Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Do głównego zdjęcia mam dwa drobne zastrzeżenia:

1. Obroża jest zaciśnięta, powinna być luźna, wtedy widać, że pies nie ciągnął.

2. Przednie łapy postawiła tak, że wyglądają na za chude.

Na poniższym łapy OK, ale z kolei łeb jest dużo ładniejszy na tym, które wybrałam.

100_7158.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie, ja myślę, że niech zostaną 2, zwłaszcza że i las i mostek pokazują lewą stronę. Psa znaczy. A może w którymś momencie przypadkiem pstrykniesz dobre zdjęcie z prawej i się dołoży, choć możesz nie zdążyć :)

Edit: pogapiłam się raz jeszcze i można dać 3, ale główne to pierwsze.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, rozi napisał:

Nie, ja myślę, że niech zostaną 2, zwłaszcza że i las i mostek pokazują lewą stronę. Psa znaczy. A może w którymś momencie przypadkiem pstrykniesz dobre zdjęcie z prawej i się dołoży, choć możesz nie zdążyć :)

Gdy tylko przestanie padać lecimy na spacer z aparatem :)

Wiedziałam, wiedziałam żeby poprosić Cię o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Tekst  i zdjęcia do ogłoszeń

 

Duża Diana.
Znaleziona zimą w lesie, przeraźliwie chuda, brudna, wygłodzona.

Teraz, po dwóch latach troskliwej opieki w Domu Tymczasowym, to postawna, proporcjonalnie zbudowana, piękna w ruchu psica, nieco wyższa od labradora.
Zrównoważona, rozumna, karna, zna podstawowe komendy. W domu nie brudzi, nie niszczy.
Mieszka z grupką zwierząt - jedne lubi, innych nie. W stosunku do ludzi łagodna, choć początkowo nieufna.
Spacer z Dianą to sama przyjemność, ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo posłuszna.

Zapraszamy do kontaktu, Opiekunka Diany opowie o niej więcej.
Suka ma około 5 lat, jest wysterylizowana, zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana,
Przebywa w okolicy Białegostoku.

100_7146.JPG

100_7073.JPG

100_7257.JPG

Link to comment
Share on other sites

To by mogło być zamiast mostka, widać że spokojny pies, a to ważne. Anica chciała to zdjęcie z jęzorem, ale ja bym nie zadzwoniła o takiego psa, jest pełen uroku, ale wygląda, jakby przed sekundą skakał na człowieka i dopiero co go z trudem usadzili w miejscu.

100_7257.JPG

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, ale tu  burza mózgów:)

Powiem szczerze, że ja zwykle daje w ogłoszeniach po 6-8 zdjęć (tzn, max ile pozwala dany portal), więc możecie dobrać więcej, bo jest z czego wybierać, ale jak chcecie tylko te 3 to ok.

Dzis nie zrobie ogloszeń ale postaram sie jutro wieczorem lub pojutrze.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

dziewczyny, ale tu  burza mózgów:)

Powiem szczerze, że ja zwykle daje w ogłoszeniach po 6-8 zdjęć (tzn, max ile pozwala dany portal), więc możecie dobrać więcej, bo jest z czego wybierać, ale jak chcecie tylko te 3 to ok.

Dzis nie zrobie ogloszeń ale postaram sie jutro wieczorem lub pojutrze.

 

 

Ja wychodzę z założenia, że ludzie powinni mieć lekki niedosyt. A ogłoszenia najlepiej puścić tuż przed weekendem, potem odświeżenia też tak wypadną, prawda?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, rozi napisał:

Ja wychodzę z założenia, że ludzie powinni mieć lekki niedosyt. A ogłoszenia najlepiej puścić tuż przed weekendem, potem odświeżenia też tak wypadną, prawda?

Trzymajmy się propozycji sugestii rozi :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Moli ja akurat nie dam rady trzymac sie sugestii rozi:( ogloszenia robie najczesciej w niedziele ewentualnie w poniedzialek wieczor, w inne dni mam prace rano i wieczorem plus swoje sprawy

Wiec nie wiem

Nie pomyślałam, przepraszam

Poświęcasz swój czas a ja wydziwiam...zrób kiedy Ci pasuje. Dla mnie to ogromna pomoc!

Jeżeli można to wykupię podbijanie i ogłoszenie nie zginie

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

Ja myślałam, że w tych dniach nie masz czasu, dlatego napisałam, że nawet lepiej w okolicach weekendu.

Tzn w wekend mam zwykle czas

Zobaczymy jak to bedziez czasem dzieci odwoluja korki to wtedy mam czas na psiaki ale to naprawde roznie jest

Wkleje linki jak zrobie ogloszenia :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Moli@ napisał:

Nie pomyślałam, przepraszam

Poświęcasz swój czas a ja wydziwiam...zrób kiedy Ci pasuje. Dla mnie to ogromna pomoc!

Jeżeli można to wykupię podbijanie i ogłoszenie nie zginie

Dziękuję :)

Ja wykupię Dianeczce ok2.gif .. tylko, chyba jak kiyoshi ogłasza to trzeba będzie, pieniążka przelać na jej konto, bo może chyba tylko podbijać ogłoszeniodawca?(tak mi się wydaje, pewna nie jestem?)

  Łał! ...ale fajne będzie miała ogłoszenia! profesjonalne podejściespoko.gif

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anica napisał:

Ja wykupię Dianeczce ok2.gif .. tylko, chyba jak kiyoshi ogłasza to trzeba będzie, pieniążka przelać na jej konto, bo może chyba tylko podbijać ogłoszeniodawca?(tak mi się wydaje, pewna nie jestem?)

  Łał! ...ale fajne będzie miała ogłoszenia! profesjonalne podejściespoko.gif

... będę czekać na ten jeden telefon :)

 

Dziękuję :), tak pieniążek na konto kiyoshi

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2017 o 09:53, Moli@ napisał:

... będę czekać na ten jeden telefon :)

 

Dziękuję :), tak pieniążek na konto kiyoshi

Napisałam do kiyoshi i pomyślałam sobie jeszcze ,że może w wolniejszej chwili poogłaszała bym Dianeczkę na innych bezpłatnych portalach jak np Lento? co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...