Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na gorąco ale może nie zapeszę. Być może do Frania trafił dziś spóżniony Mikołaj:)

 

Dzwonił bardzo fajny domek o Frania. Szczegółów dokładnie nie znam bo z Panią zainteresowaną rozmawiała osoba decyzyjna ale jesteśmy bardzo dobrej myśli :) Czekamy na wypełnienie ankiety i mam nadzieję że w niedzielę połączymy wizytę PA z pozostawieniem Franczeska w jego nowym domku :D   :D   :D

Domek z ogrodem w Bielsku, dwójka nastoletnich dzieci, Pani Babcia cały czas w domu. Mógłby mieć raj. Fajnie gdyby wszystko wyszło super.

 

I jak my teraz będziemy żyć bez Frania??? Mimrony zgnuśnieją chyba, a ja zaś będę ryczć przez miesiąc. Franiulek kochany...

 

Ale czekamy do niedzieli i prosimy o trzymanie kciuków!!!

Link to comment
Share on other sites

Kciuki już trzymam . Tylko w sumie to nie wiem po co.Wszyscy będą przeżywać stres.

 

Jak po co??? Żeby Franio wypoczywał pod choinką już we własnym domu, żebym nie beczała za nim za długo, żeby Roniś odnalazł sens życia bez Franka, żeby Mmisia nie wpadła w depresję jak nie będzie miała na kogo warkolić, żeby mój mąż się odnalazł bez Franczeska. Powodów jest mnóstwo. A i tak najważniejsze jest to żeby Franuś znalazł swój domek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak po co??? Żeby Franio wypoczywał pod choinką już we własnym domu, żebym nie beczała za nim za długo, żeby Roniś odnalazł sens życia bez Franka, żeby Mmisia nie wpadła w depresję jak nie będzie miała na kogo warkolić, żeby mój mąż się odnalazł bez Franczeska. Powodów jest mnóstwo. A i tak najważniejsze jest to żeby Franuś znalazł swój domek :)

0_97b59_7ad988b9_L.pngcudny przeciudny Franuniu sciskamy   trzymamy 

za wszystko najlepsze dla ciebie kokany0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści są takie, że nic się nie zmieniło :) Państwo czekają z utęsknieniem i nie mogą się doczekać niedzieli. A ja......... chyba chciałabym żeby niedziela była dopiero ............jakoś później niż w tą niedzielę :(

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie nawet myślałam czy nie dało by się odwiedzić Lolcia ale u Togusi goście. A może się spytam? Chociaż żeby go przytulić?

Klatka Frania umyta, kocyk potargany ale ulubiony wyprany. A Franio chyba coś czuję bo nie odstępie mnie na krok a ja już popłakuje po kątach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...