Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Pod koniec stycznia, to ile to będzie brakowało do 3-ch miesięcy  :) ???

...

 

Wg moich wyliczeń pod koniec stycznia to będzie prawie 3 miesiące :D  :D  :D

...

 

No więc ile to będzie ;) Niewiele ponad miesiąc, czy prawie 3 m-ce ??? P

 

Licząc od dzisiaj, to byłoby niewiele ponad miesiąc, a Franulek był adoptowany w listopadzie o ile dobrze pamiętam :)

Link to comment
Share on other sites

No więc ile to będzie ;) Niewiele ponad miesiąc, czy prawie 3 m-ce ??? P

 

Licząc od dzisiaj, to byłoby niewiele ponad miesiąc, a Franulek był adoptowany w listopadzie o ile dobrze pamiętam :)

 

Elik wracaj z tego kosmosu na ziemię :D  Stąd tyle buziek uśmiechniętych ponieważ Franka wywiozłam 13.XII i pod koniec stycznia będzie - krakowskim targiem - 1,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Elik wracaj z tego kosmosu na ziemię :D  Stąd tyle buziek uśmiechniętych ponieważ Franka wywiozłam 13.XII i pod koniec stycznia będzie - krakowskim targiem - 1,5 miesiąca.

 

No w końcu wiadomo ile będzie. Czyli co najmniej o 1,5 miecha za mało.

Ha, ha,ha ale mnie  przyłapałyście :) :D :P  Czas za szybko płynie. Wydawało mi się, że to było w listopadzie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam już dłuższy czas mam okazję przyglądam się forum, jestem szczęśliwą posiadaczką Frania chciałam złożyć Wam życzenia Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Cieszę się,że Franio jest z nami to jest cudowny psiaczek a z kotą już do końca się zakumplowali przynajmniej od strony Frania .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, agatelka napisał:

Witam już dłuższy czas mam okazję przyglądam się forum, jestem szczęśliwą posiadaczką Frania chciałam złożyć Wam życzenia Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Cieszę się,że Franio jest z nami to jest cudowny psiaczek a z kotą już do końca się zakumplowali przynajmniej od strony Frania .

Witamy szczęśliwą opiekunkę Frania :) Dziękujemy za przyjęcie do Stada i opiekę nad naszym ulubieńcem. Miał bardzo zły start w życie, dlatego tym bardziej cieszy, że znalazł się w tak ciepłym i opiekuńczym DOMU :)

Ja także życzę samych słonecznych dni i wiele radości w Nowym 2016 Roku. No i oczywiście proszę o częste wizyty na wątku Frania i relacje z życia Stada :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agatelka napisał:

Witam już dłuższy czas mam okazję przyglądam się forum, jestem szczęśliwą posiadaczką Frania chciałam złożyć Wam życzenia Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Cieszę się,że Franio jest z nami to jest cudowny psiaczek a z kotą już do końca się zakumplowali przynajmniej od strony Frania .

Cześć Agatko :D Buziaczki dla Franulka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...