Jump to content
Dogomania

Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.


Recommended Posts

Ależ Konfirmie Trzydziesty Pierwszy! Dałaś jej dłuższe życie. Przecież wiesz, że niewysterylizowane suczki bardzo często chorują na raka sutków, a wysterylizowane raczej nie. Poza tym jest smutna, bo jeszcze nie wydaliła z organizmu narkozy, troszkę ją pewno szwy ciągną, a poza tym pies w sukience... kto to słyszał! Co z tego, że prześlicznej. Nasz Cyryl, kiedy Mama założyła mu majtki, bo wygryzał sobie coś na pupie, od razu położył się na swoje legowisko i "umierał". To są urodzone komedianty. Nie daj się nabrać. Minie kilka dni i Lerka będzie taka jak przedtem.

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze.Dużo suniek po sterylce smutnieje na kilka dni.W końcu to poważny zabieg no i przestrojenie gospodarki hormonalnej. A zrobiłaś bardzo dobrze. Jest 100% pewności ,że nie dopadnie jej żaden facet, jak mój mąż powiedział do Mimi.

Link to comment
Share on other sites

Smutna, bo bolesna. Przejdzie ból, to i radość wróci.

A sąsiadce powiedz, że krzywdzi psy (samce), bo z domu uciekają do jej suki.

 Podoba mi się  Twoja odpowiedź. Muszę ją zapamiętać na przyszłość. W dodatku, biedaki często mocno i niebezpiecznie się ranią nawzajem......

Link to comment
Share on other sites

Konfirmie31-szy, jak tu Cię ładnie nazywają - myślę, że to nie wyrzuty są w oczkach Lerki teraz tylko niezrozumienie sytuacji.

A wyrzuty to się w Twoim serduszku roją, bo ono patrzeć nie może na nieco obolałą liseńkę.

Ściskam i już! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Kochane jesteście. Rozumem się z Wami w 100% zgadzam, ale Lerka wyraźniej od moich poprzednich tymczasek(raptem dwóch ;))sprawia wrażenie niesłusznie skrzywdzonej. Moze dlatego, że taka malutka, albo , ze była wesoła, a teraz jest smutna? Nic, czekam na leczący czas

Link to comment
Share on other sites

 

Kwitna gruszki i reneklody, jutro napewno jablonie...pozeczki i agrest tez.....pieknie jest....nawet figi maja juz malutkie owoce, jezeli nie bedzie przymrozku, bedzie duze fig.....kwitna poziomki....bedzie tez miod....
Przesylamy wiosenne pozdrowionka...

 
kurcze, wieso, a gdzie Ty mieszkasz?... Ciepełko u Ciebie, aż pozazdrościć :)
Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że z Lerki komediantka! Usiłuje wzbudzić w Tobie poczucie winy, to i więcej głasków ma, i paszetu porcje dodatkowe, i uwagi więcej jej poświęcasz. Zaczaj się gdzieś za winklem i sama się przekonasz, że cała ta komedia jest na Twój użytek grana ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Brzuszek sprawdzałam - OK. Nadal smutna, leży spokojnie  i ożywia się tylko przy jedzeniu. Odmówiła jedzenia zwykłych chrupek i je tylko te jelitowe. oczywiscie, jako dodatek do puszki, albo gotowanego. Patrzy smutno. Ale - siusia, koopka, na spacerkach chodzi(tyle, że krótko). Dzisiaj zaczęła niemrawo żuć jedną ze swoich zabawek. I jak nie biega, przestała prawie pić. A pic - trzeba. No, to złamałam się i podtykam jej wodę zabieloną mlekiem. Ale ogólnie, bardzo małymi kroczkami - jest lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Czemu się "złamałaś"? Przecież samo zabielanie nie jest groźne, zmienia smak wody i nie szkodzi, wet mi chyba nawet to doradzał przy którejś tymczasowiczce, co to picia wody za bardzo nie miała w zwyczaju, już dokladnie nie pamiętam, jak to było... Chyba Sepia.

Link to comment
Share on other sites

W sumie moje wszystkie psy lubią mleko i raz na jakiś czas, np. na tydzień wlewam im do miseczek po łyczku do popicie chrupek na śniadanie. Wtedy z miseczek podbiera im Szara Kota, bo też lubi, Borysiak nawet nie spojrzy na nic białego poza śmietanką słodką 12%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...