Jump to content
Dogomania

"Majeczka-maleńka starowinka nie była shih-tzu, ale Lhasa apso!"


daisy

Recommended Posts

Małgosiu weź nożyczki i przytnij te na nosku ..Tak króciutko- przy samej skórze.A przy oczkach nad brwiami nie przy skórze, tylko żeby do oczu nie wchodziły...Takie wchodzące włoski powodują podrażnienie i łzawienie oczu.
Miałam Ci napisać ale jestem teraz nieźle zakręcona...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Taaa, na razie wieczór ciepły i taki śmieszny sierp księżyca...
Dopiero wróciłam do domu (byłam na konkursie kulinarnym z "moimi" kobietami z KGW w zaprzyjaźnionej gminie, ale zgadnijcie, kto wygrał w kategorii napoje alkoholowe i bezalkoholowe? :oops: , jakiś likierek z kwiatów czarnego bzu.... :cool3:) i nadrabiam zaległości.
Po ostatnim siusiu pranie doopki Majeczkowej :razz:
Majeczce krzywo przyciełam grzywkę i jutro poprawka.
A oczki przemywamy "Borasolem", poradziły dziewczyny z kociego forum :roll:

Link to comment
Share on other sites

[I]Dzięki, dzięki panie grochu, jakoś zyje się po trochu :cool3:[/I]


I nieźle się mamy. Majeczka zyje sobie pokojnie, jak na emerytkę przystało. Ale dzis pogoniła kota, o ile tak to mozna nazwać - szczekała i galopowała za syjamkiem, a ten ze zdziwienia nie uciekał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][I]Dzięki, dzięki panie grochu, jakoś zyje się po trochu :cool3:[/I]


I nieźle się mamy. Majeczka zyje sobie pokojnie, jak na emerytkę przystało. Ale dzis pogoniła kota, o ile tak to mozna nazwać - szczekała i galopowała za syjamkiem, a ten ze zdziwienia nie uciekał :evil_lol:[/quote]
Galopowała mówisz :razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Chciałabym to zobaczyć . No i gratulacje z powodu likierku .[/quote]
aaa, dzięki :oops: w przyszłym roku trzba będzie wyprodukować wuiększa ilość, bo to naprawdę doskonaly trunek :p

Bianeczko, a co to za godzina w Twojej wypowiedzi :-o I nie ma z czego się śmiać, Majeczka umie galopować, wprawdzie na krótką metę, ale podskakuje, pędzi, aż sie przewali, poleży chwilkę, pozbiera sie i znów popędzi kilka metrów. To taka zażywna staruszka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']aaa, dzięki :oops: w przyszłym roku trzba będzie wyprodukować wuiększa ilość, bo to naprawdę doskonaly trunek :p

Bianeczko, a co to za godzina w Twojej wypowiedzi :-o I nie ma z czego się śmiać, Majeczka umie galopować, wprawdzie na krótką metę, ale podskakuje, pędzi, aż sie przewali, poleży chwilkę, pozbiera sie i znów popędzi kilka metrów. To taka zażywna staruszka ;)[/quote]
Czyli ma charakter

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę.
W domu jest 5 psów, jedna sunia duza - w kojcu. Na sasiedniej wsi, u znajomej gospodyni, rodzina z Warszawy porzuciła ratlereczkę :-( No kurcze, gdybym mogła, już by siedziała u mnie na kolanach :placz:a tak ją ogłaszam, szukam domu, a ratlereczka siedzi na wsi, w gospodarstwie rolnym!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...