Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Bardzo dziękuję Iwonko za pamięć. Ja mam dziś dopiero troszkę czasu więc życzę wszystkiego dobrego po świętach i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2016.

 

I troszkę Frania :)

 

WP_20151224_004.jpg

 

WP_20151224_005.jpg

 

WP_20151224_006.jpg

 

Kolejne łapki do głaskania i nowi fani Fankowi :)

 

 

 

WP_20151226_002.jpg

 

Padnięty Franczesko :D

 

 

 

WP_20151224_15_40_47_Pro.jpg

 

Wiadomo - świąteczny Franulek :D

 

 

Z nowych wieści - doszło kilka kolejnych osób które pokochały Frania i nastąpił cud wigilijny czyli kota spała w łóżku nad głową Pańci a Franio tuż obok. Nie wiem czy coś gadały bo Pańcia nie pisała :D. Ale może sobie coś wyjaśnili [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0drinks.gif[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się na wizytę PA do Frania pod koniec stycznia. Pytam znawczynie tematu ja mam jechać czy ktoś inny? Nie chodzi mi o moje piękne zapłakane oczęta tylko o Frania :D Ale myślę sobie że jak on tam taki szczęśliwy to chyba nic się nie stanie jak pojadę?

 

Co Wy na to?????

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się na wizytę PA do Frania pod koniec stycznia. Pytam znawczynie tematu ja mam jechać czy ktoś inny? Nie chodzi mi o moje piękne zapłakane oczęta tylko o Frania :D Ale myślę sobie że jak on tam taki szczęśliwy to chyba nic się nie stanie jak pojadę?

 

Co Wy na to?????

 

Ponawiam pytanie. Powiem szczerze że odpowiedź Poker nie jest mi zbytnio na rękę :D  :D  :D

 

I Franio z koteckiem.

 

WP_20151228_003.jpg

 

 

WP_20151225_005.jpg

 

I chciałabym kolejny raz podziękować Franusiowej Rodzinie że stworzyła mu tak fantastyczny wręcz bossski dom. I za to że piszą, ślą smsy za wszystko po prostu. Dzięki Agatko.

 

I nawet nie wiem czy dziękowałam Joannie 1235 (pierwsza Pańcia Tymczasowa Franulka) za całokształt. Dzięki Asiu.

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec stycznia, to ile to będzie brakowało do 3-ch miesięcy  :) ???

Miłości Franulkowi na pewno nie brakuje :D

 

Wg moich wyliczeń pod koniec stycznia to będzie prawie 3 miesiące :D  :D  :D

 

 

    Kotecek ma łóżko podpisane, a imię świadczy o charakterze?

 

Dowiem się, dowiem.

Link to comment
Share on other sites

Wg moich wyliczeń pod koniec stycznia to będzie prawie 3 miesiące :D  :D  :D

 

 

 

 

 

Jak ten czas leci........................, kto by pomyślał,  jedź, Anecik, jedź,  ale będziesz dopiero ryczeć,  jak szczęśliwy Franuś ledwo na Ciebie

 

spojrzy i poleci do swoich ludziów.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas leci........................, kto by pomyślał,  jedź, Anecik, jedź,  ale będziesz dopiero ryczeć,  jak szczęśliwy Franuś ledwo na Ciebie

 

spojrzy i poleci do swoich ludziów.....

 

Będzie ryczeć ze szczęścia ,że Franuś ma tak dobrze. Najcudowniejsze łzy przez uśmiech.

 

Przecież ja i tak będę ryczeć..... czy pozna i poleci do swoich, czy uda że nie pamięta, czy ze szczęścia. Czy to będzie za miesiąc czy za trzy. Bo ja z tych łzawych i płaczących :(

Link to comment
Share on other sites

Przecież ja i tak będę ryczeć..... czy pozna i poleci do swoich, czy uda że nie pamięta, czy ze szczęścia. Czy to będzie za miesiąc czy za trzy. Bo ja z tych łzawych i płaczących :(

Kto by pomyślał. W dużym ( nie bij ) ciele  jeszcze większy DUCH.

Link to comment
Share on other sites

Wybieram się na wizytę PA do Frania pod koniec stycznia....

Co Wy na to?????

 

Trudno powiedzieć jak on zareaguje. Ja zwykle nie widzę się z byłymi tymczaskami co najmniej 3 miesiące.

 

Pod koniec stycznia, to ile to będzie brakowało do 3-ch miesięcy  :) ???...

 

Wg moich wyliczeń pod koniec stycznia to będzie prawie 3 miesiące :D  :D  :D...

 

No to o co loto :P   To prawie tyle, ile stosuje Poker  :D

 

 

...

A zauważyłyście podpisane  kocie łóżko  ? Mam nadzieję ,że Franuś umie czytać i nie pomyli się.

A jak się pomyli, to będą bliskie spotkania trzeciego stopnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...