podziałała? mam dla Niej zamówić następną?

Szafirka mi mówiła, że Zuleczka jest troszkę spokojniejsza.

 

Na koncie Zuleczki lipcowe deklaracje od Radka 20,- i od Livki 20,-  Bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...