Jump to content
Dogomania

~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)


malagos

Recommended Posts

Lerka na działce łapała pająki, żuczki, muszki - itd itp. Wypluwać jej nie kazałam. Zjadała ze smakiem. Bliss łapie wyłącznie osy, pszczoły i bąki. I też je zjada. Może one są słodkie? bo duże muchy, głośno bzyczące, wcale jej nie interesują. Strasznie się boję, że któraś z ofiar, zrobi jej poważne kuku (niepoważne czasem się trafiło, ale niczego jej nie nauczyło)......

Link to comment
Share on other sites

Niewiarygodna historia! Mój pies myśliwski w postaci Krechy, w życiu by nie oddał "zdobyczy"! Dziś rano znalazłam na środku salonu maleńką żabkę. Na szczęście byłam szybsza od Kreski, udało mi się żabkę złapać i wyniosłam ją za płot. Mam nadzieję, że nie przyjdzie jej do głowy wracać do naszego ogrodu...

Link to comment
Share on other sites

Za to wieczorem w sadzie nie zdążyłam zapobiec ptasiej tragedii - ale to winna była sroka. Widać, wyciągnęła z gniazda pisklaka drozda, takiego już wpół opierzonego, i go niosła swoim dzieciom. Wypadł jej koło porzeczek, ale jak wzięłam go w dłonie, oczki zamgliły się, łepek opadł i umarł :( No cóż, to matka, i ta pani drozdowa, co krzykiem chciała srokę odgonić, tez matka...

W pracy mam trochę luzu, wznowiłam ogłoszenia Amiśki na Gumtree, OLX i Alegroatka. Przesłałam także plakacik, taki skromny samoróbkę mojej Ani, powisi u siebie na osiedlu na Broniewskiego.
Jest nadzieja, że niedługo pojadę do sanatorum. Uaktualniłam badania i wysłałam do NFZ. Czekam już 20 miesięcy, ponoć jeszcze dwa i wio, na 3 tygodnie na różne masaże i baseny!

Link to comment
Share on other sites

Tak bym chciała, by w tym czasie Ami znalazła dom, Tomek by został na 3 tygodnie z mniejszym stadem :( a po powrocie...chcę adoptować sobie kota, albo nawet dwa. Borys będzie protestował, ale nie będe go słuchać.

Link to comment
Share on other sites

malagos,życzę żeby te 2 miesiące szybko przeleciały.

Osy i pszczoły są bardzo niebezpieczne.Jak któraś użądli w gardło i jad wywoła obrzęk, to może być po psie. BRRR. wolę nie myśleć.

 Dlatego się ich boję. A Bliss, niestety, zaciekle na nie poluje :(

 

Tak bym chciała, by w tym czasie Ami znalazła dom, Tomek by został na 3 tygodnie z mniejszym stadem :( a po powrocie...chcę adoptować sobie kota, albo nawet dwa. Borys będzie protestował, ale nie będe go słuchać.

 To trzymam kciuki za dobry i....szybki ;) DS dla Amiśki, wyleczenie łapki Nutki, Twój udany pobyt sanatoryjny a kotów, to ci u nas dostatek ;) - coś wybierzemy :)

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Amiśce zrobiła także Havanka - za co ogromnie Jej dziękuję! :)
Moja Ania do plakacika dorobiła zdzierane fiszki i powiesiła po południu kilka na osiedlu - w sklepie z pieczywem, z budce z nabiałem, dziś w lecznicy wet.

Link to comment
Share on other sites

 

Ogłoszenia Amiśce zrobiła także Havanka - za co ogromnie Jej dziękuję! :)
Moja Ania do plakacika dorobiła zdzierane fiszki i powiesiła po południu kilka na osiedlu - w sklepie z pieczywem, z budce z nabiałem, dziś w lecznicy wet.

 
Eee...tam, jeszcze nie ma za co dziękować. Jak będą efekty, to może wtedy...
Gdyby były jeszcze jakieś zdjęcia, podkreślające nietypową urodę Ami; jej piękne bursztynowe i niebieskie oko, to proszę ślij je niezwłocznie do mnie.
Link to comment
Share on other sites

Nie ma letko - mój Sławek też z tymczasami zostawał na czas mojego sanatorium. Co naszych TZów nie zabije, to ich wzmocni ;)

Ale oczywiście najbardziej życzę Ami, by jak najszybciej domek znalazła, bo jednak co na swoim, to na swoim :)

oj, to prawda :) nie tylko maja liczną czterołapną :konkurencję", ale jeszcze muszą tą konkurencje kochać :)

 

a Amisia to pies idealny dla miłośników haszczaków, którzy na posiadanie psa wymarzonej rasy pozwolić sobie nie mogą....

Link to comment
Share on other sites

Z haskyego to ona ma tylko to jedno oko :) Charakter za to cudny, nie taki pierwotny - pieszczocha pełną gębą :)

 

Ania ufnie do mnie dzwoniła z pytaniem, czy były telefony o Ami, bo kilka karteczek zdartych :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Z haskyego to ona ma tylko to jedno oko :) Charakter za to cudny, nie taki pierwotny - pieszczocha pełną gębą :)

 

Ania ufnie do mnie dzwoniła z pytaniem, czy były telefony o Ami, bo kilka karteczek zdartych :wacko:

no właśnie - dziwni ci ludzie:

u mnie w ogłoszeniach wejść po  kilkaset, odkryć telefonu od kilku do kilkunastu..... a telefony tylko w sprawie szczeniaków, innych nikt nie chce :(

np. Mati- ponad 800 wejść na OLX, 2 obserwatorów i 11 odkryć telefonu... NIKT nie dzwonił...

Link to comment
Share on other sites

Cudne kociaczki.

...

I rozbrajające w zachowaniu :)

 

serca2022.jpgprzecudowna Amisia 

kociunki eliczkowe przecudne malentaski 

pozdrawiam sciskam 

i czekamy na chlodzik 

stokroc czekamy  na chlodzik  dla naszych skerbenkow i dla nas 

Oj tak Ewuniu, czekamy na chłodzik, oj czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Malagos - idź na całość - bierz wszystkie, bo nie wiadomo którego kocia wybrać ;)

Ha, ha, haaa :)

 

O Amisię nikt nie pyta...

Może trzeba zmienić tekst, dołączyć nowe zdjęcia ? To nieraz pomaga  :)

 

...

Eliku kochany, kotu cudowne, prześliczne, kochane, ale... nie skuszę się na młodziaka, zresztą mam już upatrzone, tylko powoli urabiam Tomasza na dwie sztuki, zamiast jednego...

Ja też nie jestem skłonna przygarnąć na stałe młodego zwierzaczka, to już nie te oczy ;)

 

A rzut na dwa, to mi się podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Ami są wznawiane coraz to z innym tytułem i tekstem, by nie usuwali z netu.
U nas spadło kilka kropli deszczu, nawet chodnik się nie zamoczył. Ale wyraźnie chłodniej, teraz 25 stopni, a nie 34 jak wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam ogłoszenie Ami na OLX i zmieniłam tytuł. Oglądalność wzrosła. Jest 7 odkryć tel. Miałam jedną odpowiedź na maila. Przekierowałam do Malagos. Może jeszcze ktoś się odezwie.
Malagos, prześlij mi proszę na maila trochę zdjęć Ami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...