Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Przyjechała duża paczka a w niej śliczne, nowiutkie podwójne legowisko...wypasione szelki i dwie duże konserwy :)

To prezent dla bassetów - Arona i Flapi ... od bassetów.

Nasza para ma duże wygodne mięciutkie łóżeczko ,)

Bardzo dziękujemy :)

100_7518.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zawsze czułam słabość do Bassetów( po jamnikachoczko.gif) dobrze się wyspać to podstawaok2.gif

...Centralnie ... prawdziwy dżentelmen! całuję w sam czubeczek noskausmiech.gif

...coś faktycznie z tymi adopcjami słabo!..nie wiem? co zrobić? a01d5.gif zaglądam na inne wątki i też nic!  Jędruś u Mortes, taki kochanyserce.gif jak nasza Dianeczka..i też nic, telefon milczyoczy.gif wykupiłam suni ogłoszenia na 30dni(63odsłony były?!).. i zobaczymynotworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, rozi napisał:

A znacie Ksenię? Kilka lat czekała, zanim ktoś ją wziął, taka śliczna suka i miała PIĘKNE zdjęcia. Tylko szczęście trzeba mieć, jak pies nie ma szczęścia, to nikt nie zadzwoni, choćby się pękło.

O Kseni nic nie wiem...

nie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą (: ale nadal wierzę że gdzieś jest ten człowiek i ją wypatrzy :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, rozi napisał:

A znacie Ksenię? Kilka lat czekała, zanim ktoś ją wziął, taka śliczna suka i miała PIĘKNE zdjęcia. Tylko szczęście trzeba mieć, jak pies nie ma szczęścia, to nikt nie zadzwoni, choćby się pękło.

a ja jednak uważam, że to nie kwestia pecha tylko pracy...i nakładów:( ogłoszeń, wyróżnień, udostępnień na fb...nie raz pozornie mało adopcyjne psiaki znajdują domy nawet po kilku dniach- jeśli mają odpowiednią promocję...W dzisiajszych czasach jednak widze, że takie cuda dzieją się już tylko na fb:(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

a ja jednak uważam, że to nie kwestia pecha tylko pracy...i nakładów:( ogłoszeń, wyróżnień, udostępnień na fb...nie raz pozornie mało adopcyjne psiaki znajdują domy nawet po kilku dniach- jeśli mają odpowiednią promocję...W dzisiajszych czasach jednak widze, że takie cuda dzieją się już tylko na fb:(

FB zebrał potężną grupę ludzi niezwiązanych z niczym, stąd ten potencjał w różnych dziedzinach, a przez znajomych wszystko leci w świat szeroki

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, rozi napisał:

FB zebrał potężną grupę ludzi niezwiązanych z niczym, stąd ten potencjał w różnych dziedzinach, a przez znajomych wszystko leci w świat szeroki

No wlasnie :( udostepnilam Dianke na grupie Duze psy do adopcji na fb

U nas ostatnio w przytulisku udalo sie przez fb znalesc po rownym tygodniu udostepnien na fb dom dla duzej owczarkowatej zaleknionej (ale lagodnej) suni, ktora bala sie nawet z kojca wyjsc a co dopiero na smyczy

Ale rodzina wypatrzyla ja! Przyjechala, nie zrazila sie niczym! Zapoznanie bylo cudowne. Sunia nawet weszla w miare spokojnie do auta- a teraz dostajemy niesamowite zdjecia z zycia Lady w domu i w ogrodzie i z gromadka dzieci ktore pokochala:) takie cuda !

Jesli macie fb to warto udostepniac i tez ta droga posylac w swiat:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 21:25, kiyoshi napisał:

a ja jednak uważam, że to nie kwestia pecha tylko pracy...i nakładów:( ogłoszeń, wyróżnień, udostępnień na fb...nie raz pozornie mało adopcyjne psiaki znajdują domy nawet po kilku dniach- jeśli mają odpowiednią promocję...W dzisiajszych czasach jednak widze, że takie cuda dzieją się już tylko na fb:(

... też się zgadzam ,że szczęściu trzeba dopomóc!okok.gif Kiyoshi czy mogłabyś tutaj wkleić tego linka Dianeczki na Fb( ja wprawdzie nie jestem ale mój TZ jest )

... bo coś cichutko!...telefon nie dzwoni :(

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, anica napisał:

... też się zgadzam ,że szczęściu trzeba dopomóc!okok.gif Kiyoshi czy mogłabyś tutaj wkleić tego linka Dianeczki na Fb( ja wprawdzie nie jestem ale mój TZ jest )

... bo coś cichutko!...telefon nie dzwoni :(

ja udostępniam ogłoszenie z olx przez fb. Na dole ogłoszenia jak je oglądasz jest taki niebieski przycisk udostępnij- z niego korzystam..więc nie mam żadnego linku do fb:(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

73......16 dzwoniącej z tego numeru pozazdrościć wyśmienitego nastroju w tym deszczowym dniu.

 

ludzie to są rąbnięci:(

Ja kiedyś też miałam taki przypadek...ktoś dzwonił po czym mówił tak jakby w mega zwolnionym tempie...trudno mi opisać ale to było potwornie irytujące i na pewno ktoś sobie robił jaja, bo gdyby był np. chory to mógłby przecież wysłać smsa czy maila i dogadalibyśmy się bez kłopotu...a tak...odebrałam 3 razy ten telefon- cały czas ten sam bełkot- tłumacze, że nic nie rozumiem...rozłączam się...a ktoś dalej dzwoni...Na szczęście znalazłam w telefonie opcje blokowania tylko tego konkretnego numeru...no i...przestał dzwonić dziad jakiś..

Nie martw się Moli. Ludzie sa jacy są:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

ludzie to są rąbnięci:(

Ja kiedyś też miałam taki przypadek...ktoś dzwonił po czym mówił tak jakby w mega zwolnionym tempie...trudno mi opisać ale to było potwornie irytujące i na pewno ktoś sobie robił jaja, bo gdyby był np. chory to mógłby przecież wysłać smsa czy maila i dogadalibyśmy się bez kłopotu...a tak...odebrałam 3 razy ten telefon- cały czas ten sam bełkot- tłumacze, że nic nie rozumiem...rozłączam się...a ktoś dalej dzwoni...Na szczęście znalazłam w telefonie opcje blokowania tylko tego konkretnego numeru...no i...przestał dzwonić dziad jakiś..

Nie martw się Moli. Ludzie sa jacy są:(

Dokładnie tak!... nie ma dnia(naprawdę!)  żebym nie powiedziała...im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!!!

...sobie powtarzam, że trzeba idiotów, ignorować!!... ale to czasem naprawdę ,trudne!smutny.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...