Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Agatka']Witajcie po długiej przerwie !!!
Wróciłam własnie z cudownych wakacji! Psy, Konie, Agility, wspaniali ludzie i cudowna atmosfera !!!
[/QUOTE]
Witajcie - to musiały być naprawdę udane wakacje :drink1: , czekamy na foto-relacje :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']wierz mi- ja nie mam tego problemu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
O!!! uderz w stół..................:loveu: :loveu: :loveu: masz rację w życiu spotyka się wyjątki potwierdzające regułę :grins: :grins: :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Witajcie - to musiały być naprawdę udane wakacje :drink1: , czekamy na foto-relacje :lol: :lol: :lol:[/quote]

A no były [FONT=Arial Black][COLOR=red][B][I][U]SUPER [/U][/I][/B][FONT=Arial][COLOR=black], a zdjatka beda juz niedługo, narazie nawet mi sie nie chce wyjąć aparatu ;)[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Powiem Ci tylko, że po wakacjach mam wielbiciela ;) Jest czarny i przystojny , szczupły i elegancki i wpatrzony we mnie na zabój . Wkrótce Go poznacie :) Niektórzy już Go znają :)[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A[FONT=Arial]Powiem Ci tylko, że po wakacjach mam wielbiciela ;) Jest czarny i przystojny , szczupły i elegancki i wpatrzony we mnie na zabój . Wkrótce Go poznacie :) Niektórzy już Go znają :)[/FONT]
[/quote]
no jak szczuply to nie Marek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam.Krysiu(special for you) na stronie [URL]http://www.zkwpnowytarg.republika.pl/wystawa_wiadomosci_nowe.html[/URL]
są zdjęcia(migawki)z wystawy w NT bez reklam, bo niestety jpg. wciska ich bądź ile...

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania...

Do zobaczenia na kolejnych wystawach...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Jaki Piękny sznaucer cz/sr trafił do mnie do salonu.
Ma 4 miesiące i na imię ma Kongres Sasquehanna. Na dodatek jest kopiowany, cudo, cudeńko.
Wspaniały, typowy amerykanin.:loveu:[/QUOTE]

To, że z tej hodowli kopiowany, to norma :no-no-no: a jak poszło trymowanko :loveu: ? Trzeba było mu zrobić fotkę przed i po :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']To, że z tej hodowli kopiowany, to norma :no-no-no: a jak poszło trymowanko :loveu: ? Trzeba było mu zrobić fotkę przed i po :wink:[/quote]

Trymowanko szło dłuuuuuuuuugo. Wyskubany do gołej skórki, paluszkami w gumkach. Wygląda w tej chwili jak sznaucer z japońskiej strony.
Właściciele nawet nie doznali szoku i stwierdzili ,że im się podoba:crazyeye:
Zdjęcie wstawię za 1,5 miesiąca, jak przyjdzie na wyczesywanie podszerstka.
Marisiu , co do kopiowania , to akurat ten typ wygląda zdecydowanie lepiej kopiowany, więc nie potępiam.

Link to comment
Share on other sites

mam pytanko o trymowaniu do ekspertow :)
moja Samba nie byla jeszcze nigdy trymowana, chcialem to zrobic teraz jak juz zarosla (wlosy maja dlugosc 6cm) ale okrywowka trzyma sie mocno i nie ma szans zeby ja trymowac. Mam poczekac jeszcze jak bedzie latwo wychodzic czy ostrzyc ja maszynka i trymowac w przyszlym roku? Jak bym teraz ostrzygl to jak to wplynie na jakosc wlosa? teraz jest troche pokrecony na grzbiecie ale dosc twardy chyba, na bokach miekki
tu sa fotki grzbietu i boku:
[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/4255/grzbietfe8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img313.imageshack.us/img313/6793/bokud5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tob!
Wiesz z reguły albo trzeba się zdecydować tylko na obróbkę ręczną sznaucera , albo tylko na strzyżenie.
Łączenie jednego z drugim nie ma sensu.
Jeśli samba ma twardą okrywówkę , która mocno siedzi, to wystarczy wyczesać podszerstek, i można ewentualnie przetrymować.
Jak trafisz do specjalisty, to będzie wiedział co robić.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko tak wytłumaczyć nie widząć psa.
Raz na jakiś czas trymuję psa gruntownie dp łysa. Potem regularnie wyczesuję podszerstek trymerem Vivog czerwony, ewentualnie niebieski. Może być też stary Trixi , bo te nowe są do bani.
Ponieważ wiadomo , ze włos rośnie, a ja nie chcę sobie teraz robic przerwy w wystawach, to przetrymowuję te miejsca w których chcę , żeby włos był krótszy.
Możesz w ostateczności przyciąć degażówkami albo maszynką z nasadką jeśli jużtak barzdo Ci ten włos przeszkadza i poczekać aż będzie w takim stanie, że spokojnie wyrwiesz .
W jakim wieku jest Twoja suczka?

Link to comment
Share on other sites

lepiej pozniej niz wcale ;) ale ona na wystawach sie nigdy nie pojawi, wiec nie myslalem wczesniej, zeby ja oskubac, ale teraz postanowilem o nia zadbac :cool3:
na czym dokladnie polega przetrymowywanie? tzn mniej wiecej wyobrazam to sobie ale od ostatniego strzyzenia na pocz. maja okrywowka trzyma sie tak samo mocno i tylko podszerstek wychodzi

Link to comment
Share on other sites

Witajcie właśnie wróciliśmy z Włocłąwka- Ja i moje dziewczynki.
Było super ,super ,super!!!!!!!!!
Ale od początku- w rasie nic nie było -tylko 3sztuki(wszystko chyba wyskubane na światówkę),tak że bez problemu Ameryka dostała ZW. MŁDZ . BOB.
Nokia wygrała BIS WETERANÓW,już przy większej konkurencji.
Weszliśmy na2 GRUPĘ ,a tam już wystawianie i rywalizacja sami wiecie zaczyna się na poważnie------i CO
BOG 2gr. AMERYKA TOSTOM (bardzo się cieszymy)
Wychodzimy na BIS ,z młodum kociubem ,bo moja suczka ma dopiero 9 miesięcy-----4 loata BIS. (we Włocławku były 4 lokaty)
2 gr. sędziował P. Waszkowski BIS Anatolij Żuk( Białoruś)
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Tydzień milszy od tygodnia.
Gratulacje dla Marty wystawiała miniaturę czarną w młodzieży po raz pierwszy Dilayla Dama Mandagora ----ZW. MŁDZ. BOB. , było by lepiej ale miała troszkę za krótką sierść. Serdeczne całuski za pomoc przy kociubach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...