Jump to content
Dogomania

Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!


Gabi79

Recommended Posts

Oby Bogusiu, ale to mądry psiak.

 

Jedno czym się pocieszamy to to, że nie skojarzył całej sytuacji z Moniką, że miała cokolwiek wspólnego z tą klatka.

Około 16-tej czyli w porze kiedy Monika przyjeżdża po pracy z jedzeniem pojawił się i podszedł do niej bardzo blisko.

Ale od podchodzenia do założenia obroży, bardzo daleka droga.

Monika karmi go od maja ubiegłego roku, Tylko do niej tak blisko podchodzi.

 

Na to wygląda,że jest bardzo nieufny i wycofany....Bidulek :(

Eluś podpatrywałam nie jedną akcję z Waszym udziałem i wiem,że nie odpuścicie.Tylko mogę być z wami sercem i myślami,choć to nie wiele,ale cały czas jestem.
 

Link to comment
Share on other sites

Ale od podchodzenia do założenia obroży, bardzo daleka droga.

 

to niestety może potrwać, przez miesiąc obłaskawiałam dobermana , który został wyrzucony do lasu, podchodził do moich psów ale do mnie bał się zbliżyć, jak już trochę mi zaufał to przez 2 dni za nim ganiałam ,żeby mu obrożę założyć, jak już się udało i znalazł sie u mnie to jak stał to padł na posłanie mojej suni, był cały w kleszczach , no i został u mnie na zawsze a musiał wiele przeżyć bo nie raz darzyło mu się zsiusiać ze strachu gdy np. obca osoba powiedziała coś do mnie podniesionym głosem w jego obecności ..

 

mam nadzieję, że uda się Heniulka złapać, bidulinek nie wie ,że to dla jego dobra

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już Gabi pisała, nie pojawił się ani raz, nawet w porze kiedy Monika wraca z pracy i daje mu jedzenie.

Monika mówi, że już się zdarzało, że nie pojawiał się (kiedyś nawet 4 dni).

Na razie plan jest taki, że w tygodniu Monika dalej będzie go karmić, żeby go udobruchać.

Pocieszające jest, że już po tej nieszczęsnej akcji wczoraj po południu jednak był.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas trzymam kciuki.

 

Witaj szafranekm u Henia!!!

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146077-fashion-by-milady-wiosenna-kolekcja-ciuszk%C3%B3w-zapraszamy-2303-2000/

Heniu zaprasza na obiecany wcześniej bazarek. Wracaj chłopaku i daj sobie pomóc !!!!!

 

Marticzko, dziękujemy serdecznie!!!

 

Prędzej, czy później Henio musi dać się złapać, jestem tego pewna

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za dobre myśli.

Na szczęście Henio pokazał się, ale do Moniki się nie zbliża niestety:( :(

Jedzenie na szczęście zjada.

A w tym cała nadzieja, że wróci do dawnych relacji z Moniką.

Mamy jakieś pomysły, ale wszystkie związane z Moniką, bo na to że drugi raz wejdzie do klatki to raczej nie liczymy:(

A przynajmniej nie w najbliższym czasie.

 

Monika mówi, że już tak bywało jak ktoś go płoszył, że znikał, nie zbliżał się.

Ale potem wracało do stanu poprzedniego.

Niestety musimy czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...