Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam wszystkich co slonca w chmurach wypatrują.
Meggy i Marto tak jak wcześniej napisalem nie będę polemizowal na ww. tematy bo nie ma z KIM i nie ma o CZYM więc piszcie sobie co chcecie i ile chcecie, ani mnie to ziębi ani grzeje, ani tutaj ani w "innych miejscach"...
A tak na marginesie jeśli chcesz iść w zaparte to czasem spojrzyj co się dzieje za Tobą...
..."Woda splywa jak po kaczce"... ale czy tylko po kaczce...
Pozdrawiam Wszystkich czekających lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']A tak wogóle to wszystkich,niezłośliwych,:lol: mniej złośliwych,:roll: złośliwych:razz: ,zapraszam na swoją nową stronkę:multi: :multi: ,szczególnie polecam dział,NOWOŚCI.[/QUOTE]
Bardzo ładna stronka i śliczne szczeniorki, ja poproszę o jednego :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Przykre to jest , gdy forum publiczne stanowi miejsce dla prywatnej wojny,

przykre tym bardziej ,że to forum sznauceromianiaków .Prawdę mówiąc

zastanawiam się od jakiegoś czasu , co niektórzy rozumieją pod

pojęciem sznauceromianiaka ,


I moja osobista uwaga , te rozmowy , prowadzone na poziomie cepa i młota z

pewnością nikogo nie interesują i powinien się nimi zainteresować moderator.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']A ja z innej beczki - słyszał ktoś coś o hodowli [b]Gently Born[/b] i może o niej conieco powiedzieć?[/QUOTE]

[url]http://www.google.pl/[/url] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

a poważnie :

[url]http://www.gentlyborn.com/[/url] :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to b znana hodowla olbrzymow i jak dla mnie maja sliczne piechy ! :loveu:[/QUOTE]
Mają również miniatury czarne i białe a nawet importa czarno-srebrnego z Hiszpanii. Wydaje mi się, jak patrzę na zdjęcia, że Tutek jest do niego podobny. Podobna konstrukcja i uszy podobnie osadzone :loveu: :loveu: :loveu: :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2104614#post2104614[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Marto , ale nie uważasz, że ktoś odwiedzając stronę i wchodząc w dział " szczeniaki" widząc tekst typu imię ojca "jest jeszcze owiane tajemnicą" uśmiechnie się pod nosem i czym prędzej opuści stronę, traktując już takiego hodowcę z przymrużeniem oka
Mnie w każdym razie to śmieszy i nie mówię tego tylko do Ciebie, bo wiem, że nie Ty to pierwsza zaczęłaś.
Lepiej nic nie wspominać o szczeniakach jeśli nie chcesz zdradzać tajemnicy. Bo to nie chodzi tu o nas, ale o ludzi szukających konkretnej informacji.
Nie mam zamiaru się kłócić, po prostu mam takie zdanie na ten temat.
Zawsze mnie to bawiło, a skoro temat wypłynął, to się wypowiadam:lol:[/QUOTE]
Nic dodać,nic ująć!!

Link to comment
Share on other sites

[quote][url]http://www.google.pl/[/url]

a poważnie :

[url]http://www.gentlyborn.com/[/url] [/quote]żartujesz!

[quote]Mają również miniatury czarne i białe a nawet importa czarno-srebrnego z Hiszpanii.[/quote]
Nie prosiłem o stronę i o to co mają, bo to akurat wiem, potrafię używać gugla, chodzi mi o to jaką mają opinię i inne tego typu rzeczy, których nie wyczytam w internecie. Może ktoś ich widział na żywo...

[quote]to b znana hodowla olbrzymow i jak dla mnie maja sliczne piechy ! [/quote]O właśnie :]

A piechy rzeczywiście mają ładne! Szczególnie mi sie spodobała olympia [[url]http://www.gentlyborn.com/Lola.html[/url]] i pies NEVER GIVE UP [[url]http://www.gentlyborn.com/Neron.html[/url]].

Szkoda, że olympie niedawno pokryli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Mają również miniatury czarne i białe a nawet importa czarno-srebrnego z Hiszpanii. Wydaje mi się, jak patrzę na zdjęcia, że Tutek jest do niego podobny. Podobna konstrukcja i uszy podobnie osadzone :loveu: :loveu: :loveu: :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2104614#post2104614[/url][/QUOTE]
Hmm....a czy"Jego plecki są ,aby proste"??? Tak poważnie(bez urazy) On jest podobny do Dengiego Izy,nie widziałam Marysiu twojego psiaka,więc się nie wypowiem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']A ja z innej beczki - słyszał ktoś coś o hodowli [b]Gently Born[/b] i może o niej conieco powiedzieć?[/QUOTE]
Zdarzało mi się bywać w tej hodowli,hodowczyni ambitna,aczkolwiek hodowla niestety ,kennelowa,występowałam z nią dość często na ringach ,w miarę wygrywa,niestety do tej pory nie przeskoczyła,hodowli GLORIS,na Europejskiej mierne wyniki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']3 zwycięzcy europy, jeden v-ce i Best Kennel in Show II to mierne wyniki?

Chyba, że nie mówimy o Helsinkach.


eh :([/QUOTE]
Hej Czarne Gwiazdy,co się złościsz,ja piszę o Europejskiej w Tulln, to robiła z tyly,i to mocno,w Helsinkach ,nie wiem nie ,zresztą pisałam ,hodowla typowo kojcowa,psy bez charakteru,nie chciał byś psa który się rzuca na hendlerkę,tak jak wcześniej pisałam,ale nie pasi mi hodowla,ale oczywiście to jest moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żancia']Słuchajcie sznaucerowcy :)
Nigdy nie spotkałam się z hodowlą mającą sznaucery średnie i olbrzymy :cool1:
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, kwestia temperamentu, charakterów?
Oświeci mnie ktoś ? :cool3:[/quote]

bo to dwie zupelnie inne rasy :) co dziwne sredniakowcy zcasem maja mini ale przewaznie pojedyncze pieski - jak ktos ma sredniaki to mu to w zupelnosci wystarcza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hej Czarne Gwiazdy,co się złościsz,ja piszę o Europejskiej w Tulln, to robiła z tyly,i to mocno,w Helsinkach ,nie wiem nie ,zresztą pisałam ,hodowla typowo kojcowa,psy bez charakteru,nie chciał byś psa który się rzuca na hendlerkę,tak jak wcześniej pisałam,ale nie pasi mi hodowla,ale oczywiście to jest moje zdanie[/quote]Ależ ja się wcale nie złoszczę, źle odebrałaś mój post ;)

Szkoda, że hodowla kennelowa :( Bo ładne mają psy, w taki typie jaki mi się podoba. Eh, chyba nie spełnię swoich marzeń, haha :p

[quote]Nigdy nie spotkałam się z hodowlą mającą sznaucery średnie i olbrzymy
Nie wiem czy to zbieg okoliczności, kwestia temperamentu, charakterów?
Oświeci mnie ktoś ? [/quote]Bo średniaki wyrabiają za olbrzymy i miniatury i jeszcze parę innych psów, haha.

A tak na poważnie to też się kiedyś nad tym zastanawiałem, aczkolwiek widziałem stronę hodowli średniaków i olbrzymów, ale za cholerę sobie nie przypomnę nawet nazwy. Nie wiem czy nie z holandii...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Marto , ale nie uważasz, że ktoś odwiedzając stronę i wchodząc w dział " szczeniaki" widząc tekst typu imię ojca "jest jeszcze owiane tajemnicą" uśmiechnie się pod nosem i czym prędzej opuści stronę, traktując już takiego hodowcę z przymrużeniem oka
Mnie w każdym razie to śmieszy i nie mówię tego tylko do Ciebie, bo wiem, że nie Ty to pierwsza zaczęłaś.
Lepiej nic nie wspominać o szczeniakach jeśli nie chcesz zdradzać tajemnicy. Bo to nie chodzi tu o nas, ale o ludzi szukających konkretnej informacji.
Nie mam zamiaru się kłócić, po prostu mam takie zdanie na ten temat.
Zawsze mnie to bawiło, a skoro temat wypłynął, to się wypowiadam[/quote]
Masz racje Olivko :).
ale napewno nie robie "tajemnicy" po to zeby zrobic na kims wrazenie... jesli tylko krycie tym psem bedzie pewne na 100%, informacja sie pojawi na mojej [url]www..[/url]. mam nadzieje ze juz niebawem :)

Link to comment
Share on other sites

Marta !tak czytam te twoje posty,i zastanawiwam się nad ich sensem:hmmmm: :hmmmm:bo jeśli napisałaś,na swojej stronce że :"Dokonałam wyboru reproduktora"to chyba wcześniej musiałaś wiedzieć,czy spełnił warunki,albo czy możesz się do niego pojechać itp. :razz: Więc pisanie" Że nie wiadomo na 100%",jest dla mnie jakby, zaprzeczeniem.Każdy hodowca,wybiera świadomie i 100%,tak naprawdę to poruszając ten temat,nie miałam zamiaru Cię urazić,ale cóż,chyba nerwowa:angryy: jesteś;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...