Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

O 9.12.2016 o 00:52, elik napisał:

Niesamowite !! Wspaniali Ludzie. No właśnie wszystko zależy od tego, jacy ludzie pracują  w schronisku. Nawet przy skromnych nakładach można tak zorganizować warunki, że psiaki mają zapewnione podstawowe potrzeby.

Żeby tak więcej takich schronisk.

Najbardziej cieszą te zajęcia z dziećmi. 

Fajnie, że jest to schronisko, że udało się ulokować tam psy. U nas nie mogły zostać, nawet jeżeli udałoby się wygospodarować miejsca to nie udźwignęłybyśmy finansowo, nie utrzymałybyśmy kolejnych psów, przecież już mamy poważne problemy, robimy kolejne długi. Już nie raz słyszałam od dogomaniaków "same jesteście sobie winne", "jesteście niezaradne", "nikt wam nie kazał"

Opłacenie hotelu dla dwóch dużych psów jest całkowici poza naszym zasięgiem ...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Fajnie, że jest to schronisko, że udało się ulokować tam psy. U nas nie mogły zostać, nawet jeżeli udałoby się wygospodarować miejsca to nie udźwignęłybyśmy finansowo, nie utrzymałybyśmy kolejnych psów. Już nie raz słyszałam od dogomaniaków "same jesteście sobie winne", "jesteście niezaradne", "nikt wam nie kazał"

Aż trudno uwierzyć w to, że to dogomaniak, do dogomaniaka  :( Współczuję.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

gdybym napisała kto...z fotela Byś spadła ;(

A nie ja przypadkiem? Bo ja czasem apeluję o rozsądek. Łatwo jest kadzić, jaka to ciocia wspaniała, anioł chodzący, a ciocia się pakuje w kolejne zobowiązania i ląduje w potężnych długach, bez chwili czasu dla siebie, a i dla tej gromady zwierząt czasu jej nie starcza, żeby porządnie zadbać.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, rozi napisał:

A nie ja przypadkiem? Bo ja czasem apeluję o rozsądek. Łatwo jest kadzić, jaka to ciocia wspaniała, anioł chodzący, a ciocia się pakuje w kolejne zobowiązania i ląduje w potężnych długach, bez chwili czasu dla siebie, a i dla tej gromady zwierząt czasu jej nie starcza, żeby porządnie zadbać.

:)

nie, nie Ty, Ty nam bardzo pomogłaś za co jestem bardzo wdzięczna...nie zapomnę, pamięć mam bardzo dobrą :)

ale to prawda co piszesz...rozsądek straciłam...Pracowałyśmy w domu przez neta, było miejsce/warunki...mogłyśmy utrzymać beż wsparcia z zewnątrz i poszło. Przyzwyczaiłyśmy że zadbamy...

Link to comment
Share on other sites

Moli@ mam wrażenie, że tego malamuta widziałam na fb, że ktoś szukał....

Jak dobrze, że je zabrałaś z drogi! Dużo lepiej jest pomóc psom i nawet zawieść je do schroniska (o ile oczywiście nie jest to mordownia! a teraz wiele schronisk ma już bardzo dobre warunki i chwała im za to;)) niż zamknąć oczy, udawać że sie nie widzi, bo...a nóż same wrócą do domu....

Wiele psów przemierza kilometry gubiąc trop i oddalając sie od domu...wiele jest porzuconych. Cudownie że uratowaliście te psiaki! BRAWO kochani:) <3

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, kiyoshi napisał:

Moli@ mam wrażenie, że tego malamuta widziałam na fb, że ktoś szukał....

Jak dobrze, że je zabrałaś z drogi! Dużo lepiej jest pomóc psom i nawet zawieść je do schroniska (o ile oczywiście nie jest to mordownia! a teraz wiele schronisk ma już bardzo dobre warunki i chwała im za to;)) niż zamknąć oczy, udawać że sie nie widzi, bo...a nóż same wrócą do domu....

Wiele psów przemierza kilometry gubiąc trop i oddalając sie od domu...wiele jest porzuconych. Cudownie że uratowaliście te psiaki! BRAWO kochani:) <3

Kiyoshi, dziękuję :)

Może wstawisz zdjęcie malamutki na fb, cuda się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

O 11.12.2016 o 12:01, Moli@ napisał:

Fajnie, że jest to schronisko, że udało się ulokować tam psy. U nas nie mogły zostać, nawet jeżeli udałoby się wygospodarować miejsca to nie udźwignęłybyśmy finansowo, nie utrzymałybyśmy kolejnych psów, przecież już mamy poważne problemy, robimy kolejne długi. Już nie raz słyszałam od dogomaniaków "same jesteście sobie winne", "jesteście niezaradne", "nikt wam nie kazał"

Opłacenie hotelu dla dwóch dużych psów jest całkowici poza naszym zasięgiem ...

... NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ! Moli , ja wiem ,że to nie jest takie proste! bo jesteś tak wrażliwą o wielkim sercu osobą... że nie trzeba Ciebie dobrze poznać ,żeby to zobaczyć!.. to co robisz...to co zrobiłaś, jest wielkie! Szacun Moli!...:friends:

O 11.12.2016 o 12:21, rozi napisał:

A nie ja przypadkiem? Bo ja czasem apeluję o rozsądek. Łatwo jest kadzić, jaka to ciocia wspaniała, anioł chodzący, a ciocia się pakuje w kolejne zobowiązania i ląduje w potężnych długach, bez chwili czasu dla siebie, a i dla tej gromady zwierząt czasu jej nie starcza, żeby porządnie zadbać.

... czasem potrzebny jest taki dobry duszek, który przypomni ,że wszystko ma swoje granice!...a forum jest od tego właśnie ,żeby dzielić się swoimi uwagami...radami.. opiniami :-P

O 11.12.2016 o 18:47, kiyoshi napisał:

Moli@ ludzie na fb pytają gdzie te pieski znalazłaś, napisałam że w okolicy Białegostoku...czy może napiszesz mi miejscowość tutaj lub na priv?

 

...ja normalnie wstrzymuję, oddech! :roll:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anica, ja też wstrzymuję oddech, może odnajdą się właściciele, jestem za tym aby mówić, pisać, pokazywać gdzie się da...może ktoś pozna...może ktoś adoptuje.

No cóż, kłopoty to moja specjalność...czasami sama się proszę...ech życie ,)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki

Niestety mimo baaardzo licznych udistepnien zdjec pieskow nie widzialam nigdzie by ktokolwiek je rozpoznawal:(

Jedna osoba napisala mi ze przesledzi bardziej lokalne strony ale raczej tez nic nie znalazla:(

Czasem wlasciciele nie szukaja lub nie wiedza jak szukac

Najwazniejsze ze schronisko jest dobre i psiaki sa bezpieczne- chyba nic wiecej nie mozemy zrobic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczynki

Niestety mimo baaardzo licznych udistepnien zdjec pieskow nie widzialam nigdzie by ktokolwiek je rozpoznawal:(

Jedna osoba napisala mi ze przesledzi bardziej lokalne strony ale raczej tez nic nie znalazla:(

Czasem wlasciciele nie szukaja lub nie wiedza jak szukac

Najwazniejsze ze schronisko jest dobre i psiaki sa bezpieczne- chyba nic wiecej nie mozemy zrobic

Kiyoshi, robimy co możemy...wielkie dzięki :)

Malamutka ma 5 lat i ma właściciela...więcej nic nie wiem. Może po czipie odszukano...

Coś się jednak dzieje ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...