Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Byłam, wróciłam. Domek "pierwsza klasa". Młodzi ludzie, dwójka dzieci w wieku około 7-10 lat, dwa koty, duży ogród. Chętni na Felusia, zdający sobie sprawę z problemów, które mogą wyniknąć w pierwszym okresie "przystosowawczym". Jest jeden problem z ogrodzeniem od strony sąsiada. Siatka bez podmurówki, czyli możliwość podkopania się i wyjścia poza ogrodzenie. Decyzja należy do Lilu, musi sama podjechać z pieskiem i ocenić. Państwo pytali, czy już dzisiaj. Przekazałam info Lilu i miała z nimi porozmawiać. Z mojej strony to tyle, może warto dać Felusiowi szansę? co do ludzi to nie mam wątpliwości  meeting.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To wielka  szansa dla łobuziaka. Nie wiem jak on reaguje na dzieci. LILU pisała kiedyś ,że stracił ochotę na wycieczki.Nie wiadomo jak się zachowa w nowym miejscu. Lepiej ,żeby nie biegał samopas po ogrodzie. Na początku na pewno tylko na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

A może domek mógłby jakoś zabezpieczyć ten fragment ogrodzenia?? Nie sądze by Feluś próbował się jakoś szczególnie badzo podkopywać- może wystarczał by jakiś prowizoryczny krawężnik, czy nawet cegłówki (wiem, że za ładne to nie będzie).

Naprawde szkoda tracić szansy na dom, tymbardziej, że Feluś juz wyjątkowo długo czeka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Umówiłam sie z państwem na przyszły piątek tak aby wszyscy byli w domu przez cały weekend. Po za tym pan będzie już pracował w domu i będzie cały czas a miejscu. Przez ten tydzień państwo popatrzą gdzie są słabe pkt i zabezpieczą ogrodzenie. Chyba powoli możemy się cieszyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niepewność będzie nam towarzyszyć cały czas przy takim psie. Sama mam wiele obaw. Ale Filutek nie jest psem który ucieka przed siebie.  Boi się , chowa się  ale trzyma się miejsca znanego. Nie mamy masy chętnych bijących się o niego. Jest to dla niego szansa. No chyba że ma u mnie być wiecznym klientem. Dom i ludzie są porządni i tu musimy zaufać. Dobra strona to ta że nie jest to aż tak daleko ode mnie i w razie problemów podjadę. Do Poznania już nie było by tak prosto wyskoczyć. Myślmy pozytywnie to i energia dobra wyprostuję przyszłość.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...