Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Dnia 24.12.2016 o 05:52, Moli@ napisał:

           Spokojnych Świąt...życzą  Dianka, Stefania, Sabinka, Agusia, Łatka, Flapi, Aron, Kubuś, Remik...:)

                                           Julcia i Mela :)

          

Wszelkiego Zdrowka

Spokojnosci

 Psim Lapenkom

Serduszkom

 i Wam Ciociu Moli@Podobny obraz Podobny obraz

bedzie kramik za dni kilka

jeszcze chwilka jeszcze chwilka

 

Link to comment
Share on other sites

Już po śniadaniu, miseczki wylizane…

Ostatnie śniadanko w starym roku było na bogato – suchy Pedigree z kawałkami smażonej wątróbki, jutro 1 stycznia bisujemy.

Życzę w Nowym Roku wszystkim sierściuszkom  pełnych miseczek,… kochających domków.

Spokojnego, szczęśliwego Nowego Roku :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy w 2017 roku :)

 

Sylwester hucznie (dosłownie ) był obchodzony w Królowym...pierwsze petardy odpalano już około 18 ;(

Imprezy po sąsiedzku...około 2 w nocy spóźnieni goście pomylili domy i do kogo zadzwonili, oczywiście do nas...wrrr. O północy wystrzały...niebo mieniło się kolorami przez 30 minut...o 3 nad ranem na zakończenie imprezy - pokaz i niebo kolorowe.

Ze 2 godziny snu i pobudka...Stefania chce wyjść ,)

Już po porannym spacerku o dziwo bez krzyków/szczekania. Ciemno, cicho można pospać...odsypiają noc :)

Dianka i Remik panicznie boją się wystrzałów...przeżyły...wszystkie psy ,) Ja też ,)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ale nas zasypuje...

wypuszczałam Drony, zdziwiły się...nie widać schodów - zasypane ;(

Psy będą miały dużo radochy ja mniej...łopata się kłania, gimnastyka poświąteczna ,)

Wczoraj zaczęłam usypywanie góry na podwórku...sierściuchy mają nową "zabawkę" :) dziś powiększę i następną usypię w ogrodzie ,)

Zapowiadają duże mrozy, sprawdziłam - 10 za oknem, zobaczymy co dalej...

Dostęp do neta rwie, do drogi zasypane hihi z psiakami zostanę odcięta od cywilizacji ;(

Link to comment
Share on other sites

Po śniadaniu hopsy na śniegu :)

Remik i Agusia lotem błyskawicy przebiegły przez ogród i do domu, pod kocyki ,)

Dianka z Julcią w swoim żywiole aktywnie uczestniczyły w odśnieżaniu....droga wewnętrzna do domów zasypana, ręce mi opadły, poczekam może pług przeleci. Do kotów bez łopaty trudno będzie się dostać.

Temperatura spada już - 11 stopni, wiatr coraz mocniej wieje a śnieg nadal pada ;(

Link to comment
Share on other sites

Buziaki Wielkie, dla Was! czegoś mi brakowało! i wszystko jasne!.. znalazłam!  jupi.gif

...poŚwiąteczne, poSylwestrowe ,ale równie serdeczne życzenia Wszelkiej pomyślności w Nowym 2017roku zakochany.gif

muszę nadrobić zaległości... wszędzie oczko2.gif

... jak ja Ci współczuję ,takiej śnieżnej zimy! ...mnie już chyba, nic nie przekona do zimy!... żeby nie powiedzieć ,że jej nienawidzę...powiem nielubiem! niech się jak najszybciej skończy!!!

Elik, ja też uważam te Sylwestrowe petardy za okropny zwyczaj!   byliśmy w Karpaczu, kupiłam leki uspokajające (jakiś syrop to był ,który podałam strzykawką do pychola) co niektórzy żartowali... że coś Tasi zapodałam :(  a trzęsła się na poduszce jak nigdy w życiu :(

nie wiem?  może dlatego ,że nie u siebie?  może tak mocno walili?  ... chyba już jej nie podam nic na uspokojenie na sylwestra.. nie działa :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2017 o 08:01, Moli@ napisał:

Biało, puszyście radocha dla psiaków...po śniadanku szalały w ogrodzie teraz podsypiają przy okazji suszą futra :)

Wieje oby nas nie odcięło od świata...

Radocha dla psiaków, które mają kochających opiekunów i ciepłe domki. Dla bezdomnych ludzi i zwierząt to okropa :(

 

3 minuty temu, anica napisał:

Buziaki Wielkie, dla Was! czegoś mi brakowało! i wszystko jasne!.. znalazłam!  jupi.gif

...poŚwiąteczne, poSylwestrowe ,ale równie serdeczne życzenia Wszelkiej pomyślności w Nowym 2017roku zakochany.gif

muszę nadrobić zaległości... wszędzie oczko2.gif

... jak ja Ci współczuję ,takiej śnieżnej zimy! ...mnie już chyba, nic nie przekona do zimy!... żeby nie powiedzieć ,że jej nienawidzę...powiem nielubiem! niech się jak najszybciej skończy!!!

Witaj Ann :D   A gdzie Ty byłaś, jak Cię nie było ? :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Buziaki Wielkie, dla Was! czegoś mi brakowało! i wszystko jasne!.. znalazłam!  jupi.gif

...poŚwiąteczne, poSylwestrowe ,ale równie serdeczne życzenia Wszelkiej pomyślności w Nowym 2017roku zakochany.gif

muszę nadrobić zaległości... wszędzie oczko2.gif

 

 

 

Witamy w Nowym Roku :)

U nas tylko Bassety mają głęboko pod ogonkiem wystrzały ale to psy myśliwskie może w genach tak mają ,)

pozostałe bardziej lub mniej spokojnie podchodzą do tematu...

 

Przed nami kolejny Sylwester...huczne zabawy ;(...większość obchodzi Święta Prawosławne a dwa razy Sylwester

Może kiedyś my załapiemy się ,)

Edited by Moli@
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Radocha dla psiaków, które mają kochających opiekunów i ciepłe domki. Dla bezdomnych ludzi i zwierząt to okropa :(

 

 

Radocha na chwilę jak wiedzą że czekają cieplutkie wygodne posłanka...już mamy -15 stopni i przed chwilą wróciły ze spacerków...już nie miały ochoty na bieganie było szybko i na temat...

Biedni ludzie, biedne psy które nie mają domu, miejsca gdzie mogą czuć się bezpiecznie, gdzie mogą schronić się przed mrozem.

 

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze poranne wyjście za nami...to znaczy dupki ruszyły cztery duże psy - bassety, Dianka i Julka pozostałe udają że śpią ,)

Bardzo mroźno - 24 stopnie z lasu dobiegają trzaski pękających pni drzew...ostatnie miesiące deszczowe/wilgotne teraz bardzo duży spadek temperatury i rozsadza ;(

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Pierwsze poranne wyjście za nami...to znaczy dupki ruszyły cztery duże psy - bassety, Dianka i Julka pozostałe udają że śpią ,)

Bardzo mroźno - 24 stopnie z lasu dobiegają trzaski pękających pni drzew...ostatnie miesiące deszczowe/wilgotne teraz bardzo duży spadek temperatury i rozsadza ;(

Szkoda drzew :(

U nas -23 stopni, ale jak na razie drzewa trzymają się dzielnie. Jesień nie była deszczowa.

Link to comment
Share on other sites

Stan konta 2017r - 8 sierściuchów :)

 

163,72 zł / 29.12.2016 / 11.01.2017 - ( z rozliczeń skarpety Keruska i Sabinki )

20 zł / 05.12.2016 - Nadziejka ( dla sierściuchów )

10 zł /  09.01.2017 - Wiedźma dla Stefanii ( deklaracja stała )

______________

193,72 zł / 11.01.2017

Link to comment
Share on other sites

W Biedronce jest promocja na makaron (kupując 3 x 1kg płacimy za 2 kg) i suchą karmę dla psów w 10 kg workach

Zamówiłam 60 kg makaronu i 50 kg suchej karmy...jeżeli będą mogli zapakować ,). Zaopatrzenie dojedzie w sobotę.

Znajomi jak zawsze trzymają rękę na pulsie, wypatrują towarów w promocyjnych cenach dla psiaków :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadziejko, dziękujemy za ciepłe myśli :)

Zdrówka humory dopisują. Za oknem biało temperatura do przyjęcia  psy mają pełną radochę, hopsają w mięciutkich puchu...

Po dzisiejszych szaleństwach padły ja też "zatrułam" się świeżym powietrzem i spałam z nimi. Obudziłam się, ciemno cisza... głupie uczucie, przez chwilę nie mogłam odnaleźć się w czasie ,) a tu pora na ostatnie wyjście :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...