Jump to content
Dogomania

Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!


Gabi79

Recommended Posts

To Dąbrowa Górnicza.

Melduję się :smile: - to ja dokarmiam Heniusia  - w razie czego służę szczegółowymi informacjami. Dodam, że to mały piesio - ok 10 do 12 kg (na moje oko...) na zdjęciach wygląda ,,mężniej" :smile: Jest za to na żywo bardzo uroczy i ma niesamowite oczka. Jest zdrowy i bardzo energiczny. To młody piesek, kiedy go wyrzucono miał jeszcze szczenięcy puszek...czyli nie mógł mieć roku.

Oczywiście deklaruję pomoc finansową (stałą - 20 zł) na hotelik gdyby się znalazł albo dom tymczasowy. Najbardziej jednak marzę, żeby Henio znalazł dom na stałe, już tyle przeżył biedaczek... Ja nie mogę go zabrać, bo jeden z moich piesków (sunia Helena:-) to rozpieszczona Królowa, która nie toleruje nowych konkurentów...boję się, że zagryzła by Henia gdyby zostali sami.

Witamy Pani Moniko na wątku Henia:):)

Link to comment
Share on other sites

Byłoby miejsce dla Henia u ZuziM, ale to bardzo daleko, między Zgorzelcem, a Lubaniem.

Prosiłam Zuzię o zarezerwowanie miejsca do soboty, bo w dalszym ciągu staramy się znaleźć coś bliżej.

 

Z tego co Pani Monika mówiła to nie ma szans na założenie mu obroży:(

Link to comment
Share on other sites

Byłoby miejsce dla Henia u ZuziM, ale to bardzo daleko, między Zgorzelcem, a Lubaniem.

Prosiłam Zuzię o zarezerwowanie miejsca do soboty, bo w dalszym ciągu staramy się znaleźć coś bliżej.

 

Z tego co Pani Monika mówiła to nie ma szans na założenie mu obroży:(

Pytałyście może dziewczyny w hotelu u Lilki, pod Kluczborkiem? Niedawno Lilka mi mówiła, że ma wolne miejsce, ale nie wiem czy aktualne i nie wiem czy Wam ten hotelik pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Witamy Pani Moniko na wątku Henia:) :)

Witam Wszystkich serdecznie

Dzisiaj delikatnie spróbuję  - może uda mi się założyć obrożę, będę bardzo ostrożna, żeby się nie ,,obraził" i nie zniknął na kilka dni. Nieraz tak robił - np. jak próbowałam mu kropelki na pchły zakropić to focha miał cztery dni. Przychodził tylko zjeść jak ja sobie poszłam;-)

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich serdecznie

Dzisiaj delikatnie spróbuję  - może uda mi się założyć obrożę, będę bardzo ostrożna, żeby się nie ,,obraził" i nie zniknął na kilka dni. Nieraz tak robił - np. jak próbowałam mu kropelki na pchły zakropić to focha miał cztery dni. Przychodził tylko zjeść jak ja sobie poszłam;-)

Pani Moniko, jeżeli możemy prosić, to proszę tego nie robić.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to w sobotę chcemy ustawić klatkę łapkę.

Możemy tylko w weekendy,

Link to comment
Share on other sites

Zapiszę się na razie. Z kasą trochę marnie w tym miesiącu. Pomyślę, policzę....

 

Witaj Jolu u Henia!!!

 

Zagladam Gabrysiatko 

do cudnego serdunka 

o matko jedynoooooooooo

tyle czasu tam ......

o ludu moj 

Gabryniu Myszeczko , jesli cos znajdziecie , miejsce 

to tez cos bedzie od  gonziaczkow 

narazie latam i malo zagladam na dogo bo zycie zycie ....przytlacza 

choroby  i rozne ,,niespodzianki ,,, co  rwa serce na kawalki ...

piszczie od nas narazie 10 zl 

juz wysylam teraz 

sciskam za to serce cudne sciskam

 

 

henio3_1.jpgprzepiekny stokroc cudny , czytam teraz wsycko Gabryniu ....ech .... serce placze ..sciskam aby sie udalo jak nejpredzej do jakiegos miejsca bezpiecznego 

nieufny  Heniutek jak On czeka ...o matko jedyno ...

sciskam ogromnie kciuki

poslalam 15

 

 

Ewuniu Kochana, bardzo dziękujemy!!!

 

Pieniążki od Ciebie już na koncie

Link to comment
Share on other sites

pomogę ale na razie tylko jednorazowo:(

widocznie to dobre miejsce do pozbywania sie psiaków, właściciel przecież ma problem z głowy, a że pies czeka...

 

Witaj Olenko, dziękujemy bardzo serdecznie!!!

 

Zaglądam do Henia .... czy jest jakaś szansa na dt, hotelik ?

 

 

Biedny psiak. Niestety nie mam jak pomóc.

Witaj Jo, obecność na wątku także bardzo ważna

 

Ciekawe, czy zgodziłby się z innymi psiakami. Mam u siebie obecnie 3 pieski.

 

Tak , jak Myszka napisała nie wiemy, czy Henio zgodziłby się z innymi psiakami

jestem u kudłaczka,zapisuję i wrócę później przeczytać wątek

 

Witaj Halszko i proszę zostań z nami

Link to comment
Share on other sites

jaka to miejscowosc? bo nie doczytalam

 

Witaj Kamilo!!!

Napisałam w tytule - Dąbrowa Górnicza

 

Jestem na zaproszenie. Heniu jest, w tym przypadku niestety, dobrym przykładem psiej wierności... Tyle czasu w jednym miejscu w oczekiwaniu aż wrócą po niego. Proszę dać znać jak będą już zbierane pieniądze, wpłacę jednorazowo kilka złotych.

 

Witaj Agnieszko!!!

 

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

To Dąbrowa Górnicza.

Melduję się :smile: - to ja dokarmiam Heniusia  - w razie czego służę szczegółowymi informacjami. Dodam, że to mały piesio - ok 10 do 12 kg (na moje oko...) na zdjęciach wygląda ,,mężniej" :smile: Jest za to na żywo bardzo uroczy i ma niesamowite oczka. Jest zdrowy i bardzo energiczny. To młody piesek, kiedy go wyrzucono miał jeszcze szczenięcy puszek...czyli nie mógł mieć roku.

Oczywiście deklaruję pomoc finansową (stałą - 20 zł) na hotelik gdyby się znalazł albo dom tymczasowy. Najbardziej jednak marzę, żeby Henio znalazł dom na stałe, już tyle przeżył biedaczek... Ja nie mogę go zabrać, bo jeden z moich piesków (sunia Helena:-) to rozpieszczona Królowa, która nie toleruje nowych konkurentów...boję się, że zagryzła by Henia gdyby zostali sami.

 

Witamy Pani Moniko!!!

 

Z tego, co Pani pisze Henio jest jeszcze psim dzieckiem.

 

Zamiast bawić się beztrosko i być rozpieszczany mieszka na ulicy, ale już niedługo

Gabi79 - dziękuję za założenie wątku :smile:

 

A ja dziękuję za to, że dzięki Pani Henio ma co zjeść i gdzie spać.

 

Dziękuję również za zamieszczenie ogłoszenia, a opatrzności za to, że to ogłoszenie zobaczyłam

Link to comment
Share on other sites

Pytałyście może dziewczyny w hotelu u Lilki, pod Kluczborkiem? Niedawno Lilka mi mówiła, że ma wolne miejsce, ale nie wiem czy aktualne i nie wiem czy Wam ten hotelik pasuje.

 

Z tego, co wiem to Myszka jeszcze nie dzwoniła.

 

Czy tam są tylko kojce. Chciałybyśmy, by Henio trafił do domowych warunków

 

mój hotelik jest niedaleko Zielonej Góry, więc też daleko.

 

Szkoda, wolałybyśmy znaleźć coś bliżej

 

Witam Wszystkich serdecznie

Dzisiaj delikatnie spróbuję  - może uda mi się założyć obrożę, będę bardzo ostrożna, żeby się nie ,,obraził" i nie zniknął na kilka dni. Nieraz tak robił - np. jak próbowałam mu kropelki na pchły zakropić to focha miał cztery dni. Przychodził tylko zjeść jak ja sobie poszłam;-)

 

Tak, jak sugerowałam w rozmowie, proszę tego nie robić.

 

Akcja łapania przewidziana na weekend, więc lepiej nie ryzykować, że mały zwieje na kilka dni

sliczny zal biedactwa

zapisze sobie poki co watek

Witaj milagros!!!

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam na zaproszenie,ale w żaden sposób, w tej chwili, nie jestem w stanie pomóc.Przykro mi

 

Witaj Maryna, dziękujemy za przybycie i obecność!!!

 

Jestem na zaproszenie Gabi...biedaczek:( dobrze, że go wypatrzyłyście!!!

Myszko, a u Pauliny???? miejsce po Lunce już zajęte???

 

Witaj kiyoshi!!!

 

Myszka rozmawiała z Pauliną. Niestety Mingo nie zgadza się z psami, więc ten tymczas odpada.

 

Jaki piękny koleżka z tego Henia! Jeśli będzie zbiórka, coś dorzucę jednorazowo, plus bazarek może?

Witaj zebrazebra!!!

 

Prawda, że piękny i taki smutny, ale nie ma się co dziwić.

 

Zaglądam do małego....

 

 

Witaj haliza, zaglądaj proszę do Henia, jak najczęściej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...