Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Ogrodzenie fatane i myślę że ja będzie chciał czmychnąć to czmychnie. Ale mam nadzieje że z takiego domu nie będzie chciał uciekać. Na razie wychodzi tylko na smyczy. Dostałam smsa wieczornego: Feluś zjadł suche i wypił wodę. Byliśmy z nim w ogrodzie ale chował sie w krzakach. Na razie wybrał łazienkę i chyba tam będzie spał.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

oj...te ogrodzenia:( piesek raczej nie będzie myślała tak jak my, że może lepiej sobie nigdzie nie pójdzie...

jak będzie okazja- to pójdzie:(

Mam nadzieje, że Państwo jednak spróbują naprawić ogrodzenie- zawsze jest jakiś sposób.

Powodzenia Felusiu!

To nie kwestia naprawy. Między betonową płytą ogrodzenie a siatką jest przerwa. Jak się Filek uprze i będzie napierać to się prześliźnie. Znam Filka i wiem że jak uzna że to jego dom to nie będzie kombinował, bo dom to jego azyl.  Gorzej na początku.

Link to comment
Share on other sites

wow! ale pięknie:)

teraz rozumiem- chodzi o napieranie;) to lepsza opcja;) skoro nie ma dziur- zauważyłam po Fazim i Rudasku (który był u mnie krótko), że psiaki raczej nie napierają na siatkę;) jak nie ma dziur to nie kombinują:)

Musi być dobrze! Feluś ma cuuudny ogród, tydzień na smyczy i się nauczy, przyzwyczai że jest u siebie:) Trzymam kciuki z całych sił! :)

Link to comment
Share on other sites

Jak widzicie, ogrodzenie jest barrrrdzo długie. Są miejsca, gdzie jak Piesek będzie napierał i się uprze to wyjdzie. Jeśli Feluś taki nie jest to szkoda było nie dać mu szansy. Ja wierzę, że Państwo zdobędą jego serce i po kilku dniach będzie traktował to miejsce jak swój dom. Nawet jeśli wyjdzie poza ogród to nie ma w pobliżu drogi i samochodów, tylko sąsiad i pole. Adresówka konieczna. Tak bym chciała aby się tam zadomowił, domek jest super ... trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Może już złapany,chociaż nie wiem,nie jest przyzwyczajony do nowych ludzi.Może będzie musiała LILUtosia jechać go łapać.W tym domu raczej powinien być chyba większy psiak aby nie przecisnął się między siatką.Feluś będzie uciekał jeżeli nie ma szansy na poprawienie ogrodzenia.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, edek napisał:

Jak dla mnie ten dom już powinien być skreślony, widać, ze nie dają sobie rady. Czy Feluś ma chip i adresatkę ?

Szukanie domu na siłę nie jest rozwiązaniem.

edek, każdemu może się przytrafić taka sytuacja chociaż nie powinna.1 doba to za krótko,żeby ocenić. Dom nie był wybrany na siłę, mimo że były wątpliwości właśnie z powodu płotu.

Link to comment
Share on other sites

Filutek nie załatwił się całą dobę, nie chciał robić w domu ani na smyczy i pani martwiła się że pęknie. Puściła go ze smyczą po ogrodzie i pilnowała. Myślała że go zdąży za smycz chwycić. Ale nie doceniła go.

Tak jak mówiłam Felek nie będzie uciekał daleko od domu, nawet jeszcze obcego, dlatego zdecydowałam się spróbować. Też dlatego ze wokół domu nie ma żadnych dróg oprócz dojazdowej ślepej szutrowej. Trzeba dać szanse. Ale wiecznie tam jeździć nie będę więc jak się to będzie powtarzać to zaproponuje Pani innego psa. Dom jest super, wszyscy bardzo przejęci i zdenerwowani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...