Jump to content
Dogomania

Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM


dorcia2

Recommended Posts

Jak byłam z wizytą z Bogusik u Hani to Maksik zachowywał się jak normalny psiak.Podchodził do nas na głaskanie.Wiadomo,że to już jest starowinka ale widać było,że jest szczęśliwy.Bez wątpienia można napisać,że ma u Hani bardzo dobre warunki.Maksik był pierwszym psiakiem z Dogo zakwaterowanym u Hani i sądzę,że z tego powodu ma szczególne względy.Cieszę się,że zmienił Hotelik i żyje w komforcie bo tak to trzeba ująć.Kilka osób było przeciwne przeniesieniu Maksika ale ja uważam,że nie ma tego złego co by na dobre wyszło.W przypadku Maksika na pewno na dobre mu to wyszło.Ma przy sobie Hanię i swobodę i to jest tu najważniejsze.Niech cieszy się życiem i żyje jak najdłużej a my jakoś musimy dać radę aby go utrzymać i zapewnić mu komfort finansowy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze tyle,że Hania rozmawiając z nami jednym "kątem oka" obserwowała drepczącego Maksia i  jak jego rundka  trochę się przeciągała,to zaraz szła zobaczyć co Maksia zatrzymało,że do nas nie doszedł.Poświęcając mu dużo czasu na początku pobytu,dobrze go poznała i wie jaki jest,jakie ma nawyki i potrzeby.

Haniu,tu napisałaś,że Maksik to Twoje "oczko w głowie" ale wtedy też nam tak powiedziałaś :) Jestem o niego pod względem opieki,bardzo spokojna,a finanse...? Tak jak Anulka napisała: będziemy starać się mu zapewnić. Maksik,to przecież też takie i nasze  starusie oczeńko... :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aby wspomóc odrobinę budżet dziadziusia, od nas ma dodatkowe karmienie w tym miesiącu, czyli kaszę z mięskiem z początku miesiąca i puszki pedigree. 

 

 

Haniu, dziękujemy bardzo za pomoc

 

O Maksia jestem całkowicie spokojna bo wiem , że u Hani ma doskonałą opiekę i dużo miłości k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,052_kD_orig

Haniu, dziękuję Ci bardzo za opiekę na naszym dzidziusiem , Twój hotelik jest wzorcowy.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig
 

Echo serca należy powtórzyć jeżeli stan zdrowia Maksia pogorszy się.

 

 

Haniu, Echo serce w jego przypadku musi być powtarzane w odstępach 3-6 m-cy

 

Dziękuję Haniu za wyjaśnieniak,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

 

Wpłynęły pieniążki z bazarku Bogusik  152,00 – 26/08/15

Bez Was dziewczynki Bogusiu i Anulko ciężko byłoby z Maksiowymi finansami – dziękuję pięknie w jego imieniuk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_j1_orig.

Zapłacony hotelik za sierpień 250,00 – 28/08/15

Wpłata ode mnie 50,00-28/08

Haniu za puszeczki 98,40 –przeleję Ci jutro w pracy bo mam chyba jakiegoś wirusa na kompie bo mi dostęp do konta bankowego zablokowało

 

Stan Maksiowego konta:

   SALDO:
      3554,96zł

    -3551,88zł
==========
             3,08zł

 

Dzisiaj napisałam ponownie do Fundacji i z niecierpliwością czekam na finał zwrotuk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam pieniążki za sierpień i za karmę, dziękuję. Dziękuję również za miłe słowa uznania :)

 

Haniu,to szczera prawda i chwała Tobie za to,że przeczytawszy cały stary wątek Maksia,podjęłaś nie lada wyzwanie i zechciałaś przyjąć go do hoteliku! :)

Anulka dzisiaj wysłała paczuszkę ze smaczkami dla naszego Seniora :)

Link to comment
Share on other sites

 

Przedwczoraj wykąpałam Maksiulka, więc jest czyściutki i pachnący. Wczoraj dostał paczkę ze smaczkami, więc niejako w nagrodę za grzeczne moczenie dostał większą niż zwykle porcję pyszności. Dziękujemy :)

 

Kochany grzeczny Maksik, no i dobrze, że mu smaczki nie szkodzą.
Link to comment
Share on other sites

Przedwczoraj wykąpałam Maksiulka, więc jest czyściutki i pachnący. Wczoraj dostał paczkę ze smaczkami, więc niejako w nagrodę za grzeczne moczenie dostał większą niż zwykle porcję pyszności. Dziękujemy :)

 

Haniu,cudownie że udało się wykąpać Maksia :) Przydało się na pewno,tym bardziej,że były takie upały...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za opóźnienie w rozliczeniu ale w sprawach rodzinnych musiałam wyjechać i przez tydzień nie miałam dostępu do internetu 

 

dziękuję pięknie za wpłaty dla Maksika:

stałe deklaracje: Bogusik 30zł (31/08), Anula 30zł (31/08), Werenn 15zł (01/09), Anica 20zł (07/09)

deklaracja jednorazowa : Dorcia2 50zł (12/09)

 

stan konta Maksika to: 

     SALDO:
      3699,96z
ł

    -3651,88zł
==========
   
         48,08z
ł 

 

całe rozliczenie znajduje się w # 3

Link to comment
Share on other sites

Z Fundacji pieniążki jeszcze nie wpłynęły 

 

moja ostatnia korespondencja z Fundacją :

 

Przesyłam jeszcze raz pdf wszystkich faktur do rozliczenia wydatków jamnika Maksia ze środków finansowych zgromadzonych na koncie Fundacji SOS dla Jamników .

Wątek Maksia na Facebooku
https://www.facebook.com/events/1527313844194382

Wątek Maksia na Dogomanii
http://www.dogomania.com/.../145720-maksio-staruszeczek.../

Środki finansowe zdeponowane na koncie Fundacji 708,33 , udało się uzyskać z licytacji zorganizowanej przez Panią Irenę Karcz na Facebooku. Faktury do rozliczenia wydatków Maksia opiewają na kwotę 682,50 , do rozliczenia pozostanie jeszcze 25,83

link do bazarku

https://www.facebook.com/events/433032170198995/

Jestem skarbnikiem Maksia i jego rozliczenie finansowe jest prowadzone na moim koncie :

dane do zwrotu środków finansowych :

Jolanta Bielicka
Warszawa
04 1020 1026 0000 1202 0050 7392

tel.697204111

dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam Jolanta Bielicka

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, Dziękujemy pięknie kwiatek.gif jesteś kochana, nieoceniona, wyjątkowa.... jesteś Aniołem!  dzięki takim ludziom jak Ty, wraca wiara w człowieka! Maksiu ma szczęście że jesteś jego ciocią  i Anula o której nie sposób ,żeby nie wspomnąć oczko.gifa ja cieszę się ,że Was poznałam! serdeczności  in_love.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziś zrobiłam przelew dla Maksia w kwocie 335,50zł z tego bazarku.

Anulko bardzo dziękuję :)

 

Bogusiu, Dziękujemy pięknie kwiatek.gif jesteś kochana, nieoceniona, wyjątkowa.... jesteś Aniołem!  dzięki takim ludziom jak Ty, wraca wiara w człowieka! Maksiu ma szczęście że jesteś jego ciocią  i Anula o której nie sposób ,żeby nie wspomnąć oczko.gifa ja cieszę się ,że Was poznałam! serdeczności  in_love.gif

 

Aniu kochana,aż się zarumieniłam...Bardzo dziękuję za zaufanie i nam  bardzo miło,że jesteś zawsze z nami :)

 

Kochani,zapraszam na kolejny bazarek dla Maksika,który właśnie otworzyłam :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333394-bazarkowy-w%C3%B3r-pe%C5%82en-r%C3%B3zno%C5%9Bciserdecznie-zapraszam/

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, Dziękujemy pięknie kwiatek.gif jesteś kochana, nieoceniona, wyjątkowa.... jesteś Aniołem!  dzięki takim ludziom jak Ty, wraca wiara w człowieka! Maksiu ma szczęście że jesteś jego ciocią  i Anula o której nie sposób ,żeby nie wspomnąć

 

podpisuję się pod słowami Ani

 

dziękuję wszystkim za opiekę nad naszym Maksiulkiem 

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku uzbierało się dla Maksia:

 

ROZLICZENIE:

 

WPŁATY 316,50zł + NADPŁATY 19,00zł= 335,50zł

 

dorciu,jak pieniażki wpłyną na konto,to proszę o potwierdzenie na bazarkowym :)

 

A ja zabieram się za kolejny bazarek dla Maksika :)

 

Jolu kochana,potwierdź,czy pieniążki wpłynęły tu i na bazarkowym

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły pieniążki z bazarku Bogusi 335,50 -21/09/15 (później uzupełnię w rozliczeniu)

 

dziękuję dziewczynki w imieniu Maksika 

 

... ależ Jolu, Ciebie też to dotyczy kochana, wyjatkowa ,nieoceniona dziewczyno11.gif

 

dziękuję Aniu, prawda jest taka , że każda z nas pomaga na ile może ale przy ogromie problemu bezdomności i cierpienia zwierząt pomoc ludzi takich jak my a więc kochających zwierzęta niestety nie jest wystarczająca , niestety za mało ludzi naszego pokroju 

 

niestety z Fundacji nadal brak rozliczenia, ponownie napisałam prośbę , przykre to wszystko

 

Haniu, nie mamy u Ciebie zaległych płatności ?  Jak Maksiulek się czuje ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...