Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Ja za bardzo autorytetem tutaj nie jestem... ale chyba ochrona danych?!  obowiązuje wszędzie( w sensie ,że nie wolno udostępnić nazwiska osoby ,która zaszczepiła pieska innym osobom?) ale jeśli to ważne dla Ciebie to mogę zadzwonić do wetki i spytać :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2017 o 10:37, anica napisał:

Ja za bardzo autorytetem tutaj nie jestem... ale chyba ochrona danych?!  obowiązuje wszędzie( w sensie ,że nie wolno udostępnić nazwiska osoby ,która zaszczepiła pieska innym osobom?) ale jeśli to ważne dla Ciebie to mogę zadzwonić do wetki i spytać :)

Zastanawiałam się, wstawiam faktury, opisy badań, paragony fiskalne z lecznicy a zauważyłam że na innych wątkach pojawiają się potwierdzenia na kartkach z zamazanymi pieczątkami...i to mnie zastanowiło...czy wstawiając np paragon z potwierdzeniem szczepienia robię dobrze czy źle.

Faktycznie, przy okazji zapytam w lecznicy

Dzięki za odpowiedź. :)

 

https://psy24.pl/moj-pies,ac85/psy-i-prawo,ac116/rozporzadzenie-dotyczace-ochronnego-szczepienia-psow-przeciw-wsciekliznie,3414

Link to comment
Share on other sites

Dojechała karma :)

makaron 33 kg x 1,59 zł = 52,58 zł

sucha karma 4 x 21,99 = 87,96 zł (40 kg )

___________________________

140,54 zł / 13.01 paragon / 14.01 zapłacono gotówką Moli@

Przy okazji wskoczył do sklepu po  butlę z gazem...perspektywa walki  z akumulatorem przesunęła się w czasie ,)  druga na wymianę już pełna...nie muszę martwić się że za chwilę dwie będą puste :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2017 o 06:01, Moli@ napisał:

Stan konta 2017r - 8 sierściuchów :)

 

163,72 zł / 29.12.2016 / 11.01.2017 - ( z rozliczeń skarpety Keruska i Sabinki )

20 zł / 05.12.2016 - Nadziejka ( dla sierściuchów )

10 zł /  09.01.2017 - Wiedźma dla Stefanii ( deklaracja stała )

______________

193,72 zł / 11.01.2017

Stan konta 193,72 / 14.01

140,54 zł / 14.01 ( makaron 33kg + 40 kg sucha karma ) Moli@

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni obfitych opadów w nocy śnieżyca i zasypało...;( wczoraj późnym wieczorem aerobik na szufli, rano powtórka, ramion nie czuję za to psy w siódmym...w ósmym niebie ,)

Pług odśnieżył drogi dojazdowe... dziś w niedzielę :)

Ciepło około zera nie zapowiadają siarczystych mrozów... można uruchomić samochód... doładować akumulator podłączając do prostownika. Prosta czynność tylko akumulator ciężki ;(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Telefon milczy nikt nie pyta o Diankę

dwa lata mijają... zasiedziała się

nie mam pomysłu co pisać jak zareklamować gdzie ogłaszać...

Gdy nie ma odzewu na ogłoszenia, to zdarza się, że po zmianie zdjęć na bardziej atrakcyjne - z zabawy z człowiekiem, z innymi psami, kotami i po zmianie tekstu, ruszają telefony zainteresowanych adopcją psiaka. Spróbuj.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To ja wykupię ogłoszenia jak będą zdjęcia, myślę ,że Ela ma rację!  ogłaszać! ogłaszać! ogłaszać! zrobimy może jeszcze na inne województwa?...coś pomyślimy :)

w poniedziałek idę do szpitala na parę dni, więc może mnie trochę nie być ale sercem będę z Wami :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

To ja wykupię ogłoszenia jak będą zdjęcia, myślę ,że Ela ma rację!  ogłaszać! ogłaszać! ogłaszać! zrobimy może jeszcze na inne województwa?...coś pomyślimy :)

w poniedziałek idę do szpitala na parę dni, więc może mnie trochę nie być ale sercem będę z Wami :)

A ja sercem i myślami będę przy Tobie, żeby wszystko było dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

To ja wykupię ogłoszenia jak będą zdjęcia, myślę ,że Ela ma rację!  ogłaszać! ogłaszać! ogłaszać! zrobimy może jeszcze na inne województwa?...coś pomyślimy :)

w poniedziałek idę do szpitala na parę dni, więc może mnie trochę nie być ale sercem będę z Wami :)

 

Anica, sercem jestem z Tobą...po dogomanniacku zaciskam kciuki... życzę szybkiego powrotu do domu... zdrowia

Dziękuję za chęć wykupienia ogłoszeń...za "coś pomyślimy" :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Łąąąłł nie wiem co powiedzieć. No od serca to było, to i szczere :)

 

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Anica, sercem jestem z Tobą...po dogomanniacku zaciskam kciuki... życzę szybkiego powrotu do domu... zdrowia

Dziękuję za chęć wykupienia ogłoszeń...za "coś pomyślimy" :)

... buzki.gif ciepło, miło mi się na sercu zrobiło!.. za nic w świecie nie powiem dziękuję z_jezorem.gif  ... wszyscy mówią ,że to nic poważnego...artroskopia kolana... nootozobaczymy prosi.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

 

... buzki.gif ciepło, miło mi się na sercu zrobiło!.. za nic w świecie nie powiem dziękuję z_jezorem.gif  ... wszyscy mówią ,że to nic poważnego...artroskopia kolana... nootozobaczymy prosi.gif

Nic nie mów :) Są sytuacje, w których słowa są zbędne :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poszukuję osoby która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Grajewie...

Nieaktualne (:

Dzwoniła Pani, mówiła że mieszka z mężem w nowo zakupionym domu...mąż często wyjeżdża służbowo...

że jest zainteresowana Dianką - sunią do towarzystwa w dużym pustym domu. Pani chciała umówić się na jutro w Białym na spotkanie. W zapoznaniu miała towarzyszyć siostra mieszkająca w Białymstoku, sugerowała chęć zabrania panienki po zapoznaniu. Poinformowałam, że nie wydam Dianki bez wizyty przedadopcyjnej. Wizytę miałyśmy umawiać wieczorem.

Po wpisie że szukam osoby do przeprowadzenia wizyty dostałam od razu sms że rezygnuje...hmm

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Zima nie odpuszcza mróz - 16 stopni, zlodowaciały śnieg oszronione drzewa...pięknie krajobrazy...

poranne wyjście dosłownie na chwilę...w stopki zimno, lód kłuje

Smaruję opuszki wazeliną (na noc)

Aby do wiosny

Biedne wszystkie bezdomne i leśne stworzenia :( :(

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, kiyoshi napisał:

Moli@ jak zrobisz nowe zdjęcia to ja obiecuje zrobić nowe ogłoszenia:) to jedyny sposób żeby promować Diankę.

Stare ogłoszenia cały czas odnawiam... Oby ktoś normalny/ mądry wreszcie się znalazł:)

Bardzo dziękuję :)

Nowe zdjęcia będą około 15 lutego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...