Jump to content
Dogomania

Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.


Poker

Recommended Posts

Rozmawiałam z panią dziś już 2 razy.Rano pani zadzwoniła zdać relację i się poradzić.

Karmelek spał na dole, więc pani z nim ,żeby mu nie było smutno.  Śniadanko zjadł, na spacerku było co trzeba. Słodziak wszedł na piętro  i się bał  zejść.Pani próbowała go znieść ,ale zawarczał .Poradziłam ,żeby nałożyła obrożę z szelkami i sprowadziła. Zadziałało. Po pokonaniu  pierwszego schodka poszedł już sam.

Uwielbia piłeczkę , pani bawi się z nim. Jeszcze w oczkach ma niepewność , ale macha ogonkiem i podaj łapeczki.

Wiem ,że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią dziś już 2 razy.Rano pani zadzwoniła zdać relację i się poradzić.

Karmelek spał na dole, więc pani z nim ,żeby mu nie było smutno.  Śniadanko zjadł, na spacerku było co trzeba. Słodziak wszedł na piętro  i się bał  zejść.Pani próbowała go znieść ,ale zawarczał .Poradziłam ,żeby nałożyła obrożę z szelkami i sprowadziła. Zadziałało. Po pokonaniu  pierwszego schodka poszedł już sam.

Uwielbia piłeczkę , pani bawi się z nim. Jeszcze w oczkach ma niepewność , ale macha ogonkiem i podaj łapeczki.

Wiem ,że będzie dobrze.

Będzie, z pewnością będzie cudnie:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz niech wakacje Wam dostarczą atrakcji, a po powrocie cosik sobie znajdziesz dla zabicia... nudy ;) :D

Tak myślę, chociaż mam coraz więcej problemów z rozstawaniem. Koleżanka mnie obsztorcowuje ,że funduję  sobie emocje( do których jeszcze dopłacam), które wyczerpują nadnercza i coś w tym jest.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pańcia Karmelka dzwoniła wieczorem i zaczęła rozmowę od ponownych podziękowań za uratowanie mu życia i za to ,że go dostali. Stwierdziła ,że jeżeli istnieje psi ideał, to jest to karmelek. Nie może się go nachwalić jaki on mądry grzeczny,jak podaje łapeczki. Pani cały czas mówi do niego i zapewnia go o miłości ,a on słucha, przekrzywia główkę i podaje łapcie.

Pan już nie popełnia błędu i kuca do niego. Karmelcio bardzo wita go po pracy.

Słodziak śpi przy pani łóżku na swoim legowisku i pańcia może go miziać nawet w nocy.

Nasz kochany cudaczek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...