Jump to content
Dogomania

Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!


Gabi79

Recommended Posts

Jestem i ja. Zaproponowałabym bazarek, tyle, że i one ostatnio kiepsko idą.
Jaki to musi być mądrasek, że tyle przetrwał, sam samiutki...
Musimy mu pomóc!!!

 

Za bazarek będziemy bardzo wdzięczne :):)

Jestem na zaproszenie. Biedny Psiaczek :( same niecenzuralne określenia mi się cisną na tego drania co go wyrzucił. Na razie nie dam rady wesprzeć finansowo, ale będę pamiętać i kibicować.

 

Witaj u Henia i zostań z nami:):)

O rety! Tyle kleszczy teraz jest a on w przyrodzie...Wrzucę coś jednorazowo na hotelik. Ciekawe, czy da się złapać?....

 

Mamy nadzieję na pomoc Pani, która go karmi, ale czy da sobie założyć obrożę to się okaże:):)

Bardzo dziękujemy :):)

Tyle tych biedaków, a wszystkim chciałoby się pomóc, dobrze ,że są też dobrzy ludzie, deklaruje 100 zl jednorazowej

Witaj u Henia. Bardzo dziękujemy :):)

Link to comment
Share on other sites

Witaj elik, nie przepraszaj tylko zostań z nami aż do happy endu.

Obecność na wątku i wsparcie duchowe też na wagę złota

Będę na pewno :)
To przykre, że finanse nie pozwalają wesprzeć potrzebujące psiaki, a tak bardzo bym chciała.
Link to comment
Share on other sites

Zagladam Gabrysiatko 

do cudnego serdunka 

o matko jedynoooooooooo

tyle czasu tam ......

o ludu moj 

Gabryniu Myszeczko , jesli cos znajdziecie , miejsce 

to tez cos bedzie od  gonziaczkow 

narazie latam i malo zagladam na dogo bo zycie zycie ....przytlacza 

choroby  i rozne ,,niespodzianki ,,, co  rwa serce na kawalki ...

piszczie od nas narazie 10 zl 

juz wysylam teraz 

sciskam za to serce cudne sciskam

Link to comment
Share on other sites

henio3_1.jpgprzepiekny stokroc cudny , czytam teraz wsycko Gabryniu ....ech .... serce placze ..sciskam aby sie udalo jak nejpredzej do jakiegos miejsca bezpiecznego 

nieufny  Heniutek jak On czeka ...o matko jedyno ...

sciskam ogromnie kciuki

poslalam 15

 

Link to comment
Share on other sites

To Dąbrowa Górnicza.

Melduję się :-) - to ja dokarmiam Heniusia  - w razie czego służę szczegółowymi informacjami. Dodam, że to mały piesio - ok 10 do 12 kg (na moje oko...) na zdjęciach wygląda ,,mężniej" :-) Jest za to na żywo bardzo uroczy i ma niesamowite oczka. Jest zdrowy i bardzo energiczny. To młody piesek, kiedy go wyrzucono miał jeszcze szczenięcy puszek...czyli nie mógł mieć roku.

Oczywiście deklaruję pomoc finansową (stałą - 20 zł) na hotelik gdyby się znalazł albo dom tymczasowy. Najbardziej jednak marzę, żeby Henio znalazł dom na stałe, już tyle przeżył biedaczek... Ja nie mogę go zabrać, bo jeden z moich piesków (sunia Helena:-) to rozpieszczona Królowa, która nie toleruje nowych konkurentów...boję się, że zagryzła by Henia gdyby zostali sami.

Link to comment
Share on other sites

To Dąbrowa Górnicza.

Melduję się :-) - to ja dokarmiam Heniusia  - w razie czego służę szczegółowymi informacjami. Dodam, że to mały piesio - ok 10 do 12 kg (na moje oko...) na zdjęciach wygląda ,,mężniej" :-) Jest za to na żywo bardzo uroczy i ma niesamowite oczka. Jest zdrowy i bardzo energiczny. To młody piesek, kiedy go wyrzucono miał jeszcze szczenięcy puszek...czyli nie mógł mieć roku.

Oczywiście deklaruję pomoc finansową (stałą - 20 zł) na hotelik gdyby się znalazł albo dom tymczasowy. Najbardziej jednak marzę, żeby Henio znalazł dom na stałe, już tyle przeżył biedaczek... Ja nie mogę go zabrać, bo jeden z moich piesków (sunia Helena:-) to rozpieszczona Królowa, która nie toleruje nowych konkurentów...boję się, że zagryzła by Henia gdyby zostali sami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...