Jump to content
Dogomania

Murzynek i Rambuś już w DS :)


Recommended Posts

Rambo i Murzyn to dwa psy którym kilka lat temu pomagałyśmy. Niestety życie lubi płatać figle i po raz kolejny chłopaki znaleźli się w ogromnych tarapatach...

 

Sytuacja życiowa ich obecnej właścicieli od kilku miesięcy zmieniła się diametralnie... Utrata pracy, brak środków do życia, eksmisja i zmiana miejsca zamieszkania to powody dla których chłopcy natychmiast muszę opuścić obecne miejsce w którym są...

 

Rozgłaszałyśmy ich gdzie się da ale o adopcje chyba stoją w miejscu... Padła decyzja o oddaniu ich do schroniska na co nie mogłyśmy pozwolić i znów zdecydowałyśmy się pomóc w ciemno.

 

Zabieramy dziś Rambo do lecznicy i liczymy na cud w postaci DT dla niego jak i dla Murzynka...

Zbieramy na karmę, opłacenie lecznicy, musimy ich zabezpieczyć przeciwko kleszczom... Rambusiowi kończą się szczepienia....

 

Nie wiem jak to uciągniemy, prosimy o pomoc dla chłopaków... Rozgłaszanie ich gdzie się da...

 

Boimy się, że Murzynek wyląduje w schronie...

 

POMOCY :( !

 

 

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/1659654890931497/

 

 

Murzynek:

 

1510716_986225714743787_1869112774216926

 

11263051_986225731410452_366823251528111

 

 

Rambo:

 

10408614_986225724743786_435805576829006

 

11350906_986225711410454_533930915795524

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

 

Mattilu - 20zł x 2 / mc (na każdego z chłopców)

elik - 10zł / mc

snow-white - 10zł /mc

milagros19853201 - 5zł / mc

malti - 15zł / mc

Agnieszka103 - 10zł / mc

Agnieszka Ś. - 20zł /mc

ewes - 5zł / mc

ranias - 20zł / mc

ALMA2 - 5zł / mc

------------------------

RAZEM: 140zł / mc

 

 

ROZLICZENIE

 

CZERWIEC

+20zł Mysza2

+25zł zebrazebra

+200zł bazarek Lili8522

+50zł Ajula

+15zł Malti

-105zł 15kg karmy Britt Murzynek

-105zł weterynarz Murzynek (szczepienie, odrobaczenie, środek na pchły i kleszcze)

-50zł paliwo - transport Murzynka do DT (Bielsko-Biała - Kraków)

+10zł Agnieszka 103

+10zł snow-white

+25zł p. Hania D.

+40zł Mattilu

+20zł p. Iwona G. (fb)

+100zł bakusiowa

+50zł p. Maria F. (fb)

-40zł paliwo - transport Rambo do domu (Bielsko-Biała - Chrzanów)

-535zł pobyt Rambo w lecznicy (hotel za okres 30.05.-05.06., kastracja, sanacja zębów, antybiotyk, szczepienie)

+40zł WIGA

+135zł bazarek Lili8522 (cegiełki)

+10zł ALMA2

+100zł bazarek Lili8522 (psie ciastka I TURA)

+5zł ewes

+30zł Agnieszka Ś.

+71zł bazarek Bgra

+290zł bazarek Lili8522 (psie ciastka II TURA)

+50zł Mariola H. (fb)

-74zł weterynarz Murzynek

+290zł bazarek Bogusik

+10zł dorcia2

+40zł Mattilu

+10zł AgusiaP

-----------------------

RAZEM na dzień 25.06.2015r.: 627 zł

 

LIPIEC

+5zł milagros

+10zł snow-white

+5zł ewes

-----------------------

RAZEM na dzień 07.07.2015r.: 647 zł

 

200zł przekazane dla suczek - ofiar wakacji -> http://www.dogomania.com/forum/topic/147896-ofiary-wakacji-dwie-kruszynki-wyrzucone-jak-%C5%9Bmieci-na-wsi-bardzo-potrzebuj%C4%85-pomocy/

447zł przekazane dla Cezara -> http://www.dogomania.com/forum/topic/147772-cezarek-zosta%C5%82em-sam-co-teraz-ze-mn%C4%85-b%C4%99dzie/

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję chłopaków, niestety nie mam jak pomóc.

 

Sama mam od ponad tygodnia sunię na BDT.

 

Z kasą u mnie krucho

 

Dziękujemy za obecność! :) 

Może miała byś Cioteczko czas na jakiś bazarek cegiełkowy dla chłopaków?

 

O bosiu... :( Biedne chłopaki.Macie jakiś pomysł gdzie ich umieścic

 

Rambo tymczasowo umieściłyśmy dziś w lecznicy ale koszty są ogromne... to było jedyne wyjścia aby

chłopaki nie wylądowały dziś w schronisku :( Przy okazji chłopak zostanie wykastrowany... 

Nie wiem jak my sobie z tym poradzimy... płakać się chce... 

Link to comment
Share on other sites

A dotychczasowej właścicielce nie można by pomóc zrzutą na kanmę,weta itp.póki nie poprawi się jej sytuacja życiowa?

 

Cała rodzina przeprowadziła się dziś do kawalerki... Zostaje z nimi najstarsza sunia... nie ma tam warunków dla 3 psów 

a sytuacja życiowa raczej nie prędko ulegnie poprawie... Gdyby była taka opcja pewnie byśmy to wykorzystały. 

Link to comment
Share on other sites

Wielka szkoda.....dla psa nie ma znaczenia czy mieszka na 30 czy na 120m2 byle z ukochanym właścicielem.Pies nigdy nie opuści właściciela bez względu na warunki w jakich przyszło im żyć-jest wierny do końca swoich dni i za to tak bardzo kocham psy.

Link to comment
Share on other sites

Wielka szkoda.....dla psa nie ma znaczenia czy mieszka na 30 czy na 120m2 byle z ukochanym właścicielem.Pies nigdy nie opuści właściciela bez względu na warunki w jakich przyszło im żyć-jest wierny do końca swoich dni i za to tak bardzo kocham psy.

 

Dla psa nie ale dla właściciela i życiowych spraw ma znaczenie. I w przypadku chłopaków sytuacja jest już przesądzona

gdyby nie Nasza spontaniczna pomoc oboje byli by teraz w schroniskowym boksie. 

Link to comment
Share on other sites

mogę jedynie pomóc niewielkim groszem jednorazowo. :(

Szkoda ,że mimo wszystko państwo chcą się ich pozbyć. Przecież członków rodziny  nie wystawia się za drzwi nawet jak życie czasami daje nam porządnego kopa .  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po 10 czerwca coś mogę jednorazowo przelać dla chłopców - tylko tyle mogę pomóc, niestety...

 

 

mogę jedynie pomóc niewielkim groszem jednorazowo. :(

Szkoda ,że mimo wszystko państwo chcą się ich pozbyć. Przecież członków rodziny  nie wystawia się za drzwi nawet jak życie czasami daje nam porządnego kopa .  

 

 

w czerwcu wpłacę coś dla chłopaków

 

 

Dziękujemy Kochane cioteczki!!!

Już przesyłam numer konta :)

 

 

Sytuacja jest podbramkowa... Usłyszałyśmy wyrok - albo psy trafiają do schroniska, albo pomagamy im znaleźć domy i w trybie pilnym zabieramy jednego psiaka. Jako, że Rambo jest większy, decyzja zapadła natychmiastowo... Doba w lecznicy obecnie to 40-45zł... Straszne to wszystko, niemoc nie okrutna... :( Nie wiadomo, co robić dalej..

 

 

Murzyn póki co awaryjnie zostaje razem z panią, ale nie wiadomo, kiedy dostaniemy telefon, że i jego pilnie trzeba zabrać...

 

Płakać się chce :(

 

 

Zaraz wrzucę zdjęcia z naszej dzisiejszej wizyty u chłopaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...