Jump to content
Dogomania

Depresja i załamanie poszły precz, Elmo już w DS w Krakowie


Gabi79

Recommended Posts

A ja przybywam ze zdjęciami szalejącego Elmo.

To bardzo wesoły psiak, który jest spragniony głasków od człowieka i szaleństwa z psim kumplem.

Niestety Elmo ma też wady. 

Elmo mieszka z pieskami w "psiej kuchni" i niestety wyskakuje na ladę. Jeżeli jest coś do jedzenia to zje, wszystko inne zrzuca.

Ma zapędy do niszczenia. Zobaczymy co będzie dalej jak się rozkręci ;)

 

jjnwg2.jpg

 

2helyy0.jpg

 

mrztj4.jpg

 

2i6z5g7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano poleciały moje stałe deklaracje dla Elmusia za II-IV 2015 czyli 90 zł. :)

 

Elisabetko, bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Elmo, cudny, jka miło patzreć gdy tak beztrosko biega i się bawi.

 

Pewnie nikt go nie nauczyło co wolno, a czego nie, a potem po prostu wywalił.

Link to comment
Share on other sites

I ja się melduję. Piękne foteczki!  Ten psiak tak bardzo potrzebował terenu  i towarzystwa do zabawy, widać, że jest szczęśliwy :)))

 

Witaj Linda na wątku Elmusia!!!

 

Dziś rano poleciały moje stałe deklaracje dla Elmusia za II-IV 2015 czyli 90 zł. :)

 

Pieniążki już zasiliły budżet naszego przystojniaka, jeszcze raz Elisabetko serdecznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

W samą porę Elmuś wyjechał.Właśnie wróciłam z azylu, wczoraj zwrot młodej labradorki zagryzającej kury, dziś maleńki pieseczek, któremu zmarł pan.....Beznadzieja, teraz azyl pęka w szwach, nie ma wolnych kojców, w każdym po kilka psów, robi się mało bezpiecznie, żeby tylko nie było pogryzień. Strach pomyślec, jesli pojawi się jescze jakaś psina..... :( Elmusiu przynajmniej ty jesteś bezpieczny!

Link to comment
Share on other sites

W samą porę Elmuś wyjechał.Właśnie wróciłam z azylu, wczoraj zwrot młodej labradorki zagryzającej kury, dziś maleńki pieseczek, któremu zmarł pan.....Beznadzieja, teraz azyl pęka w szwach, nie ma wolnych kojców, w każdym po kilka psów, robi się mało bezpiecznie, żeby tylko nie było pogryzień. Strach pomyślec, jesli pojawi się jescze jakaś psina..... :( Elmusiu przynajmniej ty jesteś bezpieczny!

 

Jak mnie to wkurza, oddać psa, bo zagryza kury (ogólnie to każdy powód oddania psa mnie wk...), ech ....

Link to comment
Share on other sites

W samą porę Elmuś wyjechał.Właśnie wróciłam z azylu, wczoraj zwrot młodej labradorki zagryzającej kury, dziś maleńki pieseczek, któremu zmarł pan.....Beznadzieja, teraz azyl pęka w szwach, nie ma wolnych kojców, w każdym po kilka psów, robi się mało bezpiecznie, żeby tylko nie było pogryzień. Strach pomyślec, jesli pojawi się jescze jakaś psina..... :( Elmusiu przynajmniej ty jesteś bezpieczny!

 

Biedne psiaki... :(

Link to comment
Share on other sites

Ufff! Po tym jak się pożaliłam, dwa pieski został adoptowane w ciągu dnia :)))) To zapewne dzięki Wam :))))) Bo przed tymi komentarzami wszechświat zdawał się zapomnieć o dębickim azylu, zero adopcji, a tu proszę :)))))

 

Jak dobrze... I na pewno dzięki nam! ;)

Biednedobre, będziemy cały czas myślec i trzymac kciuki za psiaki z dębickiego azylu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ufff! Po tym jak się pożaliłam, dwa pieski został adoptowane w ciągu dnia :)))) To zapewne dzięki Wam :))))) Bo przed tymi komentarzami wszechświat zdawał się zapomnieć o dębickim azylu, zero adopcji, a tu proszę :)))))

 

 

Oby to tylko były dobre domy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...