Jump to content
Dogomania

Murzynek i Rambuś już w DS :)


Recommended Posts

Widzę,że kochana ciocia halszka zrobiła ogłoszonka :) Jeżeli trzeba OLX wyróżnić,to chętnie za sponsoruję.Oby był jakiś odzew...

Ciocie,trzeba zbierać deklaracje,bo inaczej tego nie ogarniecie.Bazarkami można trochę podciągnąć finanse ale bez stałych nie ma szans na jakikolwiek hotelik...

Link to comment
Share on other sites

Rozgłaszamy wątek gdzie się da, kochane cioteczki zaglądają, ale wszyscy leżą finansowo... :( Może możecie podesłać wątek do jakichś dogomaniackich znajomych?

 

Deklaracje potrzebne na wagę złota...

 

 

W sprawie wyróżnienia OLX głos zabierze Lili, ona bardziej jest zorientowana, zwłaszcza cenowo :)

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka, jak na nie patrze, ale moje serce to nic w porównaniu z pękniętymi sercami tych biedaków.. :(

Udostępniłam ich na fb, mogę wpłacić jednorazowo jakiś grosz dla nich, będę o nich pamiętać.

A urodę mają zjawiskową.

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka, jak na nie patrze, ale moje serce to nic w porównaniu z pękniętymi sercami tych biedaków.. :(

Udostępniłam ich na fb, mogę wpłacić jednorazowo jakiś grosz dla nich, będę o nich pamiętać.

A urodę mają zjawiskową.

 

 

Melduję się na zaproszenie,  Wpłacę na razie jednorazowo na chłopaków.

Proszę o nr konta

 

 

Serdecznie Wam dziękujemy! Każdy grosik na wagę złota!

Już przesyłam numery konta :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

witam. przybywam na zaproszenie. Jeny... chłopaki cudne tylko czemu to życie jest takie niesprawiedliwe :(

kochani pomogę, ale niestety nie w tym momencie bo sama mam małe problemy, także dopiero po wypłacie będę mogła dorzucić grosik :(

Link to comment
Share on other sites

halszka, cioteczko!!! Jestes wspaniała! Dziękujemy! :)

 

 

Zrobiłyśmy też wydarzenie na facebooku chłopakom, proszę zaglądajcie i zapraszajcie kogo się da...

 

https://www.facebook.com/events/1659654890931497/

Dobrze byłoby wkleić ten link do pierwszego postu. Wewnątrz wątku link "się gubi".

Sama go nie zauważyłam. Dopiero po poście Ajula  zaczęłam szukać :)  Udostępniłam i zaprosiłam znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Beti buba nie będziemy tutaj roztrzasac postępowania właścicieli i uważam ta kwestie za zakończona. Ten wątek jest stworzony po to żeby pomóc psom a nie dyskutować o sprawach ludzi i ich decyzjach.



Wszystkie psy szukają tutaj pomocy z winy człowieka i trudno czasami nie nazwać rzeczy po imieniu i tego nie komentować.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serce pęka. Dajcie nr konta, wpłacę cosik.

 

Dziękujemy Cioteczko! Już wysyłam numer konta.

 

 

witam. przybywam na zaproszenie. Jeny... chłopaki cudne tylko czemu to życie jest takie niesprawiedliwe :(

kochani pomogę, ale niestety nie w tym momencie bo sama mam małe problemy, także dopiero po wypłacie będę mogła dorzucić grosik :(

 

Dziękujemy serdecznie! Każdy pomaga jak może - za to jesteśmy niezmiernie wdzięczne :) prześlę już na zapas numer konta.

 

 

Dobrze byłoby wkleić ten link do pierwszego postu. Wewnątrz wątku link "się gubi".

Sama go nie zauważyłam. Dopiero po poście Ajula  zaczęłam szukać :)  Udostępniłam i zaprosiłam znajomych.

 

Dziękuję za wskazówkę, już wrzucam do pierwszego postu :)

 

 

poproszę nr konta a najlepiej Paypala, podeślę na szybko 40 zł. A potem deklaruję po 20 zł stałej na każdego z chłopaków miesięcznie.

 

Matillu kochana! Dziękujemy za obecność i deklarację! Niestety żadna z nas nie posługuje się Paypalem : ( Prześlę Ci numer konta na PW.

 

 

 

Rambo już pewnie na stole operacyjnym poddany zabiegowi kastracji - trzymajcie kciuki...

Jak za to wszystko zapłacimy nie wiem, eh... : (

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...