Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Agatko gratuluję maluszków.
Mek kiedy Figa rodzi?
Ja już tęsknię do takich małych brzdąców. Fajnie jak się jest przy nich jak rosną, zaczynają chodzić, rozrabiać, ale potem jest bardzo ciężko wydawać do nowych domkow.
Całe szczęście, że choć jedno moje dziecko mnie często odwiedza i widzę jak się rozwija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam....

Sorry Olivko,od rana walczę ze zdjęciami, ale teraz musiałam to przerwać, bo miałam ważne wyjście i już nabrawszy sił życiowych biorę się ochoczo za dalszą pracę..;)

Zdjęcia już są na [URL="http://www.wystawaczestochowa.jpg.pl"]www.wystawaczestochowa.jpg.pl[/URL].

Miłego oglądania..

Agnieszko,każdy dla kogoś jest jakimś GURU :)
Ja często zapamiętuje słowa innych,więc i Twoje pamiętam i będę się do nich dostosowywać,bo tak chyba lepiej ;)

Pozdrawiam.Monika.

Link to comment
Share on other sites

He, he mam trzech na oku. Dwóch kandydatów z Polski , a jeden z Rosji. Jeden kandydat sprawdzony, drugi musi zostać prześwietlony na wylot, a trzeci mam nadzieję, że będzie na światówce.
Teraz przyjdzie pora na Fancy, oczywiście najwcześniej w przyszłym roku i to pewnie dopiero w drugiej połowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']He, he mam trzech na oku. Dwóch kandydatów z Polski , a jeden z Rosji. Jeden kandydat sprawdzony, drugi musi zostać prześwietlony na wylot, a trzeci mam nadzieję, że będzie na światówce.
Teraz przyjdzie pora na Fancy, oczywiście najwcześniej w przyszłym roku i to pewnie dopiero w drugiej połowie.[/quote]

No to dwuch znam a trzeciego się domyślam :)

Link to comment
Share on other sites

Do wiadomości:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Po negocjacjach z drukarnią( kampania wyborcza i druk materiałów reklamowych partii)możemy przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń na Klubową Sznaucerów i na naszą wystawę (tylko fax lub zgłoszenie internetowe,lub meil.)do 14 września.
Buziaki:multi: :multi: :multi:
obsada śędziowska pozostaje ta sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']No to dwuch znam a trzeciego się domyślam :)[/quote]

Podjęcie decyzji o reproduktorze, to ciężka decyzja. Mam twardy orzech do zgryzienia czy wprowadzać nową krew , co w dwóch przypadkach by miało miejsce, czy jednak kryć w linii, którą jak wiadomo preferuję czyli moje ulubione Havenstady

Link to comment
Share on other sites

Wystawa organizowana jest przez oddział w Legionowie,a miejscem iprezy jest oddalone o 14 km. od Legioniwa miasto Nowy Dwór Mazowiecki,gdzie jest hala sportowa mogąca pomieścić tą imprezę ,bo padziernik jest miesiącem lubiącym pokropić deszczem.Na wystawie sznaucerów jest 5 ringów- 4mniejsze i 1duży na sznaucery olbrzymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Odpisałem ze ja , ale sie pomyliłem :cool3:[/quote]

Hmmm.... To kto tu u nas pisze kto jeszcze bedzie miał szczeniaczki... Normalnie nic mi do łeba nie przychodzi...

Olivka ja to powiem szczerze jeśli tylko mam takową szansę to uciekam od Havenstadów, zresztą wiesz o tym.

Link to comment
Share on other sites

Marta , Nie jade do Wrocławia ,obraziłam sie na nich ,bo nie bylo mozna sie dodzwonic :-)
Ide tylko tu do nas do Warszawy i potem na klubowke :-)
Oj mowie Wam jakie urwanie glowy ,tu dzieci do szkoly ,ja musze jeszcze do fryzjera psiego w tym tyg pojechac no i do weta i kiedy to wszystko zalatwic :-)
To pa ,lece :-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Ale dawno mnie tutaj nie było... ;) Nareszcie naprawilam mój komputer i teraz już bez problemu moge zalogować się na dogomanie :)

Po pierwsze :) : GRATULUJE WSPANIAłYCH SUKCESóW WYSTAWOWYCH :) :) :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PO drugie :) : Gratuluje nowych maluszków :)!!!

Po trzecie :) : pochwale się ;) Wczoraj o godzinie 4 rano Kenzio został kolejny raz tatusiem :) Tym razem trzech suczek i jednego pieska :)

Pozdrawiam Serdecznie :)
Natalia

Link to comment
Share on other sites

Maluszki maja się swietnie rosnał i rozrabiaja ;) Ulubione zajęcie to zakopywanie sie pod kocyk parami ;)

A co do wakacji to było super , spędziłam je w połowiew Zdworzu nad jeziorem Zdworskim koło Płocka. W ośrodku wypoczynkowym RELAX wraz z silna dogomaniacko - agilitowa ekipą :)
Oczywiście nieodłączne były psiaki :) kazdy z nas przyjechał ze stworem a niektórzy nawet z dwomu czy z trzema.
Były beagle, sznaucery, shelti, ONki, Ponki, Whipetty , Kundelki, briardy, bordery, bulliki i inne stworki.

Dzień mielismy wypełniony po brzegi treningami, spacerami, filmami z zawodów, czy oglądaniem zdjęc.
ja byłam ze swoim czarnym chłopakiem :)
Choc miał kontakt z agility pierwszy raz w zyciu to radził sobie bardzo dzielnie. Ulubiona przeszkoda został miękki tunel.
Największym osoiagnięciem było pokonanie strachu przed wysoko9ścia i wbieganie na palisade.

Mam nadzieje, ze wkrótce przebrne przez te setki zdjęc i cos Wam ładnego pokaże , a wogóle to w przysżłym roku tez chće jechac bo było SUPER!!!!

Link to comment
Share on other sites

Agatko super wakacje miałaś :multi:

marisia - miłego wypoczynku - ahh zazdraszczam ;)


[COLOR=red][B]a ja mam jak zwykle przykre info - dziś w Gliwicach od rozmnażacza odebrano 8 suczek różnych ras, w tym sznaucerkę miniaturową - prawdopodobnie czarno-srebrną lub p&s; suczka zostanie wysterylizowana i szukamy dla niej domku!!! To musi być bardzo dobry dom - sunia jest przerażona sytuacją, no i nie miała za sobą łatwiego zycia :-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

[COLOR=red][B]a ja mam jak zwykle przykre info - dziś w Gliwicach od rozmnażacza odebrano 8 suczek różnych ras, w tym sznaucerkę miniaturową - prawdopodobnie czarno-srebrną lub p&s; suczka zostanie wysterylizowana i szukamy dla niej domku!!! To musi być bardzo dobry dom - sunia jest przerażona sytuacją, no i nie miała za sobą łatwiego zycia :-([/B][/COLOR][/quote]

biedna suczka :( trzymam kciuki zeby szybko znalazla domek ! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Ostatnio coś ucichło na DGM :niewiem: :sadCyber: a ja szykuję się wreszcie na zasłużony urlop :Cool!: :Cool!: :Cool!: . Lecę za tydzień na Kretę na 2 tygodnie :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: .[/quote]ooo GRATULUJE!!!!a moze tak kup bilet tzw. ONE WAY TICKET?:)))))))czyli tylko w jedna strone?:))))))))))))tam ladnie, cieplo, po co bedziesz wracala do Polski?:)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

jak komus za cicho to rzuccie jakis topic na topie ;) zaraz sie zrobi głośno :)
i zdecydowanie marisia wracaj do nas z tych ciepłych krajów , co ma Ci byc lepiej niż innym ;) :P

ja to mam teraz tyle pracy, że jak zdąże jednego posta wrzucic na dzień to wszystko. niedługo mi nozyczki do ręki przyrosnął ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]jak komus za cicho to rzuccie jakis topic na topie[/quote]np hodowle, które non stop mają szczenięta. Co o nich sądzicie? Ostatnio pod tym wzgledem poobserwowałem i mi się smutno robi.

Hodowle, po 8-9 psów, z czego połowa psy, a w ciągu dwóch lat [b]10 miotów[/b]!

Może jestem jakis przerważliwiony...


Czekam na gorącą dyskusję, bo się tu na prawdę cicho zrobiło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...