Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

U nas smutno. Franuś taki tulak, a ja oczy mokre :( Więc w ramach zapomnienie generalne porządki. Zielona noc ale myślę że Mimronki nie znają tego to pójdą spać jak zawsze.

Ciekawa jestem jak będzie bez Frania?

 

Lolcia wyprzytulam że ho, ho I resztę też :D

Link to comment
Share on other sites

kciukamy i serduchem przytulamy Was anecinku 

i lapeczki i Franunia aby jemu sie cudnie dzialo w domeczku 0heart.gif

aby kochali jak nigdy0heart.gif

 

Dzięki Ewciu :)

 

 

 

Franulka bądź szczęsliwy chłopaku kochany :* :) ciocia trzymaj się tam dzielnie ;) :*

 

Dzięki Marticzko. MUSI być szczęśliwy. Z moją dzielnością bardzo kiepsko :(

Link to comment
Share on other sites

Franiu, szczęśliwej drogi i szczęścia w nowym życiu. Bądź zdrowy, radosny i grzeczny, Kochaj i bądź kochany.

Anecik trzymaj się i bądź dobrej myśli. Franiu będzie na pewno szczęśliwy, bo będzie kochany nie mniej niż dotychczas. Franuś to taki przytulaśny chłopak, że nie może być inaczej :)

Wiesz przecież, że najbardziej kochane są łobuzy, a Franiu to łobuz nad łobuzy więc miłości z pewnością mu nie zabraknie.

 

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zaciśnięte ! :)

 

Co u Frania ??

 

Też umieram z ciekawości

 

Jestem za górami, za lasami,ale myślę o Was.

 

dobrze, ze tak daleko jest internet

 

Anecik zlituj się :), szepnij coś 

 

 

Jest bardzo dobrze :)

 

Cudowny dom, trzypokoleniowa rodzina, duży ogród. Wszyscy zachwycenie Franiem, dzieci (l. chyba 7 lub 8 i 15 - chłopcy) wiedzą co to pies w domu - tą mądrą wiedzą, Pani Babcia wspaniała osoba bardzo zadowolona że nie będzie sama w domu podczas nieobecności domowników. Nowe Pańciostwo przygotowane na przyjazd Franulka. Będzie miał bardzo dobrze, dziesięć rąk do głaskania tylko dla niego, miejsce na kanapie i spanie w łóżku :D , zabawy na ogrodzie.

 

Zaraz wkleję zdjęcia i opiszę resztę tylko coś zjem i napiszę u Lolusia że byłam u Lolusia :D

Link to comment
Share on other sites

A ja beczę :(

 

I życzę Franiowi żeby mu było w nowym domku jak najlepiej, żeby go bardzo kochali. On kocha ludzi a tam ma ich tyle że ho, ho...I jeszcze jest kotek - albo kotka - zapomniałam z wrażenia. Ale Franio zachował się dobrze i go nie zjadł :D  Żartuje oczywiście. Kot jak zobaczył Franiulka obszedł ze dwa razy wersalkę i schował się pod łóżko do sypialni. Franio ma miejsce na kanapie, będzie spał z Pańciostwem w łóżku i pilnował Pani Babci jak będzie sama w domu. Trafił SUPER!!!!!!!!

 

Jestem przeszczęśliwa że doczekał takiego domku. Wieczorkiem zadzwonię do Pani Agaty to się dowiem co tam u niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...