Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

18 minut temu, anica napisał:

.. .

..tak więc ,przynajmniej mamy ... punkt ,że te z wyższą ceną?... wcale nie muszę być skuteczniejsze? lepiej działać? że jednak nie ''cena'' decyduje!

Eluś , dziękuję że zajrzałaś usmiech.gif   i proszę , jeśli będziesz w tym sklepie jeszcze kiedyś?... to spytaj sprzedawczyni, może będą pamiętali nazwę?  albo będą mieli w sklepie?

Aniu, to sklep  "Społem" na ul. Karosek w Bochni. Tam robimy zakupy, gdy mieszkamy na działce. Nie będę już tam raczej bywać do przyszłej wiosny. Co prawda mąż co tydzień jeździ na działkę, żeby uzupełnić kotkom zjedzoną karmę, ale nie samochodem, tylko pociągiem, a sklep jest odległy o ponad 3 km.  Latem jeździmy rowerami, ale o tej porze roku jest to niemożliwe, a na pieszą wędrówkę mąż raczej  się nie zdecyduje :)

Będę się rozglądała za takimi obróżkami i dam znać. One z pewnością są dostępne nie tylko w tamtym sklepie :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anica napisał:

Dziękuję za linka, poczytam usmiech.gif

Bio Reppelent spray - aktywny środek odstraszający owady, chroni przed ukąszeniami. Polecił nam wet, stosujemy od kilku lat. Pryskamy psy, pryskamy siebie - można! Działa około 7 godzin, nie powoduje uczuleń, nie powoduje przebarwień sierści, nie zlepia sierści, ładnie pachnie. To kompozycja olejków eterycznych skutecznie odstraszających owady.

Spryskuje się krówki na pastwiskach...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Bio Reppelent spray - aktywny środek odstraszający owady, chroni przed ukąszeniami. Polecił nam wet, stosujemy od kilku lat. Pryskamy psy, pryskamy siebie - można! Działa około 7 godzin, nie powoduje uczuleń, nie powoduje przebarwień sierści, nie zlepia sierści, ładnie pachnie. To kompozycja olejków eterycznych skutecznie odstraszających owady.

Ooootego nie znam, a często komary dają się nam we znaki. Gdzie się to kupuje ? W aptekach , czy w zoologicznych sklepach ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Bio Reppelent spray - aktywny środek odstraszający owady, chroni przed ukąszeniami. Polecił nam wet, stosujemy od kilku lat. Pryskamy psy, pryskamy siebie - można! Działa około 7 godzin, nie powoduje uczuleń, nie powoduje przebarwień sierści, nie zlepia sierści, ładnie pachnie. To kompozycja olejków eterycznych skutecznie odstraszających owady.

... dziękuję raz jeszcze buziak.gif

13 minut temu, elik napisał:

Aniu, to sklep  "Społem" na ul. Karosek w Bochni. Tam robimy zakupy, gdy mieszkamy na działce. Nie będę już tam raczej bywać do przyszłej wiosny. Co prawda mąż co tydzień jeździ na działkę, żeby uzupełnić kotkom zjedzoną karmę, ale nie samochodem, tylko pociągiem, a sklep jest odległy o ponad 3 km.  Latem jeździmy rowerami, ale o tej porze roku jest to niemożliwe, a na pieszą wędrówkę mąż raczej  się nie zdecyduje :)

Będę się rozglądała za takimi obróżkami i dam znać. One z pewnością są dostępne nie tylko w tamtym sklepie :)

.. i Tobie Eluś ,również buziak.gif

... ależ się ,całuśnie zrobiło! haha.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Ooootego nie znam, a często komary dają się nam we znaki. Gdzie się to kupuje ? W aptekach , czy w zoologicznych sklepach ?

Ja kupuję w Gródku w sklepie weta specjalizującego się w leczeniu zwierząt hodowlanych.

Producent: FHU OVER Stare Kozuby 63A 98-160 Sędziejowice

48 436771349 (adres producenta z opakowania)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Opis produktu: Pielęgnacja psów - OVER ZOO Bio Repellent Spray - preparat odstraszający owady - 250 ml + GRATISY / około 18 zł

OVER ZOO Bio Repellent Spray - Aktywny środek odstraszający owady - 250 ml Przeznaczenie preparatu! Do odstraszania owadów. Opis produktu Aktywny środek o działaniu odstraszającym. Skutecznie chroni przed wszelkimi owadami latającymi oraz odstrasza kleszcze. Bio Repelent Spray skutecznie chroni przed wszelkimi owadami latającymi, takimi jak: gzy, komary, muchy, muszki i inne. Dzięki specjalnie dobranej kompozycji olejków eterycznych skutecznie odstrasza kleszcze. Bio Repelent Spray nie powoduje przebarwień sierści. Jest bezpieczny dla nas, jak i naszych zwierząt. Pozostawia przyjemny cytrynowy zapach. Działając do 7 godzin idealnie sprawdza się na wspólnych spacerach. Cechy produktu: odstrasza owady działa do 7 godzin bezpieczny dla ludzi i zwierząt nie zawiera pestycydów Skład produktu: naturalne olejki eteryczne (pomarańczy, cytryny, geranium, drzewa herbacianego), skaż. alkohol etylowy, alkohol izopropylowy, gliceryna, solubilizant, związek powierzchniowo-czynny, EDTA, konserwant, woda. Pojemność: butelka z atomizerem 250 ml Sposób użycia: narażone na działanie owadów partie ciała spryskać równomiernie za pomocą atomizera. W razie potrzeby czynność powtorzyć. Nie stosować w okolicach oczu i nosa

Link to comment
Share on other sites

Przyjechał wet i było szczepienie przeciw wściekliźnie

7 x 25 zł = 175 zł

Dianka ma aktualne szczepienie, Sabinki/staruszki nie szczepiłam w tym roku, ze względu na wiek, stan zdrowia (szczepionka działa 2 lata/jest zabezpieczona)

Mela wpisana/rozliczona na swoim wątku

tweeiu8picm2_t.jpg

Zakup obroży przeciw kleszczom przesuwamy w czasie...ech życie

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze poczytac dowiedziec

 moze i my zaczniemy

na wiosnke ten preparat stosowac

Ciociu Moli@ wysylam teraz w chwilence tej

 ku Wam

od Nadziejkowa Burzunkowa

dla psiaczkow cegielenke Podobny obrazPodobny obraz

a patrzajcie dziewczyny drogie patrzajcie w poniedzialek

 boc moze juz priorytecik nadleci heyhooo

Wysciskaj prosze lapenki wszystkie od Nadziejeczkow i Ciocie joi wysciskuniaj stokroc

 

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociunia ja teraz patrzam i patrzam i czytam adresik Wasz

 boc w pw mi ciocia slala ze 16-040 Gródek

 a w przelewie od Ciebie mam kokana

 ze 16-040 Królowy Most

 pyatam serce

 boc paczka poleciala na  Gródek

Nadziejko, nastraszyłaś Siebie...po sprawdzeniu  wszystko gra z adresem :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Ja kupuję w Gródku w sklepie weta specjalizującego się w leczeniu zwierząt hodowlanych.

Producent: FHU OVER Stare Kozuby 63A 98-160 Sędziejowice

48 436771349 (adres producenta z opakowania)

 

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Opis produktu: Pielęgnacja psów - OVER ZOO Bio Repellent Spray - preparat odstraszający owady - 250 ml + GRATISY / około 18 zł

OVER ZOO Bio Repellent Spray - Aktywny środek odstraszający owady - 250 ml Przeznaczenie preparatu! Do odstraszania owadów. Opis produktu Aktywny środek o działaniu odstraszającym. Skutecznie chroni przed wszelkimi owadami latającymi oraz odstrasza kleszcze. Bio Repelent Spray skutecznie chroni przed wszelkimi owadami latającymi, takimi jak: gzy, komary, muchy, muszki i inne. Dzięki specjalnie dobranej kompozycji olejków eterycznych skutecznie odstrasza kleszcze. Bio Repelent Spray nie powoduje przebarwień sierści. Jest bezpieczny dla nas, jak i naszych zwierząt. Pozostawia przyjemny cytrynowy zapach. Działając do 7 godzin idealnie sprawdza się na wspólnych spacerach. Cechy produktu: odstrasza owady działa do 7 godzin bezpieczny dla ludzi i zwierząt nie zawiera pestycydów Skład produktu: naturalne olejki eteryczne (pomarańczy, cytryny, geranium, drzewa herbacianego), skaż. alkohol etylowy, alkohol izopropylowy, gliceryna, solubilizant, związek powierzchniowo-czynny, EDTA, konserwant, woda. Pojemność: butelka z atomizerem 250 ml Sposób użycia: narażone na działanie owadów partie ciała spryskać równomiernie za pomocą atomizera. W razie potrzeby czynność powtorzyć. Nie stosować w okolicach oczu i nosa

Sądząc z opisu, to jest jakiś rewelacyjny środek. Nawet kleszcze odstrasza. Po co więc chcesz stosować jeszcze obroże ? Jeśli w grupie jest więcej psiaków, które lubią się z sobą bawić, to najczęstszą zabawą jest pozorowana walka, podgryzanie łapek i karków. Może dojść do przytrucia.

Czy nie lepiej pozostać przy środku w aerozolu ?

Link to comment
Share on other sites

Elik, na kleszcze za słaby, komary, muchy, meszki odstrasza ale kleszczy - nie wierzę, nie ufam. Ja nigdy nie ryzykowałam, nigdy nie liczyłam że zabezpieczy przed kleszczami. Kleszcze są wszędzie, w zależności od pory roku jest więcej mniej. Zabezpieczać musimy czasami nawet podwójnie - obroża + krople (były takie lata).

Jest zakaz używania nawozów na polach, w lesie/puszczy nie wycina się starych drzew (tylko chore). Wiatr powali i leży, lasu nie czyszczą, jest sporo bagien...Natura 2000 :)

Link to comment
Share on other sites

Rozi, dodzwoniłam się do sklepu :)

Pani kierowniczka gdy usłyszała skąd i po co dzwonię zdziwiła się ale słyszałam w głosie zadowolenie, wręcz dumę :).

Sprawdzi dokładnie, umówiłam się na telefon, na pewno mają i mieli obroże Bros Happs (pasuje cenowo )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...