Jump to content
Dogomania

Gwiazda śliczna dziewczynka już wesoła w swoim wymarzonym domku!!! Warto pomagać!!! dziękujemy wszystkim za pomoc!!!


Ayam1980

Recommended Posts

Proszę wstrzymajcie się trochę.
Rozmawiałam z Pawłem. Gwiazda już czyściutka, wykąpana po SPA :) Był wet - zaczyna jej się cieczka.
Paweł każdą wolną chwilę spędza na jeżdżeniu za Popcorn.
Nie zawsze mogą na bieżąco relacjonować.
Rozumiem, sama jestem ciekawa, ale uzbrójmy się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

Gwiazda po kapieli, pachnąca, czyściutka. Była bardzo grzeczna zarówno w samochodzie jak i w SPA. Zaciekawiona wszelkimi znajdującymi się tam sprzętami:) i bez kagańca - bardzo jej się podobało:) zarówno Pan który ją oporzadzał jak i wszystko wokół:) pozdrawiamy i dziękujemy Pani Kasi - właścicielce salonu za przychylność:) http://www.spadlakotaipsa.vgh.pl/news.php

 

fotki ze spa - kiepskiej jakości bo z telefonu i robione w pospiechu

Link to comment
Share on other sites

fv rozliczeniowa za weta - zbiorcza, Gwiazda: PRATEL 4 tabl (odrobaczenie) 4 x 5,50 = 22,00 zł

                                                                         Fiprex XL (odpchlenie i zabepieczenie na kleszcze) 1 szt - 24,00 zł 

                                                                         usługa weterynaryjna - 20,00 zł (całkowity koszt usługi 60,00zł / 3 psy (Pianka, Krab i                                                                                Gwiazda) = 20,00zł

                                                                         całkowity koszt: 66,00 zł

Gwiazdka miała obcięte pazury - miała długie zawijające się pazury, wet powiedział, że psiak jest w ładnym stanie, ale zaczyna się cieczka i nie mogł podać antykoncepcji, musi sie wyciekać

koszt ewentualnej sterylizacji - 350,00

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Papryczko i proszę wybacz niecierpliwość

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_NW_orig.

Co do SPA,to wcześniej Papryczka pisała o kosztach /chyba 50 PLN/

Pewnie teraz w natłoku pracy zapomniała.

Szkoda,że Gwiazdeczka cieczki dostała,bo chyba po ciecze jakiś czas trzeba odczekać do sterylki.

Coś mi po głowie chodzi,że 2 miesiące.

Wcale nie zazdroszczę tych dwóch kochliwych suczek w hoteliku w którym są pełnosprawni "panowie"

Wiem,że to niezdrowe,ale może lepiej by było chemicznie cieczkę przerwać?

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Papryczko i proszę wybacz niecierpliwość

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_NW_orig.

Co do SPA,to wcześniej Papryczka pisała o kosztach /chyba 50 PLN/

Pewnie teraz w natłoku pracy zapomniała.

Szkoda,że Gwiazdeczka cieczki dostała,bo chyba po ciecze jakiś czas trzeba odczekać do sterylki.

Coś mi po głowie chodzi,że 2 miesiące.

Wcale nie zazdroszczę tych dwóch kochliwych suczek w hoteliku w którym są pełnosprawni "panowie"

Wiem,że to niezdrowe,ale może lepiej by było chemicznie cieczkę przerwać?

 

tak koszt SPA 50,00 zł jak wcześniej pisałam, uważam że i tak dostaliśmy mega rabat za tak dużego psiaka kąpiel z podcięciem:) sterylka się zaczęła a więc przeżyć już musimy, jak już się skończy wtedy odczekamy i ciachniemy w odpowiednim terminie

Link to comment
Share on other sites

To może jakieś majteczki dla Gwiazdy.Trzeba bardzo pilnować ją w tej chwili.Samce będą szaleć ale to taka jest natura i nic się nie poradzi.

Na koncie Gwiazdki mamy - 650,00zł.

650,00zł - 66,00zł (wet) - 50,00zł (SPA) = 534,00zł (stan konta Gwiazdki na 27.01.15)

Zaraz zrobię przelew i bardzo proszę o potwierdzenia jak pieniążki dotrą.

Link to comment
Share on other sites

To może jakieś majteczki dla Gwiazdy.Trzeba bardzo pilnować ją w tej chwili.Samce będą szaleć ale to taka jest natura i nic się nie poradzi.

Na koncie Gwiazdki mamy - 650,00zł.

650,00zł - 20,00zł (wet) - 50,00zł (SPA) = 580,00zł (stan konta Gwiazdki na 27.01.15)

Zaraz zrobię przelew i bardzo proszę o potwierdzenia jak pieniążki dotrą.

Anula chyba coś mało policzyłaś wet +zabiegi 66 + 50 SPA

Tak mi wyszło z postu Papryczki

Link to comment
Share on other sites

Anula chyba coś mało policzyłaś wet +zabiegi 66 + 50 SPA

Tak mi wyszło z postu Papryczki

Dobrze Tobie wyszło.Ja dzisiaj byłam zaganiana i tylko przeleciałam na szybko post papryki,ponieważ robiłam inne przelewy.Zaraz zrobię korektę i doślę 46,00zł.Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Tobie wyszło.Ja dzisiaj byłam zaganiana i tylko przeleciałam na szybko post papryki,ponieważ robiłam inne przelewy.Zaraz zrobię korektę i doślę 46,00zł.Przepraszam.

Anula , nic się nie stało.

Ważne,że jeszcze jakiś grosik ma na koncie,ale chyba na sterylkę trzeba będzie zebrać.

Ja oczywiście grosik wpłacę jak się zacznie akcja a może i pani Alinka coś dołoży.

Bardzo bym chciała,żeby sytuacja Gwiazdeczki już była pewna,tak na 100%.

Teraz to tak w/g mnie jest zawieszona w próżni,ale może się mylę,bo jak zwykle serce a nie rozsądek mną kieruje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...