Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

03.04.15 nadeszła wpłata od M.G. w tytule:(kopiuję): stała(10) za kwiecień plus jednorazowa (20) dla

Podejrzewam,że to jest wpłata od  Ania75.

 

Bardzo proszę o umieszczanie w tytule: Bleki-jednorazowa(albo stała)-np.IV-nick    lub: Bleki-stała-np.IV+20,00zł-jednorazowa - nick

 

Ułatwi mi to śledzenie wpłat w Banku,ponieważ jestem jeszcze skarbnikiem Selmy a także przychodzą  inne wpłaty.

 

Proszę o potwierdzenie tej wpłaty,ponieważ nie umieściłam jej w 2 poście.

Link to comment
Share on other sites

03.04.15 nadeszła wpłata od M.G. w tytule:(kopiuję): stała(10) za kwiecień plus jednorazowa (20) dla

Podejrzewam,że to jest wpłata od  Ania75.

 

Bardzo proszę o umieszczanie w tytule: Bleki-jednorazowa(albo stała)-np.IV-nick    lub: Bleki-stała-np.IV+20,00zł-jednorazowa - nick

 

Ułatwi mi to śledzenie wpłat w Banku,ponieważ jestem jeszcze skarbnikiem Selmy a także przychodzą  inne wpłaty.

 

Proszę o potwierdzenie tej wpłaty,ponieważ nie umieściłam jej w 2 poście.

 

tak to wpłata ode mnie w tytule wpisałam tak (skopiowałam z przelewu):  stała (10) za kwiecień plus jednora­zowa (20) dla Blekiego od ania75­ ­ ­

 

może za długi wpis i nie przeszło całe

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za PW z numerem konta.

Przelałem jednorazowo dwie dyszki.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.

 

tak to wpłata ode mnie w tytule wpisałam tak (skopiowałam z przelewu):  stała (10) za kwiecień plus jednora­zowa (20) dla Blekiego od ania75­ ­ ­

 

może za długi wpis i nie przeszło całe

Okey.Już wpisuję.Rzeczywiście może za długi był tytuł przelewu i nie wpisało wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Czy Bleki potrzebuje ogłoszeń? Mam wolny pakiet z bazarku :)

Bleki jeszcze nie jest ogłaszany.Czekamy na wizytę u weta i na fryzjera i oczywiście na dobre fotki do ogłoszeń,ponieważ te które są na wątku są mierne.Bez dobrych fotek za wiele nie zdziałamy w kwestii ogłoszeń a tym samym znalezienia DS.Też nie wiem ile Bleki ma lat (napisane było,że 2 lata),ile waży i ile ma w kłębie.Te dane są istotne do ogłoszeń.

Snow-white,do kiedy możesz rezerwować pakiet ogłoszeń? Może uda nam się zebrać wszystkie dane o Blekim i zdjęcia.

Bardzo dziękuję za pamięć o Blekim.

Link to comment
Share on other sites

Szafirka,dzisiaj wysłałam umowę w dwóch egzemplarzach dotyczącą hotelikowania Blekusia.Bardzo proszę podpisz i odeślij mi jeden egzemplarz.

Dzisiaj Blekuś chyba ma wizytę zaplanowaną u fryzjera?

 

Już nie mogę się doczekać fotek Blekusia po wizycie u fryzjera

Link to comment
Share on other sites

No,to,Blekuś już po jednym zabiegu jest.Sądziłam,że się zmniejszy ale jakoś tego nie widać.

 

8043598b22e55aaamed.jpg

 

061b612f50731d1amed.jpg

 

9639ef7ebfe2889dmed.jpg

 

b682fa3e2e907e32med.jpg

 

Dwa pierwsze zdjęcia są chyba robione komórką,ponieważ nawet fotosik nie poradził sobie z wymiarami 640x480.

Szkoda,że trzecie zdjęcie nie jest zrobione w zbliżeniu by było bardzo dobre do wstawienia do ogłoszeń.Potrzebuję 8 dobrych zdjęć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...