Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Bo ja o to samo chciałam zapytać, co Poker - czyli tylko punkcja wchodzi w grę? ...

Dzisiaj będzie wiadomo więcej. Dzisiaj sunia ma mieć sterylizację i jeśli będzie to możliwe, usunięcie kamienia z zębów, bo ma go sporo. Nie jestem znawcą tego tematu, wiem tylko, że w macicy są guzki, które w trakcie sterylizacji zostaną usunięte. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam. Czy wykonując sterylizację wetka będzie mogła wziąć wycinek z tego guza w brzuchu ? Nie wiem.
Proszę powstrzymajcie się z pytaniami do odbioru suni, jak pisała Makila, prawdopodobnie około godz. 18-tej.
Link to comment
Share on other sites

Bauleńka już u mnie.

 

Sunieczka po zabiegu czuje się "średnio" :( jest słabiutka i śpi. 

 

Oczywiście było ropomacicze i dodatkowo cysty na jajnikach.

Został też pobrany guz (lub wycinek, przepraszam ale nie pamiętam) do badania histopatologicznego. Wyniki będą za około 3 tygodnie.

 

Sunia ma zaburzenia hormonalne, tzn. wyłysienia na brzuchu i wewnętrznej stronie ud. Strasznie też wypada jej futro. Myślałam, że to efekt kąpieli suni, ale jednak nie.

Wet powiedział, że ten zabieg powinien znacznie poprawić samopoczucie suni. Hormony powinny się też unormować.

 

Jutro mam jechać z sunieczką do kontroli. Dostanie wtedy antybiotyk i leki przeciw bólowe.

 

A tak sobie teraz śpi opatulona w ciepełku

 

1zxs2ag.jpg

 

jh3qfo.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bauleńka już u mnie.
Sunieczka po zabiegu czuje się "średnio" :( jest słabiutka i śpi...
A tak sobie teraz śpi opatulona w ciepełku

jh3qfo.jpg

Biedactwo kochane, jak słodko wygląda :) :) :) Morduchna kochana :)
Makila, po raz kolejny serdecznie Ci dziękuję, że zgodziłaś się ją przyjąć i że tak troszczysz się o nią :)
Sunieczko, jak dobrze, że dałaś mi się złapać  :) :) :)

Żeby uprzedzić ewentualne komentarzy wyjaśnię, że na fakturze to ja figuruję jako nabywca i Makila na moją prośbę zasłoniła moje dane. Ja figuruję, bo na moje konto wpływają pieniądze z przeznaczeniem na hotel i opiekę weterynaryjną suni i z mojego konta są zwracane Makili poniesione koszty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nic mnie tak nie wzrusza jak bezbronne psie starowinki.

 

Gdybym tylko mogła, to bym im nieba przychyliła. Niestety jedyne co mogę, to przytulić, pogłaskać i dać dobre jedzonko.

Bardzo jest mi przykro czytać różne zarzuty na innych wątkach. Czasami odniechciewa mi się wszystkiego, ale później sobie myślę, że przecież nie robię tego dla tych sfrustrowanych krzykaczek tylko dla psinek, które potrafią być ogromnie wdzięczne bez żadnego fałszu.

 

Martwię się bardzo o nią. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Po doliczeniu dzisiejszych wpłat:

50,00 zł - Jasza
.5,00 zł - milagros19853201

Cioteczki, ogromne D Z I Ę K U J Ę :)

na koncie suni jest 202,00 zł.

Makila, przelać Ci tą kwotę, a resztę jak się dozbiera, czy wolisz może na raz całość ?

Link to comment
Share on other sites

To może lepiej poczekać, aż uzbiera się całość żeby nie było zamieszania.

Tak myślałam, ale nie chciałam nic narzucać. To Twoje pieniądze i do Ciebie należy decyzja.
Jest juz trochu uzbierane na bazarku imieninowym z tym, że wpłaty są na konto organizatorki Gabi79 - Gabi i uczestnicy bazarku wielkie dzięki :)
Bazarek kończy się 6.01. i na pewno uzbiera się potrzebna kwota.

Maleńka odpoczywaj. Teraz już tylko lepiej być powinno :)
Link to comment
Share on other sites

Maleńka się pozbiera. W tym wieku zazwyczaj trwa to dłużej... Mój 12 letni psiak zbierał się kiedyś po znieczuleniu przez prawie doę zanim doszedł do siebie.
Najwazniejsze, że sunia ma juz opieke, ze jest w trakcie leczenia.

Witaj :) Tak Strasznie się cieszę, że w końcu uległa i dała się złapać. Strach pomyśleć, jak bardzo by cierpiała. Tak z powodu zimy, jak i choroby :(
Czekam na link ;)

odpoczywaj słoneczko kochane :* sen lekiem na całe zło :*

Tak, niech prześpi ewentualny ból :(
Link to comment
Share on other sites

Nic mnie tak nie wzrusza jak bezbronne psie starowinki.

 

Gdybym tylko mogła, to bym im nieba przychyliła. Niestety jedyne co mogę, to przytulić, pogłaskać i dać dobre jedzonko.

Bardzo jest mi przykro czytać różne zarzuty na innych wątkach. Czasami odniechciewa mi się wszystkiego, ale później sobie myślę, że przecież nie robię tego dla tych sfrustrowanych krzykaczek tylko dla psinek, które potrafią być ogromnie wdzięczne bez żadnego fałszu.

 

Martwię się bardzo o nią. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

 

Makila, to wcale nie "niestety" co robisz dla suńki. To wszystko, co najlepsze można dla niej zrobić!

Nie zwracaj uwagi na złe i głupie słowa. Wszędzie są sfrustrowani ludzie, którzy w dziwny sposób dają temu upust.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Makila, to wcale nie "niestety" co robisz dla suńki. To wszystko, co najlepsze można dla niej zrobić!

Nie zwracaj uwagi na złe i głupie słowa. Wszędzie są sfrustrowani ludzie, którzy w dziwny sposób dają temu upust.

Podpisuję się...

Bardzo przykre są te ataki ale niestety trzeba je chyba ignorować.

Ja byłam wielokrotnie u Anety i wiem jak kocha i dba o psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze,że malutka już po operacji, wybudzona i śpi w ciepełku :) Przecież gdyby nie natychmiastowa reakcja elik i wolne miejsce u Makili,to sunia już by mogła być za TM.Ale jest,żyje! I choć może jeszcze wiele przed nią i przed nami,ale to mniej ważne.Ważne,że otrzymała pomoc,ważne że ludzie walczą o jej zdrowie ,ważne,że nie leży i niezamarza na ulicy.....Tyle ważnych rzeczy się zdarzyło,że reszta jest mniej ważna....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...