Jump to content
Dogomania

Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)


Nutusia

Recommended Posts

Umówiłam wczoraj Niońkę na operację, na 19 marca na 15.30. Taka jestem gapa, że sama ze sobą już dawno się umówiłam, że to będzie 19go, ale do Doktora nie zadzwoniłam w tej sprawie ;) No i "moja godzina", czyli 18ta już jest zajęta :)Operacja będzie trwała ok. 2 godzin. Powoli zaczynam się stresować tym, co będzie później...

A dziś ok. 18tej Niniusia będzie miała gości! ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Wizytacja pozytywna. Najbardziej chciały się wyadoptować - nie uwierzycie - Gapcia z Imcią! :) Kreska i Lili były zamknięte ze Sławkiem w sypialni, żeby Państwo zębów i nosów nie stracili, pochylając się do Nioni ;)

Nioniusia zaprezentowała się bardzo ładnie - obszczekała obcych w przedpokoju, ale zaraz potem mocno podstawiała się do głasków, przepychając się nawet przed innymi potencjalnie chętnymi. Pani Patrycja mówi, że oczka ma podobne do Grosi Malagosowej :)
Na koniec Pani wzięła Niońkę na ręce, żeby zobaczyć jak jest ciężka i to trochę przestraszyło Nioniusię. Ale nie za bardzo, bo zaraz potem żegnała Państwa w przedpokoju, a nawet się z nimi... wybierała!!!

Umowa jest taka, że dam znać po zabiegu jakie plany terminowe ma Doktor. Opierając się na tym, co wcześniej luźno ustalaliśmy (czyli 3 tygodnie rekonwalescencji) wyliczyliśmy, że Nionia mogłaby zmienić adres zamieszkania 3 kwietnia. Ewentualnie po świętach... A może uda się wcześniej? Tym bardziej, że Pani Mama ma urodziny 25 marca ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla aniołeczka.
Wpłynęła emeryturka,więc poleciał grosik na operację Sonieczki..
/Nutusiu ja mam problem z internetowym kontem ,więc nie zmieniałam i w treści jest pyszny bazarek,myślę,że to nie problem/


Grażynko - bardzo Cię przepraszam! Oczywiście pieniążek od Ciebie w kwocie 50 zł dotarł, o czym mój osobisty księgowy poinformował mnie w drodze do domu. Niestety, do rana... zapomniałam i nie zapisałam :( Jeszcze raz bardzo dziękuję i przepraszam - już wszystko uzupełnione! I dziękuję za czujność :) Księgowy otrzymał instrukcję na przyszłość, że ma mnie informować o wpłatach tylko wtedy, gdy od razu mogę je zapisać ;)
Link to comment
Share on other sites

Madziu,jest mi strasznie głupio,że się dopytywałam.

To tylko z powodu problemów z moim internetowym bankiem ,a poza tym nic nie zmieniałam w treści z poprzedniego bazarku.

Wiesz jak to jest ze starociami,co to myślą ,że potrafią obsługiwać internet a później mają wątpliwości.

Bardzo się cieszę z "posagu" sunieczki.

Pozdrawiam całą rodzinkę .

Link to comment
Share on other sites

Grażynko - jakie "głupio"?!?!? Całe szczęście, że dopytałaś, bo by się bilans księgowemu nie zgadzał i musiałby odhaczać wszystkie wpłaty od początku. On i tak przeklina współpracę ze mną na polu finansów, bo co i raz coś tak policzę, że powinni mi maturę odebrać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...