Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

A wracając do różnych sukcesów i sukcesików, to jak tam było w Kaliningradzie, [B]orsini[/B] :hmmmm: ? Jak się spisały proste plecki Twojego królewicza, czyżby kolejny raz przegrały z Sunnym :cool3: ?

Kaliningrad :
PSY
kl. mł.
Kwentin
kl. p
[B]Germanika Winged Love Orsini[/B]
Mon Regius Grand Prix
kl. o
Wielikolepnyj Czak iz Idili Kontrastow
kl. ch
Bolters Mif
[B]Tmavi Knir Sunny[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

marisiu nie bylam w Kaliningradzie gdyz nie mialam wizy i mozesz sobie to sprawdzic:)))pies pojechal z obcymi, a jak wiesz z obcymi pies sie zle wystawia. Proponuje dla porownania przesledzic wyniki innych POLSKICH psow z zagranicznych wystaw ocenianych przez tego sedziego:))))a potem mozesz dyskutowac dopiero:)))))championat rasiji mam w kazdym badz razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']No wreszcie otworzyłam oczy !!!
Zaliczyliśmy wczoraj Radom. Mała wystawa bo tylko 2 i 3 grupy.
Nokia wygrała BIS weteranów (najśmieszniejsze w tym było to ,że byla jedynym weteranem na całej wystawie)Za to puchar dostała przeogromny.Nie ma to jak jak wyczucie przy zgłaszaniu psa na wystawę.
Dużą radość sprawiła Amcia( Ameryka Tostom)
Dostała MŁ. ZW. WYSTAWY ,po raz pierwszy wystawiana była w młodzieży 23 sierpnia skończyła 9 miesięcy.Pieprzaków nie było dużo,dostała też BOB.(sekretarz na karcie oceny zakreślił Naj. S.W Rasie i Naj. P.W Rasie.-dostała wszystko co się rusza)
Wygrała również BIS JUNIORÓW przy całkiem przyzwoitej stawce psów .
Tak jak na debiut w młodzieży to suczka i pancia są zadowolone.
Następny występ we Włocławku.
Pogoda była super ,trawka na ringach śliczna jak dywanik ,trochę bałaganu na BISACH, gastronomia w porządku (pyszna kaszanka z gryla - bez sensacji)
Dziękuję TOWARZYSZCE wyprawy do Radomia MARCIE:multi: :multi: :multi: za pomoc w wystawianiu dziewczynek ,bo bez JEJ pomocy bym się ukichała.[/quote]

[SIZE=7][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']marisiu nie bylam w Kaliningradzie gdyz nie mialam wizy i mozesz sobie to sprawdzic:)))pies pojechal z obcymi, a jak wiesz z obcymi pies sie zle wystawia. Proponuje dla porownania przesledzic wyniki innych POLSKICH psow z zagranicznych wystaw ocenianych przez tego sedziego:))))a potem mozesz dyskutowac dopiero:)))))championat rasiji mam w kazdym badz razie.[/QUOTE]

No tak, ci sędziowie :lol!: :lol!: :lol!:
A mogłabyś podać wyniki, jaki piesek BOB, CACIB i r.CACIB :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Nokia wygrała BIS weteranów (najśmieszniejsze w tym było to ,że byla jedynym weteranem na całej wystawie)Za to puchar dostała przeogromny.[/quote]

[quote name='szorka']Amcia( Ameryka Tostom) Dostała MŁ. ZW. WYSTAWY ,po raz pierwszy wystawiana była w młodzieży 23 sierpnia skończyła 9 miesięcy.Pieprzaków nie było dużo,dostała też BOBWygrała również BIS JUNIORÓW przy całkiem przyzwoitej stawce psów .
[/quote]

[FONT=System]Gratuluje podwójnego BISA.!:multi: Gratuluję również odwagi, że w ogóle napisała Pani, że Nokia była jedynym weteranem na wystawie:modla: . [/FONT]

[FONT=System]Niestety ogolnie przyjętym na forum jest chwalenie się sukcesami, ale zaaaadko kto sam z siebie napisze, że wygrał w małej stawce (nie wsponinając, że jak psu nie pójdzie tak jakby sobie życzył właściciel - to udział w wystawie jest wtedy przemilczany:shake: ).[/FONT]

[FONT=System][SIZE=4]Gratuluję raz jeszcze![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=System][/FONT]
[FONT=System] [FONT=System][/FONT] SPROSTOWANIE[/FONT]
[FONT=System][/FONT]
[FONT=Arial]Chcialam poinformowac ze dyskusja na temat,hodowli Cerber dotyczyla hodowli,[/FONT][FONT=Arial Black]SZNAUCEROW[/FONT][FONT=Arial],a nie hodowli ,[/FONT][FONT=Arial Black]OWCZARKOW NIEMIECKICH.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w deszczowy dzień !
Niestey bardzo rzadko tu bywam więc wybaczcie że nie piszę na bieżąco. Jak zwykle (jak to slusznie niektórzy tu już wskazują) zgryźliwości ze strony TWA "hodowli wspólnej osi" (nie mylić z Rzym-Berlin-Tokio) nie ma końca i bynajmniej nie da się tego zalatwić "przy flaszce" z powodu choćby braku u niektórych odwagi cywilnej. No koment jak mawiają "chińczycy"...
No cóż, napiszę więc krótko bo czasu malo, [B]Marta[/B], nie zaslaniaj się slowami, które jak twierdzisz powiedzialem (napisalem) chyba że masz na to niezbity dowód. Nie wpieraj mi że twierdzę iż wyrzucilaś kartę do kosza, a jeśli chcesz prawdy - proszę bardzo - stalem wtedy naprzeciwko i widzialem jak kartę dostalaś, schowalaś do teczki i zanioslaś do swojego stanowiska i NIGDZIE po drodze Ci nie wypadla... Idiotyzmem jest (tak uważam) ciągnięcie takich tematów za uszy i to tutaj, ale to Ty sama musisz wyważyć, czy stać Cię na to aby wyzbyć się zgryźliwości tutaj i nie tylko tutaj, celem przypodobania się TWA... Niestety decyzję tą musiasz podjąć sama, sam na sam ze swoim sumieniem, reszta należy do Ciebie a nas "ani ziębi ani grzeje"...
[B]Meggy[/B], niunieczko, jak nauczysz się panować nad Swoimi blędami interpunkcyjnymi to wtedy możesz poprawiać innych, choć dobrym smakiem to nie tryska...
Z nadzieją na rychly powrót slońca na niebie pozdrawiam wszystkich Was !!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w ten ponury,dżdżysty dzionek z pięknych ,a jak uroczych okolic...:loveu:
[quote name='MarekM'][B]Meggy[/B], niunieczko, jak nauczysz się panować nad Swoimi blędami interpunkcyjnymi to wtedy możesz poprawiać innych, choć dobrym smakiem to nie tryska...
Z nadzieją na rychly powrót slońca na niebie pozdrawiam wszystkich Was !![/quote]
[B]Misiaczku[/B]!!!!Znaki interpunkcyjne,zapewniam są mniej rażące niż ortograficzne czy gramatyczne spotykane wciąż u tych samych osób,więc tylko wskazuję,byś tak popatrzył na to z drugiej strony...Czy przecinek ma być przed spacją czy po niej to nie tak widoczne,ale błędy??:shake:

CZy to dobry smak...Hmmm....Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera....;)

A tak w ogóle,to niewiem czy do mnie piszesz,bo Meggy,to owszem ja,ale NINIĄ zawsze nazywałeś inną osobę,a skąd to się wzięło,to chyba raczej nie będę tu wyjaśniać,prawda Marusiu? ;)

Aaa i jeszcze jedno...JAk większość zauważyła historia znikającej karty już naprawdę jest nuuudna,więc mam nadzieję,że Marta wyjaśniła ci już co i jak...
W NT pokazała się pięknie z Kiwi,sędzia był zachwycony.Sam wiesz,jak jest na wystawach ..Raz na wozie,raz pod wozem...;)

Zobacz na stronę Marty,tam są wszystkie wyniki z każdej wystawy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']No tak, ci sędziowie :lol!: :lol!: :lol!:
A mogłabyś podać wyniki, jaki piesek BOB, CACIB i r.CACIB :cool3: ?[/quote]
marisiu Ty tez grasz w audiotele czy jak????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
pisalam chyba dosc jasno i wyraznie: NIE BYLO MNIE NA TEJ WYSTAWIE!!!nie mam zielonego pojecia co powygrywalo rasy, caciby itd w roznych kolorach nie tylko w cz-sr.
Zacznij wystawiac w koncu Tutka to pogadamy hihihihiihi ni moge sie doczekac juz przyszlego sezonu normalnie:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wszyskim za ciepłe słówka serdecznie dziękuję,tym drugim bez ciepełka też serdecznie dziękuję za szczerość.Nie można mieć wszystkiego na raz,sukcesiku i sympatii.

KRYSIU-jesteś wiela ciałkiem,ale jeszcze większym SERCEM!!!!!( chyba się nie obraziłaś):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MEGGI-Kto się Ciebie czepia to tylko rzepik mało znaczący.Jesteś WIELKA!!!.Zdjęcia i reportaże fotograficzne wielu ludziom sprawiają ogromną radość.Dzięki tobie można z przyjemnośćią BEZSTONNIE obejrzeć zdęcia sznaucerów z wystaw.:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Zgłoszenia na Klubówkę
całkiem nieżle wskakują do komputera.Proszę pamiętać o karjerze kociubów ,cacuszek.championów i innych nadzwyczajnych sznaucerów .
Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Meggy[/B], duuużo wody w Wiśle musi uplynąć zanim nauczysz się wyważyć "dobry smak" , cóż na razie widać Cię na to nie stać. Nie będę tu polemizowal na te tematy bo to nie miejsce na "babranie" blotem dla zaspokojenia li tylko Twego "ego". Ani mnie to ziębi ani grzeje...
Co do Marty to jak na razie nic konkretnego nie wyjaśnila ale nie moja to sprawa i nie obchodzi mnie to dopuki nie zawadza o mnie, więc nie tlumacz mi Swoich farbowanych racji...
Pozdrawiam wszystkich przemokniętych i zziębniętych.

Link to comment
Share on other sites

Misiaczku,zacytuję tu słowa Szorki:[B]Kto się Ciebie czepia to tylko rzepik mało znaczący...[/B]

Oczywiście polemizować się z tobą nie da,bo ty i tak jesteś THE BEST!! :)
Nawet tego nie będę próbować,bo i po co :)
Ani to miejsce,ani nie czas.Zresztą wolę tu pewnych rzeczy nie wynosić,dla dobra czytających osób.

Jak ta mądrość "szła"..Nie chcę być narzędziem walki w rękach "zadymiarzy",więc dyskusji prowadzić nie będę..Czas pokaże jak się dalej życie potoczy...:)

[B]Skoro Martusiu jesteś tak skrupulatna i dociekliwa, to może wyjaśnisz nam tutaj historię pewnej karty oceny Twojej suki z wystawy w Katowicach. Karty, ponoć o wlaściwościach wybitnie samoznikających lub jak kto woli samozjadających się.[/B]


[B]Idiotyzmem jest (tak uważam) ciągnięcie takich tematów za uszy i to tutaj,[/B]


Chyba coś tu jedno zaprzecza drugiemu...


[B]dopuki-[/B]MISIACZKU!![B]DOPÓKI[/B]!!

NA tym kończę,bo to nie ma sensu...
Chyba masz więcej lat niż nasze dzieci,które bawią się w żółtym i sypkim piasku...

A i jeszcze na koniec,to z tego co wiem,to stanowska TWA już są obsadzone ;)

Uciekam do pracy,bo są rzeczy ważne i ważniejsze...:)

Do zobaczenia kiedyś....

Szorka,dziękuję za uznanie,będę się jeszcze bardziej starać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']marisiu Ty tez grasz w audiotele czy jak????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/QUOTE]

Nie jeszcze nie próbowałam :hmmmm: a Ty grałaś i co warto :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ?

[quote name='orsini']pisalam chyba dosc jasno i wyraznie: NIE BYLO MNIE NA TEJ WYSTAWIE!!!nie mam zielonego pojecia co powygrywalo rasy, caciby itd w roznych kolorach nie tylko w cz-sr.
Zacznij wystawiac w koncu Tutka to pogadamy hihihihiihi ni moge sie doczekac juz przyszlego sezonu normalnie:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]

No to sorry, nie wiedziałam, że nie wiesz :niewiem: . Sądziłam, że skoro Twój psiak doszedł do konkurencji finałowej, chyba stanął do porównania o CACIB ( zdobył CAC-a, skoro ma championat Rosji ), to Twój handler zakonotował sobie z jakimi piesami przegrał :hmmmm: , ale skoro nie to trudno :mdleje: .

Co do Tutka, skoro Cię to tak intryguje :shock: , to był już wystawiany, udało nam się zakończyć Młodzieżowego Championa :sweetCyb: , był również wystawiany w klasie pośredniej, szczegółowo to opisałam:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1995231#post1995231[/url] post #31235
a tam wyraźnie napisałam, że Tutka raczej już nie będę wystawiać, co zapewne napawa Cię smutkiem :sadCyber: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']- mój jest łądniejszy, mój mój
- a nie, bo mój, twój jest be, mój jest super!

eh :([/QUOTE]

Nie do końca tak jest :hmmmm: : są tacy, którzy uważają, że mają najnajnaj..... ładniejsze i mogą ferować autorytatywne i jedynie słuszne opinie na temat innych :diabloti: . Właściwie, to forum jak to bywa, ośmiela i ludziska czasem piszą to, czego by pewnie prosto w oczy nigdy nie powiedzieli :-?.
Szczególnie wartościowi dla trwania tematu są zadymiacze a właściwie .......czki. Mało konkretów, krótkie posty ośmieszające :turn-l: kogo trzeba i wtedy jest wesoło :roflt: :roflt: :roflt: . Oczywiście nie generalizujmy, nie wszyscy :no-no-no: , niektórzy chcą sobie zwyczajnie pogadać na błahe i mniej błahe tematy. Ale, jak atmosfera staje się senna, to taka zadymiaczka jest cenna :bigok: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no wlasnie CZEMU jak taki super hiper:)))))))[/QUOTE]
Silisz się na złośliwość a ja nigdzie nie napisałam, że jest super :eviltong: . No a jak WIELKIE serce skrytykowało jego plecki to się kompletnie załamałam i :flaming: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']na nic sie silic nie musze:)))))i caly czas czekam na wspolna wystawke-kiedy sie spotkamy w JEDNEJ klasie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
A kiedy to będzie??...To ja się też zgłoszę

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Witam wszystkich :) [/COLOR][COLOR=black]Mam male problemy z komputerem więc z opoznieniem odpisuje na Wasze posty.[/COLOR]


[COLOR=black][quote]
[COLOR=black]Czy niektórzy nie maja na tyle cywilnej odwagi, by sobie nawtykać w oczy? I są takimi egocentrykami,że sądzą iż wszystkich interesuje czyjaś zagubiona karta oceny? Czy całe forum koniecznie musi być poinformowane o tym co pani M sądzi o psie pana M? W końcu chyba niedaleko mieszkacie, to idźcie a jaka flaszkę i wyjasnijcie sobie wszystkie wąty, a nie uprzykrzajcie życia innym odwiedzjącym to forum![/COLOR]
[/quote][/COLOR]

[COLOR=black]Droga Xsenno :) [/COLOR][COLOR=black]Zauwaz ze to nie ja rozpoczełam temat zaginonej karty a nasz drogi uzytkownik MarekM, któremu najwyrazniej cos lezy na watrobie a raczej na sercu :evil_lol: [/COLOR]
[COLOR=black]Druga sprawa ze na temat psa Pana M nie napisalam ani slowa, tym bardziej zlego :)[/COLOR][COLOR=black] Rzecz tyczyla tylko sprawy „samoznikających tudziez samozjadających się” CWC tego psa :crazyeye: :evil_lol: [/COLOR]

[COLOR=black][quote]
[COLOR=black]Ja ostatnio troche wystawiam Bianke wiec dlatego przyszlo i do glowy zapytac jak Wam idze ,bo pamietam jak sie emocjonowalas kiedy kupowalas swoja suczke.[/COLOR]
[/quote][/COLOR]
[COLOR=black]Tak widzialam ze odnosicie sukcesy z Bianeczką [/COLOR][COLOR=black]Gratuluje :)[/COLOR][COLOR=black] Kiwi roznie idzie :) [/COLOR][COLOR=black]generalnie zawsze jest doskonala z jednym malym wyjątkiem ;)

[/COLOR]

[COLOR=black][quote]
[I][I][COLOR=black]Coz Marto,zgryzliwosci w tobie co niemiara, ciekawa jestem,dlaczego???A propos...[B]czy to tak w modzie jest,by nie podawac nazwy tatusia swoich szczeniat??....I[/B] co myslisz ze zrobisz na kims wrazenie [/COLOR][/I]
[/I][/quote][/COLOR]

Wiesz jak to z planami... roznie z nimi bywa, wiec nie chce najpierw oglaszac wszem i wobec imienia reproduktora a potem, jak co poniektórzy, zmieniać go na ostatnią chwile :)
Wszystkie informacje pojawią się gdy będę pewna ze wszystko się uda na 100 %
Inna sprawa, że na swojej stronie mogę podawac te informacje, które uwazam za stosowne :) Lepiej by było zebys zainteresowała się niedociągnięciami na stronach innych „najlepszych hodowli” , które posiadają wybiórcze informacje na temat „osiągnięc” na wystawach bo jeśli na 10 wystaw jest tylko 5 jest wpisanych to przypuszczam, że cos jest nie w porządku. To chyba jest znacznie bardziej wdzięczny temat niż tajemnice „nastolatki” :shake:

[COLOR=black][quote]
[I][I][COLOR=black]no chyba ze nas zaskoczysz..,i pojedziesz na krycie do Brazylii,azaliz,do szumnego USA,no to wtedy chyba sobie zamowie szczeniaka [/COLOR][/I]

[/I][/quote]

[/COLOR][COLOR=black]Zobaczymy jak będzie [/COLOR][COLOR=black]:)[/COLOR][COLOR=black] ale napewno wlascicieli dla moich szczeniaczkow bede wyberala dlugo i rozsądnie :evil_lol: :loveu: [/COLOR]


[COLOR=black][quote][COLOR=black]No cóż, napiszę więc krótko bo czasu malo, [B]Marta[/B], nie zaslaniaj się slowami, które jak twierdzisz powiedzialem (napisalem) chyba że masz na to niezbity dowód.[/COLOR][/quote][/COLOR]

[COLOR=black]Dowodu nie mam :mad: [/COLOR]

[COLOR=black][quote][COLOR=black]Nie wpieraj mi że twierdzę iż wyrzucilaś kartę do kosza, a jeśli chcesz prawdy - proszę bardzo - stalem wtedy naprzeciwko i widzialem jak kartę dostalaś, schowalaś do teczki i zanioslaś do swojego stanowiska i NIGDZIE po drodze Ci nie wypadla...[/COLOR][/quote][/COLOR]
[COLOR=black]Marusiu a gdzie niezbite dowody na Twoje slowa?? :mad: :loveu: [/COLOR]


[COLOR=black][quote][COLOR=black]Idiotyzmem jest (tak uważam) ciągnięcie takich tematów za uszy i to tutaj, ale to Ty sama musisz wyważyć, czy stać Cię na to aby wyzbyć się zgryźliwości tutaj i nie tylko tutaj, celem przypodobania się TWA... Niestety decyzję tą musiasz podjąć sama, sam na sam ze swoim sumieniem, reszta należy do Ciebie a nas "ani ziębi ani grzeje"...[/COLOR][/quote][/COLOR]

[COLOR=black]Marusiu ale temat karty sam rozpocząłes. [/COLOR][COLOR=black]Nie będę już podsumowywała Twojej postawy bo sam to zrobiles : to JEST IDIOTYZM!!!!! :loveu: [/COLOR]

A TWA ... heh jak to się zycie dziwnie zycie uklada... kilka miesecy temu TWA mialo inny sklad :evil_lol: i sam mowiles ze czegos tam brakuje ... teraz juz wiem czego :evil_lol: Ciebie :loveu:

[COLOR=black][quote]
[COLOR=black]A tak wogóle to wszystkich,niezłośliwych, mniej złośliwych, złośliwych ,zapraszam na swoją nową stronkę ,szczególnie polecam dział,NOWOŚCI.[/COLOR]

[/quote][/COLOR]
[COLOR=black]Gratulacje nowej odslony [/COLOR][COLOR=black]Ciekawe wykonanie :)[/COLOR]

A na zakonczenie pochwale sie ze w NT Kiwi zdobyla Zw.Ml w bezkonkurencyjnej :evil_lol: stawce. Oceniana byla przez 3 sedziow (tak nam sie trafilo) z komentarzem ze Kiwi ma siersc szorstka jak dzik :lol:
Potem były BOGi Juniory i Kiwi w licznej stawce została wybrana do 5 najpiekniejszych juniorow II grupy :)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie w ten sloneczny ale zimny dzionek z Miasta slynnego Smokiem ziejącym :evil_lol: I jak Marku? szybko się uczę jak na nastolatke :evil_lol: :multi: prawda :loveu: ????[COLOR=black]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Marto , ale nie uważasz, że ktoś odwiedzając stronę i wchodząc w dział " szczeniaki" widząc tekst typu imię ojca "jest jeszcze owiane tajemnicą" uśmiechnie się pod nosem i czym prędzej opuści stronę, traktując już takiego hodowcę z przymrużeniem oka
Mnie w każdym razie to śmieszy i nie mówię tego tylko do Ciebie, bo wiem, że nie Ty to pierwsza zaczęłaś.
Lepiej nic nie wspominać o szczeniakach jeśli nie chcesz zdradzać tajemnicy. Bo to nie chodzi tu o nas, ale o ludzi szukających konkretnej informacji.
Nie mam zamiaru się kłócić, po prostu mam takie zdanie na ten temat.
Zawsze mnie to bawiło, a skoro temat wypłynął, to się wypowiadam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...