Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Elu, ja też poproszę o dane do wpłaty na PW. Wpłacę jednorazowo 50 zł, ale dopiero po 4 stycznia, kiedy wrócę do domu. Tu korzystam grzecznościowo a moment z komputera koleżanki, a przelew zrobię z domu.

 

Będzie dobrze, najważniejsze, że jest już pod opieka i gdyby coś się zaczęło dziać, Makila zareaguje!

Link to comment
Share on other sites

No to ruszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144775-ciuchowisko-36-50-dla-dropiatej-suni-do-801-2000/?p=15985011
Mam nadzieję że będzie co rozliczać...

O retki, b-b ale błyskawica :)
Wczoraj już padałam na pysk i nie zauważyłam Twojego postu.
Dopiero dzisiejszy post Marticzki zwrócił moja uwagę :) Bardzo dziękuję i już pędzę :)
Link to comment
Share on other sites

Elu, ja też poproszę o dane do wpłaty na PW. Wpłacę jednorazowo 50 zł, ale dopiero po 4 stycznia, kiedy wrócę do domu. Tu korzystam grzecznościowo a moment z komputera koleżanki, a przelew zrobię z domu.
 
Będzie dobrze, najważniejsze, że jest już pod opieka i gdyby coś się zaczęło dziać, Makila zareaguje!

Witam bardzo serdecznie i ogromnie dziękuję za pomoc dla suni :)
Namiary na konto poślę zaraz jak tylko wrócę ze spaceru z psiakami :)

Mam najnowsze wiadomości od Makili. Ona rzeczywiście reaguje natychmiast, jak tylko coś nieprawidłowego zauważy.

Suńcia jest juz po USG. Niestety podejrzenia o ropomacicze okazały się nie bezpodstawne. Jest to jakiś nieco odmienny rodzaj spowodowany guzami. Być może coś pokręciłam, ale Makila wyjaśni, jak odrobi prace przy pieskach i usiądzie do kompa. W każdym bądź razie sterylizacja konieczne. Zabieg odbędzie się w piątek i będzie tez miała zdjęty kamień z ząbków, bo ma go sporo :(
USG wykazało tez jakieś guzki w jamie brzusznej. Wetka weźmie wycinek do badania histopatologicznego.
Jeśli coś więcej zostało ustalone, to Makila uzupełni.

Dzięki Makila za trzymanie ręki na pulsie :)
Link to comment
Share on other sites

Nazbierało się tego maleńkiej. Miejmy nadzieję, że teraz wszystko pójdzie ku lepszemu...

Tak, nazbierało się maleńkiej, bo pewnie przez lata nie widział jej wet. No może tylko podczas obowiązkowych szczepień p/wściekliźnie.
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia noworoczne :)

Ja też chciałabym życzyć Wszystkim Wam i Waszym Rodzinom wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń.
Oby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy, a przynajmniej nie gorszy niż ten, który odchodzi.
Oby wszystkim Waszym bezdomnym podopiecznym udało się znaleźć wspaniałe, kochające domy.

Nie mam możliwości wklejania niczego, ale udaje mi się czasem coś z dogo przekopiować, pozwoliłam więc sobie "podkraść" tego szampana z postu Grażyna49 :)
Liczę na to, że nie urwie mi głowy. W razie czego pytałam o pozwolenie :)


k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,ChomikImage

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

226629_nowy_rok_2015_bombki_blask.jpg
DOBREGO ROKU!

Dziękuję za życzenia :)
Bardzo nie lubi mnie to nowe dogo :(
Chciałam choć polubić Twój post, bo życzenia już składałam wszystkim, ale dowiedziałam się, że nie mogę polubić Twojego postu, bo wyczerpałam już limit lubienia na dzisiaj :(
Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszej wizycie u weta okazało się, że sunia ma guza 3,5 cm w jamie brzusznej, oraz liczne guzy w macicy.

Sterylizacja jest konieczna ponieważ guzki w macicy blokują wypływ śluzu i stąd powiększony srom i ropomacicze.

Co do guzów i operacji związanej z ich wycięciem, to wet powiedział, że konieczne jest badanie histopatologiczne, bo jeżeli okażą się złośliwe, to lepiej ich nie ruszać.

Sunieczka była bardzo grzeczna podczas badania.

 

faktura za USG

 

28hh7xi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...