Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

O 13.04.2016o21:22, Poker napisał:

Czy ktoś panuje nad ogłoszeniami Felerka ?

Jak już pisałam wcześniej Feluś ma wyróżniony olx:

http://olx.pl/oferta/felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku-CID103-IDbuoox.html

oraz gumtree (nie wyróżnione):

http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/strzelin/felus+maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku/1001618301740910926334409

oraz morusek:

http://www.morusek.pl/ogloszenie/306506/Felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku/#.VxPcq3p6CMk

 

Może ten tekst ogłoszenia jest niedobry? Może na olx spróbować zmienić województwo, np. na małopolskie? Sama już nie wiem co robić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ma bardzo mało ogłoszeń.Tylko na 3 portalach.

Jak będzie bazarek ogłoszeniowy , to trzeba wykupić pakiet. Ma na to kasę ?

Zaraz zajrzę do tekstu. Tekst sam w sobie dobry,ale myślę ,że nie oddaje w tej chwili rzeczywistości.

LILU, napisz proszę jaki on teraz jest , jak się zachowuje.Ile ma w kłębie, ile waży.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już PW do Sary jakiś czas temu... Bardzo mi z tym ciężko, ale z powodu poważnych problemów,  także finansowych, nie jestem już w stanie płacic stałych deklaracji na Dogomanii... Tu mam zapłacone do czerwca. Przepraszam Was, Dziewczyny. Przepraszam, Felusiu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, LILUtosi napisał:

Od tego miesiąca stawka za hotel będzie 300zl.

Z karmą czy bez? Co to znaczy od tego miesiąca? Jeszcze za kwiecień czy za maj?

2 posty wyżej prosiłam o opis Felka teraz, bo się chłopak zmienił .Trzeba nowe informacje zawrzeć w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupiłam pakiet 30 ogłoszeń na bazarku u Kiyoshi. Nie wiem czy puścić ogłoszenia z takim tekstem jak  powyżej w ogłoszeniach czy coś zmienić. Jak uważacie? A może zamówić ogłoszenia na inne województwo? Teraz są na dolnośląskie.

 

LILU-czy mogę podać Twój nr telefonu w ogłoszeniach? Jeśli się zgadzasz, prześlij mi proszę na PW nr tel.

Link to comment
Share on other sites

Odnotowane wpłaty (od 11.04.2016do dzisiaj). Bardzo dziękuję.

-Mela Jakimiuk-20zł/11.04.2016/stała kwiecień

-Jolanta Sz.-30zł/12.04.2016/wpłata z FB

-dorota1-10zł/13.04.2016/stała kwiecień

-Marycha35-10zł/14.04.2016/stała kwiecień

-Dulska-20zł/15.04.2016/stała kwiecień

-bakusiowa-30zł/18.04.2016/stała kwiecień (20zł)+nadwyżka(10zł)

-WIGA-20zł/20.04.2016/stała kwiecień

-edek-50zł/20.05.2016/stała za IV,V,VI,VII,VIII

-certusowa-20zł/20.04.2016/stała kwiecień

-magenka1-10zł/26.04.2016/stała kwiecień

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Sara2011 napisał:

Kupiłam pakiet 30 ogłoszeń na bazarku u Kiyoshi. Nie wiem czy puścić ogłoszenia z takim tekstem jak  powyżej w ogłoszeniach czy coś zmienić. Jak uważacie? A może zamówić ogłoszenia na inne województwo? Teraz są na dolnośląskie.

 

LILU-czy mogę podać Twój nr telefonu w ogłoszeniach? Jeśli się zgadzasz, prześlij mi proszę na PW nr tel.

A mogę nie?

Fiutek to nadal piesek specjalnej troski i myślę że będzie taki do końca życia. Nie będzie to pies pieszczoch. Jest wierny i kocha swoich ludzi na swój sposób. Kocha jeść, leżankę ale i ogród i zabawy z pobratymcami, którym jak trzeba to i pokaże ząbki. Bardzo polubił moją młodocianą wolontariuszkę i myślę że starsze dzieci były by mile widziane. Nie mam już problemu z przywołaniem go do domu nawet jak są goście. Najlepiej widziałabym go do domu z ogrodem z jakąś koleżanką żwawą i otwartą do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, będe odnawiać intensywnie ogłoszenia Felusia.

jak będe mieć trochę czasu to przejrze wątek i zrobie mu tez drugą serie ogłoszeń z innymi zdjęciami, ale to dopiero jak skończe bazarek.

Na pewno wypatrzą go odpowiedni ludzie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...